"Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 49 және "Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 49 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 156 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 қаңтардағы № 4 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 қаңтарда № 5251-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылқоға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 49 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3103 болып тіркелген) және "Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 49 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 156 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3265 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қызылқоға ауданының әкімі К. Азмуханов

О признании утратившими силу постановлений акимата Кызылкогинского района от 9 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных поступивших в коммунальную собственность" и от 20 июля 2015 года № 156 "О внесении изменения в постановление Кызылкогинского районного акимата от 9 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 21 января 2025 года № 4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 21 января 2025 года № 5251-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановлений акимата Кызылкогинского района от 9 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3103) и от 20 июля 2015 года № 156 "О внесении изменения в постановление Кызылкогинского районного акимата от 9 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3265).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района К. Азмуханов