Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы қаңтардың 12-iндегi N 31 қаулысын хабарлау туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi 1993 жылғы 9 ақпандағы N 64 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1993 жылғы 21 қарашада тіркелді. Тіркеу N 21. Күшi жойылды - Iшкi iстер министрлiгiнiң 1995.11.20. N 263 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы қаңтардың 12-iндегi "Қуғын-сүргiн кезеңiнде бұрынғы Кеңес Одағының түрлi аймақтарынан Қазақстан Республикасының аумағына күштеп көшiрiлген Қазақстан Республикасы азаматтарының паспорттары мен азаматтық хал актiлерiндегi ұлты туралы жазбаны өзгерту тәртiбi туралы" N 31 P930031_ қаулысын хабарлай отырып бұйырамын:
1. Қуғын-сүргiн кезеңiнде Қазақстан Республикасының аумағына күштеп көшiрiлген азаматтардың паспорттарындағы ұлты туралы жазбаны өзгерту Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы тамыздың 17-iндегi N 684 P920684_ қаулысымен бекiтiлген "Паспорттар мен азаматтық хал актiлерiндегi Қазақстан Республикасы азаматтарының ұлты туралы жазбаны өзгерту ережелерiне" және Қазақстан Республикасы IIМ 1993 жылғы тамыздың 27-iндегi N 266 бұйрығымен хабарлаған нұсқауға сәйкес жүзеге асырылсын.
2. Облыстық IIБ-ның, Алматы қалалық IIББ-ның және Ленинск қалалық IIБ-ның бастықтары паспорт аппараттарының жеке құрамының осы бұйрықпен хабарланған Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысын оқып бiлуiн ұйымдастырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы IIМ паспорт жұмысы мен виза және тiркеу бөлiмiне, IIБ-ның Алматы қалалық IIББ-ның және Ленинск қалалық IIБ-ның бастықтарына жүктелсiн.
Министр
Iшкi қызмет генерал-лейтенанты

Об объявлении Постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 января 1993 г. N 31
Приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 9 февраля 1993 г. N 64 Зарегистрирован в Министерстве юстиции РК 21 ноября 1994 г. за N 21. Утратил силу - приказом МВД РК от 20 ноября 1995 г. N 263
Объявляя Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан "О порядке изменения записи о национальности в паспортах и актах гражданского состояния граждан Республики Казахстан, насильственно переселенных в период репрессий из различных регионов бывшего Советского Союза на территорию Республики Казахстан" от 12 января 1993 года N 31 приказываю:
1. О изменении записи о национальности в паспортах граждан, насильственно переселенных в период репрессий на территорию Республики Казахстан, осуществлять согласно "Правил изменения записи о национальности граждан Республики Казахстан в паспортах и актах гражданского состояния", утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 августа 1992 года N 681 и Инструкции, объявленной приказом МВД Республики Казахстан от 27 августа 1992 года N 266.
2. Начальникам УВД областей, ГУВД г. Алма-Аты и ГОВД г. Ленинска организовать с личным составом паспортных аппаратов изучение объявленного настоящим приказом Постановления Кабинета Министров Республики Казахстан.
3. Контроль за выполнением настоящего Приказа возложить на Отдел паспортной работы и ВИР МВД Республики Казахстан, начальников УВД, ГУВД г. Алма-Аты и ГОВД г. Ленинска.
Министр