Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 228 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй - жай беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 наурыздағы № 41 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 31 наурызда № 10411-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы заңының 27 - бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй - жай беру туралы" 2015 жылғы 20 қарашадағы № 228 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6070 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі М. Журкабаев

О признании утратившим силу постановления акимата Узункольского района от 20 ноября 2015 года № 228 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 28 марта 2025 года № 41. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 марта 2025 года № 10411-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Узункольского района "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями" от 20 ноября 2015 года № 228 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6070).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоявшего постановления на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района М. Журкабаев