Инватакси қызметтерін ұсыну үшін объектілер мен межелі пункттердің тізбесін кеңейту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 23/08 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 29 сәуірде № 6762-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2013 жылғы 1 қарашадағы № 859 "Автомобиль көлігімен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген, Автомобиль көлігімен мүгедектерді тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларының 31-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 8950) Абай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Инватакси қызметін ұсыну үшін объектілер мен межелі орындар тізбесін келесі объектілер мен межелі орындар тізбесімен кеңейту:
"Қарағанды облыстық зағип және нашар көретін азаматтарға арналған арнайы кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Қарағанды қаласы);
Қарағанды қаласының медициналық мекемелері (жедел (шұғыл) медициналық көмек көрсету жағдайларын қоспағанда);
Қарағанды қаласының әуежайы мен теміржол вокзалдары мен автовокзалдары;
Қарағанды қаласының арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін ұйымдары;
Қарағанды облысы білім басқармасының "Аутизмі бар балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Қарағанды қаласы);
Қарағанды облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Зағип және нашар көретіндер мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (Қарағанды қаласы);
Қарағанды қаласының мәдениет және спорт объектілері (мәдениет үйі, Шахтер стадионы, "Серік Сәпиев атындағы Бокс орталығы");
Қарағанды облысы білім басқармасының "№ 9 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Саран қаласы);
"№6 Қарағанды облыстық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Шахтинск қаласы);
мүгедектігі бар адамның жұмыс орны (Қарағанды қаласы);
мүгедектігі бар адамдардың оқу орындары (Қарағанды қаласы).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов

О расширении переченя объектов и пунктов назначения для предоставления услуг инватакси
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 28 апреля 2025 года № 23/08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 апреля 2025 года № 6762-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 31 Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 ноября 2013 года № 859 "Об утверждении Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8950) акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расширить перечень объектов и пунктов назначения для предоставления услуг инватакси следующим перечнем объектов и пунктами назначения:
коммунальное государственное учреждение "Карагандинская областная специализированная библиотека для незрячих и слабовидящих" (город Караганда);
медицинские учреждения города Караганда (за исключением случаев оказания срочной (неотложной) медицинской помощи);
аэропорт и железнодорожные вокзалы и автовокзалы города Караганда;
организации, оказывающие специальные социальные услуги города Караганда;
коммунальное государственное учреждение "Центр поддержки детей с аутизмом" Управления образования Карагандинской области" (город Караганда);
коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры незрячих и слабовидящих" Управления культуры, архивов и документации Карагандинской области (город Караганда);
объекты культуры и спорта города Караганда (дом культуры, стадион Шахтер, "Центр бокса имени Серика Сапиева");
коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат № 9" Управления образования Карагандинской области (город Сарань);
коммунальное государственное учреждение "Карагандинская областная психолого-медико-педагогическая консультация № 6" (город Шахтинск);
место работы лица с инвалидностью (город Караганда);
учебные заведения лица с инвалидностью (город Караганда).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов