Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 03-04/441 "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 11-07-1168 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 сәуірде № 4787-12 болып тіркелді
Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы №03-04/441 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4369 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 58 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
58
Ақ желкен тұрғын үй массиві
1,55
";
реттік нөмірі 60 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
60
Оймаша тұрғын үй массиві
1,55
".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі А. Байпаков

О внесении изменении в постановление акимата города Актау от 9 декабря 2020 года № 03-04/441 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 24 апреля 2025 года № 11-07-1168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 апреля 2025 года № 4787-12
Акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 9 декабря 2020 года №03-04/441 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4369), следующие изменения:
в приложении указанного постановления:
строку, порядковый номер 58 изложить в новой редакции:
"
58
Жилой массив Ақ желкен
1,55
";
строку, порядковый номер 60 изложить в новой редакции:
"
60
Жилой массив Оймаша
1,55
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау А. Байпаков