"Шығыс Қазақстан облысының облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларында, облыс кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 104 қаулысы мен Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/30-VIII шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 3 сәуірдегі № 78 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 20/161-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 сәуірде № 9180-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларында, облыс кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 104 қаулысы мен Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 31 мамырдағы № 3/30-VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 8863-16 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасы осы бірлескен қаулы мен шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Н. Сактаганов
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы 3 сәуірдегі
№ 78
мен
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2025 жылғы 9 сәуірдегі № 20/161-VIII
бірлескен қаулысы мен шешіміне
қосымша
Бірлескен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении изменения в совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 мая 2023 года № 104 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/30-VIII "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Восточно-Казахстанской области"
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 апреля 2025 года № 78 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2025 года № 20/161-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2025 года № 9180-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 мая 2023 года № 104 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2023 года № 3/30-VIII "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8863-16) следующее изменение:
приложение 1 к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
Д. Рыпаков
Приложение к совместному
постановлению и решению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 3 апреля 2025 года № 78
и
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 апреля 2025 года
№ 20/161-VIII
Приложение 1 к совместному постановлению
Восточно-Казахстанского областного акимата