Қызылорда облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 76 бірлескен қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 11 сәуірдегі № 159 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 15 ақпанда № 8595-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 3) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Жосалы ауылдық округінің Сарытоғай разъезд елді мекені таратылып, Жосалы ауылдық округінің Жосалы ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов

О некоторых вопросах административно-территориального устройства Кызылординской области
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 11 апреля 2025 года № 76 и решение Кызылординского областного маслихата от 11 апреля 2025 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 апреля 2025 года № 8595-11
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить населенный пункт разъезд Сарытогай сельского округа Жосалы и внести в состав села Жосалы сельского округа Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов