Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 171 "Маңғыстау облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлердi белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 ақпандағы № 59 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 ақпанда № 4769-12 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлердi белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 171 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3979 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Маңғыстау облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігі
Маңғыстау облысының Төтенше
жағдайлар департаменті"
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары
және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану
комитетінің Су ресурстарын реттеу, қорғау
және пайдалану жөніндегі
Жайық-Каспий бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің
Маңғыстау облысы бойынша экология департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2025 жылғы 25 ақпандағы
№ 59 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы 31 шілдедегі
№ 171 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Елді мекен
Ақтау қаласы
1.
"Фламинго" жағажайы
Ақтау қаласы
2.
"Балдаурен" жағажайы
Ақтау қаласы
3.
"Алау" жағажайы
Ақтау қаласы
4.
"Достар" жағажайы
Ақтау қаласы
5.
"GUNA" жағажайы
Ақтау қаласы
6.
"Серебрянные пески" жағажайы
Ақтау қаласы
7.
"Stigl" жағажайы
Ақтау қаласы
8.
"Комарова" жағажайы
Ақтау қаласы
9.
"Монтажник" жағажайы
Ақтау қаласы
10.
"Blue Marine" жағажайы
Ақтау қаласы
11.
"Морячек" жағажайы
Ақтау қаласы
12.
"Золотое солнышко" жағажайы
Ақтау қаласы
13.
"Сансет" жағажайы
Ақтау қаласы
14.
"Tree of life" жағажайы
Ақтау қаласы
15.
"Самал" жағажайы
Ақтау қаласы
16.
"Бриз" жағажайы
Ақтау қаласы
17.
"Rixos Water World Aktau" қонақ үйінің жағажайы
Ақтау қаласы
18.
"Aquamarine" жағажайы
Ақтау қаласы
19.
"Tolkyn Plaza" жағажайы
Ақтау қаласы
20.
"Нұр" жағажайы
Ақтау қаласы
21.
"Ystyq qum" жағажайы
Ақтау қаласы
22.
"Солдатский" жағажайы
Ақтау қаласы
23.
4а шағын аудандағы "Бриз" яхта клубының оң жағындағы жағажай
Ақтау қаласы
24.
1 шағын аудандағы "Бриз" яхта клубының сол жағындағы жағажай
Ақтау қаласы
25.

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2019 года № 171 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 25 февраля 2025 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 февраля 2025 года № 4769-12
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 31 июля 2019 года № 171 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3979) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент санитарно-
эпидемиологического контроля Мангистауской
области Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Департамент по чрезвычайным ситуациям
Мангистауской области Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Жайык-Каспийская
бассейновая инспекция по регулированию,
охране и использованию водных ресурсов
Комитета по регулированию, охране и
использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Департамент экологии
по Мангистауской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан"
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 25 февраля 2025 года № 59
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 31 июля 2019 года № 171
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Мангистауской области
Места для массового отдыха, туризма и спорта
Населенный пункт
город Актау
1.
пляж "Фламинго"
город Актау
2.
пляж "Балдаурен"
город Актау
3.
пляж "Алау"
город Актау
4.
пляж "Достар"
город Актау
5.
пляж "GUNA"
город Актау
6.
пляж "Серебрянные пески"
город Актау
7.
пляж "Stigl"
город Актау
8.
пляж "Комарова"
город Актау
9.
пляж "Монтажник"
город Актау
10.
пляж "Blue Marine"
город Актау
11.
пляж "Морячек"
город Актау
12.
пляж "Золотое солнышко"
город Актау
13.
пляж "Сансет"
город Актау
14.
пляж "Tree of life"
город Актау
15.
пляж "Самал"
город Актау
16.
пляж "Бриз"
город Актау
17.
пляж гостиницы "Rixos Water World Aktau"
город Актау
18.
пляж "Aquamarine"
город Актау
19.
пляж "Tolkyn Plaza"
город Актау
20.
пляж "Нұр"
город Актау
21.
пляж "Ystyq qum"
город Актау
22.
пляж "Солдатский"
город Актау
23.
пляж справа от яхт-клуба "Бриз" в 4а микрорайоне
город Актау
24.
пляж слева от яхт-клуба "Бриз" в 1 микрорайоне
город Актау
25.