Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 30 маусымдағы "Созақ ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" № 171 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 13 ақпандағы № 24 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 14 ақпанда № 6661-13 болып тiркелдi
Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Созақ ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 30 маусымдағы №171 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №28726 болып тiркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков

О внесении изменения в постановление акимата Созакского района от 30 июня 2022 года № 171 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Созакского района"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 13 февраля 2025 года № 24. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 14 февраля 2025 года № 6661-13
Акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Созакского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Созакского района" от 30 июня 2022 года №171 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №28726) следующее изменение:
Преамбулу к указанному постановлению изложить в новой редакции:
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148) акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима.
3. Настоящее постановление вводится в действие поистечении десятикалендарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков