Халықтан бағалы металдардан жасалған бұйымдар мен осындай бұйымдардың сынықтарын сатып алу пункттерi жұмысының Ережесiне өзгерiстер енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және Сауда Министрлiгi 1995 жылғы 9 қазан N 201-п Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1995 жылғы 30 қарашада тіркелді. Тіркеу N 7
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20-шiлдедегi U952372_ "Бағалы металдар және тастармен байланысты қатынастарды мемлекеттiк реттеу туралы" заңдық күшi бар Жарлығына нормативтiк актiлердi сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. "Халықтан бағалы металдардан жасалған бұйымдардың сынықтарын сатып алу пункттерi жұмысының Ережесiне" V940081_ мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1.1-тармақ. Бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықтан бағалы металдардан жасалған бұйымдарды және осындай бұйымдардың сынықтарын сатып алу пункттерi меншiк нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан зергерлiк бұйымдардың сатылуын жүзеге асырушы сауда кәсiпорындарында немесе жекелеген сатып алу пункттерiнде ұйымдастырылады".
1.2-тармақ алынып тасталсын.
2. "Қазақзергер" республикалық бөлшек сауда кәсiпорнымен жергiлiктi жерлердегi сауда басқару органдары осы бұйрықты тиiстi кәсiпорындар мен ұйымдарға жеткiзетiн болсын.
Министр

"О внесении изменений в Правила работы пунктов скупки у населения изделий из драгоценных металлов и лома таких изделий"
Приказ Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан от 9 октября 1995 года № 201-П Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 30.11.1995 г. N 7
В целях приведения нормативных актов в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона "О государственном регулировании отношений, связанных с драгоценными металлами и драгоценными камнями" U952372_ от 20.07.95 г. приказываю:
1. Внести следующие изменения в "Правила работы пунктов скупки у населения изделий из драгоценных металлов и лома таких изделий" V940081_ .
Пункт I.I. первый абзац изложить в следующей редакции: "Пункты скупки
у населения изделий из драгоценных металлов и лома таких изделий
организуются в предприятиях торговли независимо от форм собственности и
ведомственной принадлежности, осуществляющих реализацию ювелирных изделий,
либо в обособленных пунктах скупки".
Пункт I.2 исключить.
2. Республиканскому розничному предприятию "Казахювелир", органам
управления торговлей на местах довести приказ до соответствующих
предприятий и организаций.
Министр