Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № 49 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 13 наурызда № 7869-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 ақпандағы № 13 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4585 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақжар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімі Р. Елубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжар аудандық
сайлау комиссиясы
2025 жылғы 6 наурыздағы
№ 49 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 21ақпандағы
№ 13 қаулысына
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Орналастыру үшін орындары
Талшық ауылдық округі
1
Талшық ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі 1, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі Ақжар ауданы әкімдігінің "Ақжар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының жанында
2
Үлгілі ауылы
Школьная көшесі 10, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Үлгілі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
3
Қазан ауылы
Школьная көшесі 11, "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің мәдениет ұйымының қызметін қамтамасыз ету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Айсары ауылдық округі
4
Айсары ауылы
Абай көшесі 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айсары негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Алқатерек ауылдық округі
5
Алқатерек ауылы
Алия Молдагулова көшесі 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алқатерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Ақжарқын ауылдық округі
6
Ақжаркын ауылы
Первомайская көшесі 1А, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжарқын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
7
Ащыкөл ауылы
Кенесары көшесі 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ащыкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Восход ауылдық округі
8
Восход ауылы
Қонаев көшесі 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Восход негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Кенащы ауылдық округі
9
Кенащы ауылы
Алтынсарин көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кенащы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
10
Байтөс ауылы
Абылай хан көшесі 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Байтуыс орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Кіші Қарой ауылдық округі
11
Бостандық ауылы
Дружба көшесі 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бостандық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
12
Кіші Қараой ауылы
Молодежная көшесі 28, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Киевский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Қулыкөл ауылдық округі
13
Қулыкөл ауылы
Школьная көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қали Хадесов атындағы Жаңаауыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
14
Қарашілік ауылы
Школьная көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қарашілік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Ленинград ауылдық округі
15
Ленинград ауылы
Зеленая көшесі 46, "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің мәдениет ұйымының қызметін қамтамасыз ету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
16
Дәуіт ауылы
Ворошилов көшесі 23, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Дәуіт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
17
Қызылту
Комсомольская көшесі 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылту орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Май ауылдық округі
18
Май ауылы
Абай көшесі 5, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Май орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Үлкен Қараой ауылдық округі
19
Горьковское ауылы
Гвардейская көшесі 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Горьковский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
20
Баймырза ауылы
Первомайское көшесі 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Новосел бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Ұялы ауылдық округі
21
Ұялы ауылы

О внесении изменений в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 13 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2025 года № 49. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2025 года № 7869-15
Акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области" от 21 февраля 2018 года № 13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4585) следующие изменение:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Акжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района Северо-Казахстанской области Р. Елубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Акжарская районная
избирательная комиссия
приложение к
постановлению
приложение 1
к постановлению акимата
Акжарского района
Северо-Казахстанской области
от 21 февраля 2018 года № 13
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
Талшыкский сельский округ
1
село Талшык
улица Әлия Молдағұлова 1, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Акжарский Дом культуры" акимата Акжарского района Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
2
село Ульгули
улица Школьная 10, возле здания коммунального государственного учреждения "Ульгилинская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
3
село Казанское
улица Школьная 11, возле здания государственного учреждения "Центр по обеспечению деятельности организации культуры Талшыкского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Айсаринский сельский округ
4
село Айсары
улица Абая 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Айсаринская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Алкатерекский сельский округ
5
село Алкатерек
улица Алия Молдагулова 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Алкатерекская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Акжаркынский сельский округ
6
село Акжаркын
улица Первомайская 1А, возле здания коммунального государственного учреждения "Акжаркынская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
7
село Ащиголь
улица Кенесары 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Ащигольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Восходский сельский округ
8
село Восход
улица Кунаева 8, возле здания коммунального государственного учреждения "Восходская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Кенащинский сельский округ
9
село Кенащи
улица Алтынсарина 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Кенащинская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
10
село Байтус
улица Абылай хана 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Байтусская неполная средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Кишикаройский сельский округ
11
село Бостандык
улица Дружбы 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Бостандыкская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
12
село Кіші Қараой
улица Молодежная 28, возле здания коммунального государственного учреждения "Киевская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Кулыкольский сельский округ
13
село Кулыколь
улица Школьная 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Жанааульская средняя школа имени Кали Хадесова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14
село Карашилик
улица Школьная 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Карашиликская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Ленинградский сельский округ
15
село Ленинградское
улица Зеленая 46, возле здания государственного учреждения "Центр по обеспечению деятельности организации культуры Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
16
село Дауит
улица Ворошилова 23, возле здания коммунального государственного учреждения "Дауитская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
17
село Кызылту
улица Комсомольская 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Кызылтуская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Майский сельский округ
18
село Майское
улица Абая 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Майская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
сельский округ Үлкен Қараой
19
село Горьковское
улица Гвардейская 8, возле здания коммунального государственного учреждения "Горьковская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
20
село Баймырза
улица Первомайское 1, возле здания коммунального государственного учреждения "Новосельская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
Уялинский сельский округ
21
село Уялы

Жеңіске 30 жыл көшесі 3, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Смағұл Сәдуақасов атындағы Ұялы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
22
Ақсары ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі 4, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақжар ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақсары негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында

улица 30 лет победы 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Уялинская средняя школа имени Смагула Садвакасова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
22
село Аксары
улица Ыбырая Алтынсарина 4, возле здания коммунального государственного учреждения "Аксаринская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Акжарского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"