"Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы" Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 33/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 10 ақпандағы № 07/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 ақпанда № 6712-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша критерийлерді анықтау туралы" 2016 жылғы 26 шілдедегі № 33/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі А. Аманжолов

О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 26 июля 2016 года № 33/01 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 10 февраля 2025 года № 07/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 февраля 2025 года № 6712-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества" от 26 июля 2016 года № 33/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3935).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района А. Аманжолов