Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 129 "Қамысты ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 26 наурыздағы № 38 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 наурызда № 10408-10 болып тіркелді
Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің "Қамысты ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 129 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24610 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменения в постановление акимата Камыстинского района от 27 сентября 2021 года № 129 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Камыстинского района"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 26 марта 2025 года № 38. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 28 марта 2025 года № 10408-10
Акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Камыстинского района" от 27 сентября 2021 года № 129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24610) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жариялғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Е. Жаулыбаев
Әкімдіктің

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Е. Жаулыбаев
Приложение
к постановлению акимата