Мәслихаттың 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 111 "Федоров ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 ақпандағы № 162 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 ақпанда № 10380-10 болып тіркелді
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 111 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10176-10 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
қөрсетілген шешімге 1-қосымшасының 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін Қағидаларға сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына тоқсанына бір рет жүгінеді.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметін көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі Қағидаларға 2-қосымшада көзделген.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин

О внесении изменения в решение маслихата от 10 апреля 2024 года № 111 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Федоровском районе"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 10 февраля 2025 года № 162. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 19 февраля 2025 года № 10380-10
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Федоровском районе" от 10 апреля 2024 года № 111 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10176-10) следующее изменение:
пункт 6 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства" согласно Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи" предусмотрен в приложении 2 к Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин