"Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы" Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 16-2/VIII шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 20-4/VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 сәуірде № 9175-16 болып тіркелді
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы" Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 16-2/VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9111-16 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Самар ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, бюджет қаражаты есебінен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова

О внесении изменения в решение маслихата района Самар от 25 ноября 2024 года 16-2/VIII "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 8 апреля 2025 года № 20-4/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 апреля 2025 года № 9175-16
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар от 25 ноября 2024 года № 16-2/VIII "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9111-16) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Самар, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях финансируемых из местных бюджетов, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова