"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 шілдедегі № 157 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 ақпандағы № 24 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 ақпанда № 7857-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 шілдедегі № 157 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3853 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакция жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі Е. Жаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары басқармасы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2016 года № 157 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2025 года № 24. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 7 февраля 2025 года № 7857-15
Акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 июля 2016 года № 157 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3853) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Е. Жаров
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области