Приозерск қаласы әкімінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 3 "Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2025 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 31 қаңтарда № 6706-09 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Приозерск қаласы әкімінің "Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5469 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласының әкімі М. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Приозерск қаласының
аумақтық сайлау комиссиясы
Приозерск қаласының
әкімінің
2025 жылғы 29
қаңтардағы
№ 1
шешіміне қосымша
Приозерск қаласы
әкімінің
2019 жылғы 6
қыркүйектегі
№ 3
шешіміне қосымша
Приозерск қаласы бойынша сайлау учаскелері
№ 257 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Транспортная көшесі, 19, "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекараларда:
Алаш көшесі: 4, 6, 12, 14, 18, 19 А, 20, 22, 23, 23/3, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 59, 61, 63 үйлер.
Бастау көшесі: 1, 7, 7/2, 11 үйлер.
Сарыарқа көшесі: 1, 12, 21 үйлер.
Наурыз көшесі: 1, ½, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 18 үйлер.
Көкжиек көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27 үйлер.
Тұмар көшесі: 5, 7, 9, 11, 12, 14 үйлер.
Қоржынтүбек көшесі: 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18 үйлер.
Ынтымақ көшесі: 1, 2, 4, 5, 10, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 29А үйлер.
Ақмамық көшесі: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер.
Шұғыла көшесі: 17 үй.
Көктеңіз көшесі: 9, 12 үйлер.
Бірлік көшесі: 24, 26 үйлер.
Транспортная көшесі: 1, 1/3, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20/2 үйлер.
Тәуелсіздік көшесі: 2/1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 27 үйлер.
Таншолпан көшесі: 2 үй.
№ 258 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Достық көшесі, 20, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің № 2 жалпы білім беретін мектебі".
Шекараларда:
Наурыз көшесі: 2А, 3/2 үйлер.
Достық көшесі: 29 үй.
Малахит жатақханасы.
Гранитный проезд: 4 үй.
Жеңіс Бульвары: 38А үй.
ҚР ҚК 06708 ә/б.
№ 259 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Р.Қошқарбаев көшесі, 6, "Мәдени сауықтыру орталығы" Коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны.
Шекараларда:

О внесении изменения в решение акима города Приозерск от 6 сентября 2019 года № 3 "Об образовании избирательных участков в городе Приозерск"
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 29 января 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 января 2025 года № 6706-09
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Приозерск от 6 сентября 2019 года № 3 "Об образовании избирательных участков в городе Приозерск (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5469) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск М. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Приозерская городская
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима
города Приозерск
от 29 января 2025 года
№ 1
Приложение
к решению акима
города Приозерск
от 6 сентября 2019 года № 3
Избирательные участки по городу Приозерск
Избирательный участок № 257
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Транспортная, 19, Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Приозерск".
В границах:
улица Алаш, дома: 4, 6, 12, 14, 18, 19 А, 20, 22, 23, 23/3, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 59, 61, 63.
улица Бастау, дома: 1, 7, 7/2, 11.
улица Сарыарқа, дома: 1, 12, 21.
улица Наурыз, дома: 1, ½, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 18.
улица Көкжиек, дома: 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27.
улица Тұмар, дома: 5, 7, 9, 11, 12, 14.
улица Қоржынтүбек, дома: 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18.
улица Ынтымақ, дома: 1, 2, 4, 5, 10, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 29А.
улица Ақмамық, дома: 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
улица Шұғыла, дом 17.
улица Көктеңіз, дома: 9, 12.
улица Бірлік, дома: 24, 26.
улица Транспортная, дома:1, 1/3, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20/2.
улица Тәуелсіздік, дома: 2/1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 27.
улица Таңшолпан, дом 2.
Избирательный участок № 258
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Достық, 20, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2 отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Наурыз, дома: 2А, 3/2.
улица Достық, дом 29.
Общежитие "Малахит"
Гранитный проезд, дом 4.
Бульвар Жеңіс, дом 38А.
в/ч 06708 МО РК.
Избирательный участок № 259
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, ул.Р.Қошқарбаева, 6, Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр".
В границах:

Бауыржан Момышұлы көшесі: 3, 5, 5/2, 14/1, 12/1 үйлер.
Достық көшесі: 21, 25 үйлер.
№ 260 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Рақымжан .Қошқарбаев көшесі, 6, "Мәдени сауықтыру орталығы" Коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны.
Шекараларда:
Жеңіс бульвары: 2, 14, 20, 22, 28, 30, 34, 36 үйлер.
Бауыржан Момышұлы көшесі: 12/2 үй.
№ 798 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Достық көшесі, 20, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің № 2 жалпы білім беретін мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларда:
Абай көшесі: 10, 12, 14, 15/1, 17/3, 18/2, 19/3, 22, 23, 23/2, 23/3, 25/2 үйлер.
Ағыбай Батыр көшесі: 5, 6/1, үйлер.
Достық көшесі: 16, 16/2, 16/3, 18/2, 22/2, 24, 26 үйлер.
№ 799 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Достық көшесі, 20, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің № 2 жалпы білім беретін мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларда:
Достық көшесі: 7, 11, үйлер;
Пушкин көшесі: 5, 6, 9/3, 10/1, 12/3, 13/2, 3, 13 үйлер.
Рақымжан Қошқарбаев көшесі: 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер.
Ағыбай Батыр көшесі: 17, 17/1 үйлер.
№ 800 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Космонавтар көшесі, 2, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің "Достық" балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекараларда:
Абай көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11 үйлер;
Ағыбай Батыр көшесі: 2, 3, 4, 6, 8 үйлер;
Космонавтар көшесі: 1, 1/2 үйлер;
Балқаш көшесі: 2, 2/2 үйлер;
Бәйтерек көшесі: 1, 1А, 2, 4, 4А, 4 Б, 6, 8, 8/2, 10, 55, 58, 59 үйлер.
№ 801 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Кисунько көшесі, 11А, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің № 1 жалпы білім беретін мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларда:
Кисунько көшесі: 1, 1А, 1Б үйлер;
Дорохов көшесі: 4/2, СТ-Е-5 үйлер;
Достық көшесі: 1А үй;
Балқаш көшесі: 7, 7/2, 12 үйлер;
Гвардейская көшесі: 10, 12 үйлер;
ЫҚШАМ АУДАН: 2 үй;
САЯЖАЙ: 126 үй;
Панфилов көшесі: 33 үй.
№ 802 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Космонавтар көшесі, 2, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің "Достық" балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекараларда:

улица Бауыржан Момышұлы, дома: 3, 5, 5/2, 14/1, 12/1.
улица Достық, дома: 21, 25.
Избирательный участок № 260
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, ул.Р.Қошқарбаева, 6, Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр".
В границах:
Бульвар Жеңіс, дома: 2, 14, 20, 22, 28, 30, 34, 36.
улица Бауыржан Момышұлы, дом 12/2.
Избирательный участок № 798
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Достық, 20, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2 отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Абай, дома: 10, 12, 14, 15/1, 17/3, 18/2, 19/3, 22, 23, 23/2, 23/3, 25/2.
улица Ағыбай Батыра, дома: 5, 6/1.
улица Достық, дома: 16, 16/2, 16/3, 18/2, 22/2 24, 26.
Избирательный участок № 799
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Достық, 20 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2 отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Достық, дома: 7, 11.
улица Пушкина, дома: 5, 6, 9/3, 10/1, 12/3, 13/2, 3, 13.
улица Рақымжана Қошқарбаева, дома: 7, 7/1, 7/2, 9;
улица Ағыбай Батыра, дома: 17, 17/1.
Избирательный участок № 800
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Космонавтов, 2 Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр детско-юношеского творчества "Достық" отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Абай, дома: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11.
улица Ағыбай Батыр, дома: 2, 3, 4, 6, 8.
улица Космонавтов, дома: 1, 1/2.
улица Балқаш, дома: 2, 2/2.
улица Бәйтерек, дома: 1, 1А, 2, 4, 4А, 4 Б, 6, 8, 8/2, 10, 55, 58, 59.
Избирательный участок № 801
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Кисунько, 11А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Кисунько, дома: 1, 1А, 1Б.
улица Дорохова, дома: 4/2, СТ-Е-5.
улица Достық, дом: 1А.
улица Балқаш, дома: 7, 7/2, 12
улица Гвардейская, дома: 10, 12.
Микрорайон - 2
Дачный, дом 126.
улица Панфилова, дом 33.
Избирательный участок № 802
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Космонавтов, 2, Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр детско-юношеского творчества "Достық" отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:

Космонавтар көшесі: 3, 3/2, 5, 7/2, 9/1, 9/2 үйлер.
№ 803 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Кисунько көшесі, 11А, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің № 1 жалпы білім беретін мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларда:
Кисунько көшесі: 2/2, 4/1, 4/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3 үйлер.
Панфилов көшесі: 2, 6, 7/1, 8, 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
Гвардейская көшесі: 2, 8/4 үйлер.
№ 804 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Кисунько көшесі, 11А, "Қарағанды облысы білім басқармасының Приозерск қаласы білім бөлімінің № 1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекараларда:
Дружба Народов көшесі: 2, 4/1, 4/2, 4/3, 19А үйлер.
Кисунько көшесі: 13/1, 13/2 үйлер.
Балқаш көшесі: 8, 10 үйлер.

улица Космонавтов, дома: 3, 3/2, 5, 7/2, 9/1, 9/2.
Избирательный участок № 803
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Кисунько, 11А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Кисунько, дома: 2/2, 4/1, 4/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3.
улица Панфилова, дома: 2, 6, 7/1, 8, 9, 10, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 33, 34.
улица Гвардейская, дома: 2, 8/4.
Избирательный участок № 804
Центр избирательного участка: Карагандинская область, город Приозерск, улица Кисунько, 11А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 отдела образования города Приозерск управления образования Карагандинской области".
В границах:
улица Дружба Народов, дома: 2, 4/1, 4/2, 4/3, 19А.
улица Кисунько, дома: 13/1, 13/2.
улица Балқаш, дома: 8,10.