Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің "Әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" 2015 жылғы 5 маусымдағы № 269 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 ақпандағы № 60 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 наурызда № 7495-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің "Әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" 2015 жылғы 5 маусымдағы № 269 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3941 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауданының әкімі М. Сердалин

О признании утратившим силу постановления акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 5 июня 2015 года № 269 "Об определении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров"
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2025 года № 60. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 5 марта 2025 года № 7495-07
В соответствии c Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 5 июня 2015 года № 269 "Об определении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3941)
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжаикского района М. Сердалин