Рудный қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 22 маусымдағы № 520 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 12 ақпандағы № 112 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 ақпанда № 10378-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2020 жылғы 22 маусымдағы № 520 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9288 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімі В. Ионенко

О признании утратившим силу постановления акимата города Рудного от 22 июня 2020 года № 520 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 12 февраля 2025 года № 112. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 февраля 2025 года № 10378-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 22 июня 2020 года № 520 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9288).
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел финансов" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко