Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 186 "Маңғыстау облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалдарын құру туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 53 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 13 ақпандағы № 26 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 ақпанда № 4766-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи қаумалдарын құру туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 53 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 186 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 30102 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 186 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2015 года № 53 "О создании государственных природных заказников местного значения"
Постановление акимата Мангистауской области от 13 февраля 2025 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 февраля 2025 года № 4766-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 186 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2015 года № 53 "О создании государственных природных заказников местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30102).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай