Солтүстік Қазақстан облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтарды айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 ақпандағы № 54 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 наурызда № 7866-15 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 14-8) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақсан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтар айқындалсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.

Об определении остродефицитных медицинских специальностей в сельских населенных пунктах Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2025 года № 54. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 4 марта 2025 года № 7866-15
В соответствии с подпунктами 14-8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить остродефицитные медицинские специальности в сельских населенных пунктах Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.