Павлодар облысы бойынша 2025 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 16 мамырдағы № 133/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 29 мамырда № 7671-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 5-14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2025 жылғы 16 мамырдағы
№ 133/1 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2025 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру
шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды
балық өсіруді дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемі
Отандық өндірістегі балық азығын сатып алуға тиесілі субсидия сомасы
№ Р/с
Субсидияла
натын өнім
2025 жылы өнім өндірісінің
жоспарланған
көлемі,
килограмм
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімдерінің 1 кг өндірісіне азық шығындарына берілетін субсидиялардың бекітілген нормативі, килограм
Бекітілген норматив бойынша жалпы азық шығыны, килограмм
(3-баған х
4-баған)
1 килограмм өнімге жұмсалатын шығын есебінен балық азығына рұқсат етілген құны, теңге
1 килограмм өнімге жұмсалатын шығын есебінен балық азығына субсидиялардың бекітілген шекті сомасы, теңге

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства по Павлодарской области на 2025 год
Постановление акимата Павлодарской области от 16 мая 2025 года № 133/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 29 мая 2025 года № 7671-14
В соответствии с подпунктом 5-14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" от 24 мая 2022 года № 180 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28188) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 16 мая 2025 года № 133/1
Объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и
качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития
племенного рыбоводства по Павлодарской области на 2025 год
Сумма причитающейся субсидии на корма для рыб
№ п/п
Субсидируемая продукция
Планируе
мый объем производст
ва продукции в 2025 году, килограмм
Утвержденный норматив расхода кормов на производство 1 килограмм продукции аквакультуры (рыбоводства) субсидий, килограмм
Общий расход кормов по утвержденному нормативу, килограмм (графа 3 х графа 4)
Допустимая стоимость
на корма для рыб из расчета расхода на 1 килограмм продукции, тенге
Утвержденная предельная сумма субсидий на корма для рыб из расчета расхода на 1 килограмм продукции, тенге
Всего расход на приобрете