Инватакси қызметін алушылар санатын кеңейту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 16/62 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 25 сәуірде № 6760-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Автомобиль көлігімен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрі міндетін атқарушысының 2013 жылғы 1 қарашадағы №859 бұйрығымен бекітілген, Автомобиль көлiгiмен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнiнде қызметтер көрсету қағидаларының 31 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8950 болып тіркелген) сәйкес Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Приозерск қаласының аумағында инватакси қызметіттерін алушылардың санаттары келесі тұлғалардың санаттарымен кеңейтілсін:
1) тірек-қимыл аппараты бұзылған бірінші, екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар;
2) тірек-қимыл аппараты бұзылған 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
3) 18 жасқа дейінгі ақыл-ой бұзылуы бар балалар;
4) 18 жастан асқан ақыл-ой бұзылуы бар адамдар.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласының әкімі М. Ахметов

О расширении категории получателей услуг инватакси
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 23 апреля 2025 года № 16/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2025 года № 6760-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 31 Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 ноября 2013 года № 859 "Об утверждении Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8950), акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расширить категории получателей услуг инватакси на территории города Приозерск следующими категориями лиц:
1) лица с инвалидностью первой, второй группы с нарушениями опорно-двигательного аппарата;
2) дети с инвалидностью до 18 лет с нарушениями опорно-двигательного аппарата;
3) дети с ментальным нарушением до 18 лет;
4) лица с ментальным нарушением старше 18 лет.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск М. Ахметов