"Шығыс Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 257 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 83 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 сәуірде № 9177-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 257 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8927-16 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізіміндегі:
реттік саны 5, 264, 265, 310-жолдар алынып тасталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Н. Сактаганов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрлігі

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 ноября 2023 года № 257 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 апреля 2025 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 апреля 2025 года № 9177-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 ноября 2023 года № 257 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Восточно-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8927-16) следующие изменения:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения Восточно-Казахстанской области, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 5, 264, 265, 310, исключить.
2. Государственному учреждению "Управление культуры Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
"Согласовано"
Министерство культуры
и информации Республики Казахстан