Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 мамырдағы № 32/3 "Павлодар қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 224/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 ақпанда № 7640-14 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2023 жылғы 29 мамырдағы № 32/3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7342 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 14 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы К. Кожин

О признании утратившим силу решения Павлодарского городского маслихата от 29 мая 2023 года № 32/3 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Павлодар"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 25 февраля 2025 года № 224/26. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 26 февраля 2025 года № 7640-14
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Павлодар" от 29 мая 2023 года № 32/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7342).
2. Настоящее решение вводится в действие с 14 марта 2025 года.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин