Сарыкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 70 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 25 сәуірде № 10443-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2015 жылғы 17 тамыздағы № 275 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5862 болып тіркелген);
2) "Әкімдіктің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 275 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 30 мамырдағы № 142 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7116 болып тіркелген).
2. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Шымырбеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарыкольского района
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 24 апреля 2025 года № 70. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 25 апреля 2025 года № 10443-10
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Сарыкольского района:
1) "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 17 августа 2015 года № 275 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5862);
2) "О внесении изменений в постановление акимата от 17 августа 2015 года № 275 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 30 мая 2017 года № 142 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7116).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сарыкольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Шымырбеков