Рудный қаласының және Рудный қаласы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 208 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 3 сәуірде № 10415-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының және Рудный қаласының елді мекендерінің жерлерін бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесін түзету коэффициенттері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қостанай облыстық мәслихатының "Рудный қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 352 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 тіркелген);
2) Қостанай облыстық мәслихатының "Маслихаттың 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 352 "Рудный қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзе ту коэффициенттерін және жер аймақтары шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 15 наурыздағы № 132 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7012 тіркелген).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Мәслихаттың

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного и населенных пунктов города Рудного
Решение маслихата Костанайской области от 27 марта 2025 года № 208. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 3 апреля 2025 года № 10415-10
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного и населенных пунктов города Рудного, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Костанайского областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного" от 3 декабря 2010 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3748);
2) решение Костанайского областного маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 3 декабря 2010 года № 352 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границ зон земель города Рудного"" от 15 марта 2017 года № 132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7012).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение к
решению маслихата

2025 жылғы 27 наурыздағы
№ 208 шешіміне
қосымша
Рудный қаласының және Рудный қаласы елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
1
Н.Ф. Сандригайло көшесі – Качарская және 50 лет Октября көшелері шекарасында, 50 лет Октября көшесі - Н.Ф. Сандригайло және Ленин көшелері шекарасында, Ленин көшесі - 50 лет Октября және Качарская көшелері шекарасында, Качарская көшесі - Ленин және Н.Ф. Сандригайло көшелері шекарасында (003);
50 лет Октября көшесі - Ленин көшесі мен 50 лет Октября көшесінің шекарасында, № 55-үй, 50 лет Октября көшесінің бойында, № 63 құрылыс П. Корчагин көшесіне дейін, № 86/2, № 101/1 құрылыстар, М.И. Калинин көшесі - П. Корчагин және Володарский көшелерінің шекараларында, Володарский көшесі – М.И. Калинин және Мир көшелерінің шекараларында, Мир көшесі Шевченко - Свердлов көшелерінің қиылысына дейін, Шевченко көшесі Ленин және 50 лет Октября көшелерінің шекараларында (004);
Горняков көшесі - Ленин және Парк көшелері шекарасында, Парк көшесі - Горняков және 50 лет Октября көшелері шекарасында, 50 лет Октября көшесі - Парк және Космынин көшелері шекарасында, Космынин көшесі - 50 лет Октября және Хуторская көшелері шекарасында, Хуторская көшесі - Космынин және Ленин көшелері шекарасында, Ленин көшесі - Хуторская және Горняков көшелері шекарасында (005);
Мир көшесі – Свердлов және Горняков көшелері шекарасында, Горняков көшесі – Мир және Ленин көшелері шекарасында, Ленин көшесі – Горняков және Шевченко көшелері шекарасында, Шевченко көшесі - Ленин және Свердлов көшелері шекарасында, Свердлов көшесі - Шевченко және Мир көшелері шекарасында (007);
Горняков көшесі – Мир және Строительная көшелері шекарасында, Строительная көшесі – Горняков және Пушкин көшелері шекарасында, Пушкин көшесі - Строительная және Топорков көшелері шекарасында, Топорков көшесі - Пушкин және Ленин көшелері шекарасында, Ленин көшесі – Топорков және Горняков көшелері шекарасында (009);
Ленин көшесі – Горняков және Қостанай көшелері шекарасында, Қостанай көшесі – Ленин және Парк көшелері шекарасында, Қостанай - Парк көшелері қиылысынан Громова тұйық көшесіне дейін, Громова тұйық көшесі – Парк және Горняков көшелері шекарасында, Горняков көшесі – Парк және Ленин көшелері шекарасында (010);
2,0
2
2
Качарская көшесі - Н.Ф. Сандригайло және Промышленная көшелері шекарасында, Промышленная көшесі - Качарская және 50 лет Октября көшелері шекарасында, 50 лет Октября көшесі - Промышленная және Н.Ф. Сандригайло көшелері шекарасында, Н.Ф. Сандригайло көшесі – 50 лет Октября және Качарская көшелері шекарасында (003);
С.П. Королев көшесі - 50 лет Октября және Мир көшелері шекарасында, Мир көшесі- Королев және П. Корчагин көшелері шекарасында, П. Корчагин көшесі – Мир және П. Корчагин көшесі, № 86/2, № 101/1 құрылысы шекарасында, 50 лет Октября көшесі, № 63 құрылысы бойында, 50 лет Октября көшесі – 50 лет Октября, № 55 үй және С.П. Королев көшелері шекарасында (004);
П. Корчагин көшесі – Мир және Топорков көшелері шекарасында, Топорков көшесі - П. Корчагин және Л. Чайкина көшелері шекарасында, Л. Чайкина көшесі – Топорков және Мир көшелері шекарасында, Мир көшесі - Л. Чайкина және П. Корчагин көшелері шекарасында (006);
Мир көшесі – П. Корчагин және Свердлов көшелері шекарасында, Свердлов көшесі – Мир көшесі және Шевченко көшелері шекарасында, Свердлов-Шевченко көшелері қиылысынан Комсомол даңғылы бойына дейін, Комсомол даңғылынан Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесі – Комсомол даңғылы және Мир көшесі шекарасында (007);
Топорков көшесі - Л. Чайкина және Пушкин көшелері шекарасында, Пушкин көшесі - Топорков және Мир көшелері шекарасында, Мир көшесі – Пушкин және Володарский көшелері шекарасында, Володарский көшесі- Мир және Л. Чайкина көшелері шекарасында, Л. Чайкина көшесі - Володарский және Топорков көшелері шекарасында (008);
Строительная көшесі – Пушкин және Горняков көшелері шекарасында, Горняков көшесі – Строительная және Мир көшелері шекарасында, Мир көшесі – Горняков және Пушкин көшелері шекарасында, Пушкин көшесі – Мир және Строительная көшелері шекарасында (009);
1,8
3
3
Качарская көшесі – Лесопарковая және Ленин көшелері шекарасында, Ленин көшесі – Качарская және Придорожная көшелері шекарасында, Придорожная көшесі – Ленин және Качарская көшелері шекарасында (002);
Ленин көшесі – Придорожная және Хуторская көшелері шекарасында, Хуторская көшесі – Ленин және Космынин көшелері шекарасында, Космынин көшесінен 50 лет Октября көшесіне дейін, 50 лет Октября көшесі – Космынин және Парк көшелері шекарасында, Парк көшесі – 50 лет Октября және Фрунзе көшелері шекарасында,Фрунзе көшесінен Фролов көшесіне дейін, Фролов көшесі – Фрунзе және Придорожная көшелері шекарасында, Придорожная көшесі – Фролов және Ленин көшелері шекарасында (005);
1,6
4
4

от 27 марта 2025 года
№ 208
Границы оценочных зон земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Рудного и населенных пунктов города Рудного
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
1
улица Сандригайло Н.Ф. – в границах улиц Качарская и 50 лет Октября, улица 50 лет Октября – в границах улиц Сандригайло Н.Ф. и Ленина, улица Ленина – в границах улиц 50 лет Октября и Качарская, улица Качарская – в границах улиц Ленина и Сандригайло Н.Ф (003);
улица 50 лет Октября - в границах улицы Ленина и улицы 50 лет Октября, дом № 55, вдоль улицы 50 лет Октября, строения № 63 до улицы П. Корчагина, строений № 86/2, № 101/1, улица Калинина М.И. - в границах улиц П. Корчагина и Володарского, улица Володарского - в границах улиц Калинина М.И. и Мира, улица Мира до перекрестка улиц Шевченко - Свердлова, улица Шевченко - в границах улиц Ленина и 50 лет Октября (004);
улица Горняков - в границах улиц Ленина и Парковая, улица Парковая - в границах улиц Горняков и 50 лет Октября, улица 50 лет Октября - в границах улиц Парковая и Космынина, улица Космынина - в границах улиц 50 лет Октября и Хуторская, улица Хуторская – в границах улиц Космынина и Ленина, улица Ленина – в границах улиц Хуторская и Горняков (005);
улица Мира - в границах улиц Свердлова и Горняков, улица Горняков - в границах улиц Мира и Ленина, улица Ленина - в границах улиц Горняков и Шевченко, улица Шевченко - в границах улиц Ленина и Свердлова, улица Свердлова – в границах улиц Шевченко и Мира (007);
улица Горняков - в границах улиц Мира и Строительная, улица Строительная - в границах улиц Горняков и Пушкина, улица Пушкина - в границах улиц Строительная и Топоркова, улица Топоркова - в границах улиц Пушкина и Ленина, улица Ленина - в границах улиц Топоркова и Горняков (009);
улица Ленина - в границах улиц Горняков и Кустанайская, улица Кустанайская - в границах улиц Ленина и Парковая, от перекрестка улиц Кустанайская-Парковая до переулка Громовой, переулок Громовой – в границах улиц Парковая и Горняков, улица Горняков - в границах улиц Парковая и Ленина (010);
2,0
2
2
улица Качарская - в границах улиц Сандригайло Н.Ф и Промышленная, улица Промышленая - в границах улиц Качарская и 50 лет Октября, улица 50 лет Октября - в границах улиц Промышленная и Сандригайло Н.Ф., улица Сандригайло Н.Ф. - в границах улиц 50 лет Октября и Качарская (003);
улица С.П. Королева - в границах улиц 50 лет Октября и Мира, улица Мира - в границах улиц С.П. Королева и П. Корчагина, улица П. Корчагина - в границах улиц Мира и П. Корчагина, строений № 86/2, № 101/1, вдоль улицы 50 лет Октября, строения № 63, улица 50 лет Октября - в границах улиц 50 лет Октября, дом № 55 и С.П. Королева (004);
улица П. Корчагина - в границах улиц Мира и Топоркова, улица Топоркова - в границах улиц П. Корчагина и Л. Чайкиной, улица Л. Чайкиной - в границах улиц Топоркова и Мира, улица Мира - в границах улиц Л. Чайкиной и П. Корчагина (006);
улица Мира - в границах улиц П. Корчагина и Свердлова, улица Свердлова - в границах улиц Мира и Шевченко, от перекрестка улиц Свердлова-Шевченко вдоль до проспекта Комсомольский, от проспекта Комсомольский до улицы Володарского, улица Володарского - в границах проспекта Комсомольский и улицы Мира (007);
улица Топоркова - в границах улиц Л. Чайкиной и Пушкина, улица Пушкина - в границах улиц Топоркова и Мира, улица Мира - в границах улиц Пушкина и Володарского, улица Володарского - в границах улиц Мира и Л. Чайкиной, улица Л. Чайкиной - в границах улиц Володарского и Топоркова (008);
улица Строительная - в границах улиц Пушкина и Горняков, улица Горняков - в границах улиц Строительная и Мира, улица Мира - в границах улиц Горняков и Пушкина, улица Пушкина – в границах улиц Мира и Строительная (009);
1,8
3
3
улица Качарская - в границах улиц Лесопарковая и Ленина, улица Ленина - в границах улиц Качарская и Придорожная, улица Придорожная – в границах улиц Ленина и Качарская (002);
улица Ленина – в границах улиц Придорожная и Хуторская, улица Хуторская – в границах улиц Ленина и Космынина, от улицы Космынина до улицы 50 лет Октября, улица 50 лет Октября - в границах улиц Космынина и Парковая, улица Парковая - в границах улиц 50 лет Октября и Фрунзе, от улицы Фрунзе до улицы Фролова, улица Фролова – в границах улиц Фрунзе и Придорожная, улица Придорожная – в границах улиц Фролова и Ленина (005);
1,6
4
4

Перцевка ауылы, № 7, № 10, № 14, № 15, көлікжай қоғамдары, 1-Западная көшесі, 2-Западная көшесі, Котельная көшесі, Пришкольная көшесі, Железорудная станциясы, Горняк кенті, "Казогнеупор 2015", "Жас-Канат 2006", "KAZ PLANT" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктері (001);
Транспортная көшесі – 50 лет Октября және Топорков көшелері шекарасында, Топорков көшесі - Транспортная және П. Корчагин көшелері шекарасында, П. Корчагин көшесі - Топорков және Мир көшелері шекарасында, Мир көшесі – П. Корчагин және Н.Ф. Сандригайло көшелері шекарасында, Н.Ф. Сандригайло көшесі - 50 лет Октября және Транспортная көшелері шекарасында (004);
№ 12 гараждық қоғамы (010);
Қашар кенті (011);
зират (012);
өнеркәсіптік-коммуналдық аймағы (012);
1,4
5
5

село Перцевка, гаражные общества: № 7, № 10, № 14, № 15, улица 1-я Западная, улица 2-я Западная, улица Котельная, улица Пришкольная, станция Железорудная, поселок Горняцкий, товарищества с ограниченной ответственностью: "Казогнеупор 2015", "Жас-Канат 2006", "KAZ PLANT" (001);
улица Транспортная - в границах улиц 50 лет Октября и Топоркова, улица Топоркова - в границах улиц Транспортная и П. Корчагина, улица П. Корчагина - в границах улиц Топоркова и Мира, улица Мира - в границах улиц П. Корчагина и Сандригайло Н.Ф., улица Сандригайло Н.Ф. - в границах улиц 50 лет Октября и Транспортная (004);
гаражное общество № 12 (010);
поселок Качар (011);
кладбище (012);
промышленно-коммунальная зона (012);
1,4
5
5

Тобылдың жағалау аймағы (005, 010).
№ 1 (013, 014, 015), № 2 (016, 017, 018), № 3 (019, 020), № 4 (021, 022, 023), № 5 (024, 025, 026), № 6 (028, 029), № 7 (030), № 8 (031), № 9 (032, 033, 034), № 10 (035, 036, 037), № 11 (038, 039), № 12 (040, 041, 042), № 13 (043, 044, 045), № 14 (046, 047), № 15 (048, 049) бау-бақшалық қоғамдары;
№ 1, № 2 Қашар кентінің бақшалары, Қашар кентінің зираты (011);
"Горняк" пансионатының бөлігі (990);
Сергеевка ауылы ауданындағы зират (223);
карьерлер, шахталар, қалдық қоймалары, үйінділер (012).
1,0
Ескерту: Кадастрлық квартал нөмірлері жақшада көрсетілген.

прибрежная зона Тобола (005, 010);
садовые общества: № 1 (013, 014, 015), № 2 (016, 017, 018), № 3 (019, 020), № 4 (021, 022, 023), № 5 (024, 025, 026), № 6 (028, 029), № 7 (030), № 8 (031), № 9 (032, 033, 034), № 10 (035, 036, 037), № 11 (038, 039), № 12 (040, 041, 042), № 13 (043, 044, 045), № 14 (046, 047), № 15 (048, 049);
сады поселка Качар № 1, 2, кладбище поселка Качар (011);
часть пансионата "Горняк" (990);
кладбище в районе села Сергеевка (223);
карьеры, шахты, хвостохранилища, отвалы (012).
1,0
Примечание: В скобках указаны номера кадастр