"Мақтаарал ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 358 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 23 мамырдағы № 321 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 27 мамырда № 6711-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2)-тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мақтаарал ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 358 қаулысына (Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 маусымда № 6308-13 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2)-тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:"
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақтаарал ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов

О внесении изменения в постановление акимата Мактааральского района от 12 июня 2023 года № 358 "Об утверждении и определении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мактааральского района"
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 23 мая 2025 года № 321. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 мая 2025 года № 6711-13
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мактааральского района от 12 июня 2023 года № 358 "Об утверждении и определении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мактааральского района" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 июня 2023 года № 6308-13) следующее изменение:
Преамбулу изложить в следующей редакции:
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148) акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:"
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мактааральского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б. Асанов