"Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 44 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 15 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 ақпанда № 5261-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының әкімшілік-аумақтық бірліктер аумағында карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 44 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4614 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 13 марта 2020 года № 44 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 4 февраля 2025 года № 15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 7 февраля 2025 года № 5261-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 13 марта 2020 года № 44 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории административно-территориальных единиц Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4614).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов