"Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № 284 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 наурыздағы № 117 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 наурызда № 9143-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № 284 қаулысының (әділет органдарында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6067 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданы әкімі Р. Курмамбаев

О признании утратившим силу постановление акимата района Алтай от 4 июля 2019 года № 284 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 3 марта 2025 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 марта 2025 года № 9143-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Алтай от 4 июля 2019 года № 284 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в органах юстиции за № 6067).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай Р. Курмамбаев