Теміртау қаласының аумағында арнайы бөлінген көшпелі сауда орындарын және (немесе) маршруттарын айқындау туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 18 ақпандағы № 7/7 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 ақпанда № 6717-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении специально отведенных мест и (или) маршрутов выездной торговли на территории города Темиртау
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 18 февраля 2025 года № 7/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 февраля 2025 года № 6717-09
В соответствии со статьҰй 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Теміртау қаласының аумағында арнайы бөлінген көшпелі сауда орындары және (немесе) маршруттары айқындалсын.
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 16/2 "Теміртау қаласында көшпелі сауданы ұйымдастыру туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 4734 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі Г. Ашимов
Теміртау қаласы әкімдігінің

1. Определить специально отведенные места и (или) маршруты выездной торговли на территории города Темиртау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 12 апреля 2018 года № 16/2 "Об организации выездной торговли в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4734).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау Г. Ашимов
Приложение к постановлению
акимата города Темиртау

2025 жылғы 18 ақпандағы
№ 7/7
қаулысына қосымша
Теміртау қаласының аумағында арнайы бөлінген көшпелі сауда орындары және (немесе) маршруттары
Нақты орналасқан жері
Атқаратын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет саласы
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
1
Қалалық жағажай аймағында
18
3
Азық-түлік тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
2
Восточная көшесі, № 1 үйге қарама-қарсы
90
3
Азық-түлік емес тауарлары (көмір, ағаш отын)
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
3
"Qarmet" Акционерлік Қоғамының зауыт басқармасына қарама-қарсы аялдама павильоны
12
3
Азық-түлік тауарлары (сүт өнімдері)
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
4
Ақтау кенті, Школьная көшесі мен Р-37 Бастау - Ақтау - Теміртау автожолының қиылысы
105
3
Азық-түлік емес тауарлары (көмір, ағаш отын)
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
5
Алматы-Екатеринбург трассасы, "Смак" жол бойындағы сервис объектісі ауданында
90
3
Саяжай өнімдерін сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
6
"Жаңаауыл" станциясының теміржол вокзалы ауданында
20
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
7
"Мырза" станциясының теміржол вокзалы ауданында
20
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
8
"Металлург" тұтынушылар кооперативі саяжай қоғамдастығының ауданында
20
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
9
"Алма" тұтыну кооперативі саяжай қоғамдастығының ауданында
20
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
10
"Садоводческое общество "Металлист" тұтынушылар кооперативі саяжай қоғамдастығының ауданында
20
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
11
"Уралочка" тұтыну кооперативі саяжай қоғамдастығының ауданында
20
3
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлары
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ

от 18 февраля 2025 года
№ 7/7
Специально отведенные места и (или) маршруты выездной торговли на территории города Темиртау
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, год
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
В районе городского пляжа
18
3
Продовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
2
Улица Восточная, напротив дома № 1
90
3
Непродовольственные товары (уголь, дрова)
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
3
Остановочный павильон напротив заводоуправления Акционерного Общества "Qarmet"
12
3
Продовольственные товары (молочная продукция)
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
4
Поселок Актау, пересечение улица Школьная и автодороги P-37 Бастау - Актау - Темиртау
105
3
Непродовольственные товары (уголь, дрова)
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
5
Трасса Алматы-Екатеринбург, в районе объекта придорожного сервиса "Смак"
90
3
Реализация дачной продукции
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
6
Район железнодорожного вокзала станции "Жанааул"
20
3
Продовольственные, непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
7
Район железнодорожного вокзала станции "Мырза"
20
3
Продовольственные, непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
8
Район дачного общества потребительский кооператив "Металлург"
20
3
Продовольственные, непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
9
Район дачного общества потребительский кооператив "Алма"
20
3
Продовольственные, непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
10
Район дачного общества потребительский кооператив "Садоводческое общество "Металлист"
20
3
Продовольственные, непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
11
Район дачного общества потребительский кооператив "Уралочка"
20
3
Продовольственные, непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют