Қаратөбе ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімінің 2025 жылғы 2 мамырдағы № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 12 мамырда № 7518-07 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауданы әкiмiнiң "Қаратөбе ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3463 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 2 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
№ 270
Аққозы ауылы, Бесоба ауылы, Баекес, Нұржаубаз, Хасан ағашы, Батпаншар қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Аққозы ауылдық округі, Бесоба ауылы, Бесоба көшесі, 64 құрылыс, "Қаратөбе орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Бесоба ауылдық кітапханасы
";
2. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданының әкімі К. Суйеугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаратөбе аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района"
Решение акима Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 2 мая 2025 года № 6. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2025 года № 7518-07
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратобинского района от 17 марта 2014 года №4 "Об образовании избирательных участков на территории Каратобинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3463) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строки, порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
"
2
№ 270
Село Аккозы, село Бесоба, зимовки Баекес, Нуржаубаз, Хасан агашы, Батпаншар
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, Аккозинский сельский округ, село Бесоба, улица Бесоба, строение 64, сельская библиотека Бесоба государственного учреждения "Каратобинская централизованная библиотечная система"
";
2. Руководителю аппарата акима Каратобинского района обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каратобинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каратобинского района К. Суйеугалиев
"Согласовано"
Территориальная избирательная
комиссия Каратобинского района