2025 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды коспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 97 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 2 мамырда № 7515-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы №107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №20209 болып тіркелген) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды коспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Батыс Қазақстан облысының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Западно-Казахстанской области на 2025 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2025 года № 97. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2025 года № 7515-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года №107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №20209) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Западно-Казахстанской области на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Западно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области

2025 жылғы 25 сәуірдегі № 97
қаулысына қосымша
2025 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
№ п/п
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсер етуші заттар
Өлшем бірлігі тонна, литр, килограмм
Субсидия нормалары,
теңге
1
AGRIKER AMIN B
В-13,5% бос L-амин қышқылдары-1,3%
литр

от 25 апреля 2025 года № 97
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений по Западно-Казахстанской области на 2025 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующего вещества в удобрений,
Еденица измерения тонна, литр, килограмм
Нормы субсидий, тенге
1.
AGRIKER AMIN B
B-13.5% Свободные L-аминокислоты-1,3%
литр

Жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амидті азот (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 40%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм

Общий Азот (N) – 10%, в том числе, Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм

1 296
140
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде, аммоний азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
141
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде, нитрат азоты (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
142
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, соның ішінде амидті азот (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
143
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 683
144
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 683
145
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары -5,76 % w/v
литр
4 291
146
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
8 727
147
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
2 627
148
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3 252
149
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
литр
2 627
150
Root Promoter
Азот - 65,4 г/л, калий 67,5 г/л, фосфор - 28,6 г/л, балдыр сығындысы - 220 г/л, органикалық заттар -89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
литр
2 550
151
Root Promoter
Балдыр сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, Органикалық зат (Organic matter) 80 г/л, Р2О5 есебінде фосфор 25 г/л, К2О есебінде калий 60 г/л, Азот (N) барлығы 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
литр
2 550
152
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, калий (K2O)≥ 60 г/л, азот (N)≥ 90 г/л, теңіз балдыры сығындысы (Organic Matter)≥ 150 г/л, альгин қышқылы (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
литр

1 296
140.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе,
Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
141.
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе, Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
142.
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе, Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
143.
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 683
144.
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 683
145.
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
литр
4 291
146.
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
8 727
147.
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
2 627
148.
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3 252
149.
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
литр
2 627
150.
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, Экстракт водорослей - 220 г/л, Органическое вещество- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
литр
2 550
151.
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
литр
2 550
152.
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
литр

267
Yara Mila Complex хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
500 000
268
БИГУС
25 г/л гумин қышқылдары, калий тұздары (фульвоқышқылдар, флавоноидтар, фитостеролдар, каротиноидтар, амин қышқылдары, витаминдер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртегі) үшін
литр
1 000
269
Суда еритін NPK тыңайтқышының 12:8:31+2MgO+МЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
270
Суда еритін NPK тыңайтқышының 13:40:13+МЭ маркалы
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
271
Суда еритін NPK тыңайтқышының 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
272
Суда еритін NPK тыңайтқышының 18:18:18 + 3MgO + МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
273
Суда еритін NPK тыңайтқышының 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004.
тонна
343 750
274
Суда еритін NPK тыңайтқышының 3:11:38+3MgО +МЭ маркалы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
тонна
343 750
275
Суда еритін NPK тыңайтқышының 6:14:35+2MgO+MЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
276
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
277
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
278
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
279
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
280
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
281
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна

267.
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
тонна
500 000
268.
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)
литр
1 000
269.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
270.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
271.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
272.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
273.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004.
тонна
343 750
274.
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО +МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
тонна
343 750
275.
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
276.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
277.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
278.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
279.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
280.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
281.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна

343 750
282
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
283
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
284
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
285
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
286
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
287
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
288
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
289
Суда еритін NPK 12-5-40+TE тыңайтқыш
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%Mn (EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%, Mo-0,056%
тонна
1 250
290
Суда еритін NPK 15-7-30+TE тыңайтқыш
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
тонна
1 250
291
Суда еритін NPK 19-19-19+TE тыңайтқыш
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
тонна
1 250
292
Суда еритін NPK тыңайтқыштары, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
293
Суда еритін NPK тыңайтқыштары, 3:11:38+3MgO+МЭ маркалары
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu- 0,01, Mn-0,05, Zn- 0,025, Fe-0,07, Mo- 0,004
тонна
343 750
294
Суда еритін NPK тыңайтқыштары, 18:18:18+3MgO+МЭ маркалары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064.
тонна

343 750
282.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
283.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
284.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
285.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
286.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
287.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
288.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
343 750
289.
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%Mn (EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%, Mo-0,056%
тонна
1 250
290.
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
тонна
1 250
291.
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
тонна
1 250
292.
Водорастворимые NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
343 750
293.
Водорастворимые NPK удобрение, марки 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu- 0,01, Mn-0,05, Zn- 0,025, Fe-0,07, Mo- 0,004
тонна
343 750
294.
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064.
тонна

660
309
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
литр
660
310
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
тонна
71 766
311
Сұйық бор тыңайтқышы "BORON"
N-4, B-9
литр
1 786
312
Сұйық кешенді микротыңайтқыш "Silver Mix"
Күміс (Ag) -0,3±0,1; Азот (N) -0,46±0,1; Бор (В) -0,33±0,1; Мыс (Cu) -0,45±0,1; Мырыш (Zn) -0,8±0,3; Марганец (Mn) -0,8±0,2; Молибден (Мо) -0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
литр
5 000
313
"Диформа БорМолибден" маркалы "Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш.
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
литр
4 554
314
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микромак" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
литр
2 541
315
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Микроэл" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
литр
2 925
316
"Волски Микрокомплекс" маркалы "Экомак" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
литр
2 486
317
"Страда" маркалы "Страда N" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
литр
1 500
318
"Страда" маркалы "Страда К" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
литр
1 625
319
"Страда" маркалы "Страда Р" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
литр
2 650
320
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
тонна
133 929
321
"Волски Моноформы" маркалы "Волски Моно-Железо" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
литр
2 150
322
"Волски Моноформы" маркалы "Волски Моно-Цинк" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш

660
309.
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
литр
660
310.
Жидкое азотное удобрение марки КАС-32
N-32
тонна
71 766
311.
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
литр
1 786
312.
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
литр
5 000
313.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
литр
4 554
314.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
литр
2 541
315.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
литр
2 925
316.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
литр
2 486
317.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
литр
1 500
318.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
литр
1 625
319.
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
литр
2 650
320.
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
тонна
133 929
321.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
литр
2 150
322.
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"

1 345
526
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
литр
1 495
527
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 250
528
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
литр
1 650
529
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 700
530
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 719
531
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85, SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
литр
1 800
532
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
литр
2 000
533
БИНОМ "NPK 10:40:10" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, MgO-3,5%, SO3- 6,5%, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Мо-0 ,05 г/л, Co- 0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидті қышқыл-1 г/л, Витаминдер (РР, С, В1, В6)-4 г/л
литр
1 313
534
БИНОМ "NPK19:19:19" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш.
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-3,5%, SO3- 6,5%, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Мо-0 ,05 г/л, Co- 0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидті қышқыл-1 г/л, Витаминдер (РР, С, В1, В6)-4 г/л
литр
1 098
535
БИНОМ "Актив" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, К2О-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, В-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Мо -1,0 г/л, Со-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +амин қышқылдары-3,9 г/л
литр
1 045
536
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, В-0,1 г/л, янтар қышқылы-800 г/л
литр
4 688
537
"Амбре-бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70г/л, В-150г/л, янтарь қышқылы-100г/л
литр
2 143
538
"Амино" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
L-амин қышқылдары және олигопептидтер *366
литр
4 688
539
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Амин кешені"
N-55г/л, P2O5-25г/л, К2О-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, В-6 г/л, Zn-15 г/л, Мо-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8,5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/л + L-амин қышқылдарының кешені және олигопептидтер -250 г/л
литр
3 911
540
"Амин мыс-марганец" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш.
Cu 50 Mn 50 L-амин қышқылдары және олигопептидтер 150
литр
3 750
541
"Амин тұқымдары" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-амин қышқылдары мен олигопептидтер 200
литр

1 345
526.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
литр
1 495
527.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 250
528.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
литр
1 650
529.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 700
530.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 719
531.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85, SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
литр
1 800
532.
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
литр
2 000
533.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, MgO-3,5%, SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР, С, В1, В6)-4 г/л
литр
1 313
534.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, MgO-3,5%, SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР, С, В1, В6)-4 г/л
литр
1 098
535.
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
литр
1 045
536.
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л
литр
4 688
537.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
литр
2 143
538.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
литр
4 688
539.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
литр
3 911
540.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
литр
3 750
541.
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
литр

1 495
618
Нутривант Плюс Картоп 0-43-28
P2O5-43%, K2O-28%, Mg-2%, SO3-4,3%
килограмм
1 725
619
Нутривант Плюс Жүгері 5,7-37-5,4
N-5,7%, P2O5-37%, K2O-5,4%, Zn-3,4%, SO3-20%
килограмм
1 450
620
Нутривант Плюс Қияр 6-16-31
N-6%, P2O5-16%, K2O-31%, MgO-2%, SO3-5%
килограмм
1 797
621
Нутривант Плюс Қант қызылшасы 0-36-24
P2O5-36%, K2O-24%, Mg-2%, SO3-5,5%
килограмм
1 680
622
Нутривант Плюс Қызанақ 6-18-37
N-6%, P2O5-18%, K2O-37%, MgO-2%, SO3-8,6%
килограмм
1 797
623
Нутривант Плюс Жемістер 12-5-27
N-12%, P2O5-5%, K2O-27%, CaO-8%
килограмм
1 542
624
Органикалық-минералды тыңайтқыш FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвоқышқылдары - 750 г/кг.
килограмм
13 153
625
Органикалық-минералды тыңайтқыш HUMIFIELD w.g.
аммоний тұздары-80г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750г/кг, N-60г/кг, амин қышқылдары-100-120г/кг, К2О-40-60г/кг, микроэлементтер-21г/кг.
килограмм
10 015
626
Органикалық-минералды тыңайтқыш Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, теңіз балдыры сығындысы
литр
10 681
627
Органикалық-минералды тыңайтқыш Millerstart
Zn-0,5%, теңіз балдыры сығындысы-99,5%
литр
13 556
628
Органоминералды тыңайтқыш "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
Органикалық көміртек - 11%, органикалық заттар - 30%
литр
3 000
629
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Зерновой" маркалы
аминқышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn- 0,6%, Cu-0,4%, В-0,2%, Мо-0,02%, Ко-0,02%
литр
3 375
630
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Кукуруза" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, В- 0,3%, Мо-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375
631
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Масличный" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, В- 0,7%, Мо-0,04%, Co-0,02%
литр
3 375
632
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим, "Рост" маркалы
аминқышқылдары-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0, 1%
литр
3 375
633
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Свекла" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, В-0,5%, Мо-0,02%
литр
3 375
634
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Старт" маркалы
аминқышқылдары-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn -0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, В-0,1%, Мо-0,01%
литр
3 450
635
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Универсал" маркалы
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
литр
3 375
636
"Калий гуматы Сахалин" BP10%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,144% -дан көп емес, масса. жалпы калийдің үлесі, K2O бойынша – 1,225%-дан көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0205%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,1%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша – 0,1%-дан көп емес, мырыштың – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,17%-дан көп емес, кальций оксиді. - 0,345% артық емес
литр

1 495
618.
Нутривант Плюс Картофель 0-43-28
P2O5-43%, K2O-28%, Mg-2%, SO3-4,3%
килограмм
1 725
619.
Нутривант Плюс Кукуруза 5,7-37-5,4
N-5,7%, P2O5-37%, K2O-5,4%, Zn-3,4%, SO3-20%
килограмм
1 450
620.
Нутривант Плюс Огурец 6-16-31
N-6%, P2O5-16%, K2O-31%, MgO-2%, SO3-5%
килограмм
1 797
621.
Нутривант Плюс Сахарная свекла 0-36-24
P2O5-36%, K2O-24%, Mg-2%, SO3-5,5%
килограмм
1 680
622.
Нутривант Плюс Томат 6-18-37
N-6%, P2O5-18%, K2O-37%, MgO-2%, SO3-8,6%
килограмм
1 797
623.
Нутривант Плюс Фруктовый 12-5-27
N-12%, P2O5-5%, K2O-27%, CaO-8%
килограмм
1 542
624.
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
килограмм
13 153
625.
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
килограмм
10 015
626.
Органо-минеральное удобрение Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
литр
10 681
627.
Органо-минеральное удобрение Millerstart
Zn-0,5%, экстракт морских водорослей-99,5%
литр
13 556
628.
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
Органический углерод - 11%, Органическое вещество - 30%
литр
3 000
629.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375
630.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375
631.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
литр
3 375
632.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
литр
3 375
633.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
литр
3 375
634.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
литр
3 450
635.
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
литр
3 375
636.
"Гумат калия Сахалинский" BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
литр

660
637
"Калий Гумат Сахалин" BP20%
органикалық заттардың массалық үлесі – 11%-дан кем емес, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50%-дан кем емес, дисперстілігі (100 мкм торлы елеуіштегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан көп емес, массасы жалпы калий үлесі (K2O) – кемінде 1,75%, препараттың 1% сулы ерітіндісінің рН – 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі – 0,002% аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,288%-дан көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O бойынша – 2,45%-дан көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,041%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,2%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан көп емес, массалық үлесі мырыш – 0,001%, натрий – 0,34%, кальций оксиді – 0,69% көп емес
литр
660
638
"Калий гуматы Сахалин" BP2,5%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,048% -дан көп емес, масса. жалпы калийдің үлесі, K2O бойынша – 0,4083%-дан көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0068%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,033%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша – 0,1%-дан көп емес, мырыштың – 0,001%-дан көп емес, натрий – 0,057%-дан көп емес, кальций оксиді. – 0,115% артық емес
литр
660
639
"Калий гуматы Сахалин" BP5%
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан көп емес, темірдің массалық үлесі - 0,072% көп емес, масса. жалпы калийдің үлесі, K2O бойынша – 0,6125%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі – 0,0103%-дан көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001%-дан көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,05%-дан көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 бойынша – 0,1%-дан көп емес , массалық мырыш үлесі – 0,001%-дан аспайды, натрий – 0,085%-дан көп емес, кальций оксиді – көп емес. 0,1725%
литр
660
640
Гумин және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш
"Фульвигрейн", маркалы Фульвигрейн Антистресс
гумин қышқылдарының тұздары - 10%, фульв қышқылдарының тұздары - 2%, амин қышқылдары - 6%
литр
3 438
641
Гумин және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш "Фульвигрейн", маркалы Фульвигрейн Бор
В - 8%, фульв қышқыл тұздары - 10%
литр
3 438
642
Гумин және фульвоқышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш "Фульвигрейн", маркалы Фульвигрейн Классик

660
637.
"Гумат калия Сахалинский" BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
литр
660
638.
"Гумат калия Сахалинский" BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
литр
660
639.
"Гумат калия Сахалинский" BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
литр
660
640.
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
литр
3 438
641.
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
литр
3 438
642.
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик

Mn-15%, N-7,7%
литр
4 965
902
Лебозол-Нутриплант 5-20-5 тыңайтқышы
N-5%, аммиак азоты-4,2%, несепнәр азоты-0,9%, P2O5-20%, K2O-5%, микроэлементтер
литр
3 640
903
Тыңайтқыш Лебозол: Лебозол-Нутриплант 8-8-6 маркалы
N-8%, несепнәр азоты-5,6%, аммиак азоты-1,7%, нитрат азоты-0,7%, P2O5-8%, K2O-6%, микроэлементтер
литр
3 640
904
Тыңайтқыш Лебозол: Лебозол- Сера 800 маркалы
S-56%
литр
5 140
905
Тыңайтқыш Лебозол: Лебозол-ТриМакс маркалы
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
литр
11 675
906
Тыңайтқыш Лебозол: Лебозол-Цинк 700 маркалы
Zn-40%
литр
10 475
907
Тыңайтқыш Лебозол - Полный уход
Амин қышқылдары-11,6%, N-9,4%, K2O-2,7%, MgO-1,7%, Mn-1,5%, P2O5-0,9%, Zn-0,5%, Cu -0,3%, В-0,05%
литр
4 275
908
Тыңайтқыш шебері 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%; К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
909
Тыңайтқыш шебері 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
910
Тыңайтқыш шебері 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
911
Тыңайтқыш шебері 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
912
Тыңайтқыш шебері 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
913
Тыңайтқыш шебері 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
914
"СТЕРНЯ-12" микробиологиялық тыңайтқыш
Bacillus subtilis спора түзетін бактериялардың 4 штаммы (108 КҚБ/мл кем емес); Trichoderma саңырауқұлақтарының 3 штаммы, сүт қышқылы, фосфор және калий мобилизациялаушы, азотты бекітетін бактериялар (кемінде 4х108 КҚБ/мл); целлюлолитикалық ферменттер кешені (белсенділігі кемінде 5 бірлік/мл); табиғи полисахаридтер, фитогормондар, витаминдер, L-амин қышқылдары; калий гуматы - 0,5%
литр
1 516
915
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
1 250
916
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
килограмм
1 250
917
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы

Mn-15%, N-7,7%
литр
4 965
902.
Удобрение Лебозол-Нутриплант 5-20-5
N-5%, аммиачный азот-4.2%, карбамидный азот-0.9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементы
литр
3 640
903.
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Нутриплант 8-8-6
N-8%, карбамидный азот-5.6%, аммиачный азот-1.7%, нитратный азот-0.7%, P2O5-8%, К2О-6%, микроэлементы
литр
3 640
904.
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Сера 800
S-56%
литр
5 140
905.
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
литр
11 675
906.
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
литр
10 475
907.
Удобрение Лебозол - Полный уход
аминокислоты-11,6%, N-9,4%, K2O-2,7%, MgO-1,7%, Mn-1,5%, P2O5-0,9%, Zn-0,5%, Cu-0,3%, B-0,05%
литр
4 275
908.
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
909.
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
910.
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
911.
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
912.
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
913.
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
914.
Удобрение микробиологическое "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 КОЕ/мл); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 ед./мл); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
литр
1 516
915.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
1 250
916.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
килограмм
1 250
917.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
килограмм
1 250
918
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; амин қышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогормонар-0,012
литр
1 250
919
НАНОВИТ: Кальций тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Са-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; амин қышқылдары - 0,78; органикалық қышқылдар - 0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
литр
1 200
920
Нановит Макро тыңайтқыш
N –11,1%; P2O5 - 4,03%; K2O - 6,47%; SO3 – 0,02%; Cu – 0,01%; B – 0,02%; Fe – 0,02%; Mn- 0,01%; Zn – 0,01%; амин қышқылдары – 3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер – 0,00388%; фитогормондар - 0,00044%
литр
1 050
921
НАНОВИТ Микро тыңайтқыш
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; амин қышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар - 5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары - 0,25; фульв қышқылдары-0,045
литр
1 050
922
Нановит Молибден тыңайтқышы
N – 3,34%, SO3 – 0,25%; B – 0,5%; Ай – 3,0%; Zn – 0,5%; амин қышқылдары – 4,26%; органикалық қышқылдар – 16,5%; полисахаридтер – 0,00417%; фитогормондар – 0,00048%
литр
1 200
923
Нановит Моно Бор тыңайтқышы
В-10,95%; амин қышқылдары - 1,5%; моносахаридтер – 0,00368%; фитогормондар - 0,00042%
литр
1 200
924
Нановит Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84%; N- 2,66%; SO3-4,41%; амин қышқылдары – 1,39%; органикалық қышқылдар – 7,20%; моносахаридтер – 0,00329%; фитогормондар – 0,00038%
литр
1 200
925
Нановит Моно Цинк тыңайтқышы
Zn – 7,67%; N – 5,41%; SO3 – 3,61%; амин қышқылдары – 2,78%; органикалық қышқылдар – 8,35%; моносахаридтер – 0,00385%; фитогормондар - 0,00044%
литр
1 200
926
Нановит Супер тыңайтқышы
N – 10,0%, K2O – 5,0%; MgO-2,46%; B – 0,37%; Zn – 0,21%; SO3 – 0,35%; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминқышқылдары – 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахаридтер – 0,00403%; фитогормондар – 0,00046%
литр
1 050
927
Нановит Фосфор тыңайтқышы
N – 4,53%, Р2О5 – 30,00%; B – 0,51%; Zn – 0,51%; амин қышқылдары – 0,08%; органикалық қышқылдар – 4,5%; полисахаридтер – 0,00365%; фитогормондар - 0,00042%
литр
1 500
928
"Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)" тыңайтқышы
Азот (N) - 6%; - Фосфор (Р) - 23%; - калий (К) - 35%; - магний (MgO) – 1%; - темір (Fe) – 0,05%; - мырыш (Zn) – 0,2%; - бор (В) – 0,1%; - марганец (Mn) – 0,2%; - мыс (Cu) – 0,25%; - Молибден (Мо) – 0,002%
килограмм
1 495
929
"Нутривант Плюс масличный (0-20-33)" тыңайтқышы
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
килограмм

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
килограмм
1 250
918.
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
литр
1 250
919.
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
литр
1 200
920.
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
литр
1 050
921.
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
литр
1 050
922.
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
литр
1 200
923.
Удобрение Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 200
924.
Удобрение Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
1 200
925.
Удобрение Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
1 200
926.
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)
литр
1 050
927.
Удобрение Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 500
928.
Удобрение "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Железо (Fe) – 0,05%; - Цинк (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Медь (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
килограмм
1 495
929.
Удобрение "Нутривант Плюс Масличный
(0-20-33)"
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
килограмм