ТМД қатысушы мемлекеттердiң кәсiпорындары және салаларының өндiрiстiк кооперациясын дамытудың жалпы жағдайлары және қолдау тетiгi туралы Келiсiмге сәйкес Қазақстан Республикасы кеден шекарасы арқылы тауарларды өткiзу тәртiбi туралы Ереже
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетi 1995 жылғы 2 қазандағы N 132-П Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1995 жылғы 7 қарашада N 126 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитеті төрағасының 2001 жылғы 15 ақпандағы N 51 бұйрығымен. ~V011441
1. Жалпы ережелер
1.1. Осы Ереже Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 04.07.95 ж. N 914 "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы - мемлекеттер кәсiпорындарының өндiрiстiк кооперацияларын дамыту және жалпы жағдайлары туралы Келiсiмдi орындауды қамтамасыз ету бойынша шаралар туралы және осы Келiсiмдi жүзеге асыру тетiгi туралы Хаттама" (бұдан әрi - тиiстi Келiсiм және Хаттама).
1.2. Осы Ережеде түсiнiледi:
тауарларды айырбастайтын - шикiзат, материалдар, тораптар, қосалқы бөлшектер, жартылай даяр өнiмдер, жартылай өңделген өнiмдер, құрастырушы және соңғы өнiмдердi бiрлесiп дайындау және салалық басқа өнiмдер және салалық (салааралық) келiсiмдер негiзiнде жеткiзiлетiн:
уәкiлдiгi бар адамдар ретiнде - салалық және (салааралық) келiсiмдердi жүзеге асыру бойынша жеке функцияларды орындауға Қазақстан Республикасы атқарушы өкiметi органдарынан уәкiлдiгi бар кәсiпорындар немесе ұйымдар.
1.3. Осы ереженiң күшi қарулану және әскери техника өндiрiсi үшiн белгiленген арнаулы құрастырушы бұйымдарға қолданылмайды.
2. Тауарларды өткiзу тәртiбi
2.1. Тауарларды өткiзу қазақ кәсiпорындары және ТМД-ға қатысушы елдерде орналасқан кәсiпорындар арасында жасалынған шарттарға (келiсiм шарттарға) сәйкес, өндiрiстiк кооперация туралы салалық (салааралық) келiсiмдер (бұдан әрi - салалық келiсiмдер) негiзiнде жүзеге асырылады.
2.2. Қазақстан Республикасы жағынан салалық келiсiмдердi жасау және жүзеге асыру жауапкершiлiгi атқарушы өкiметтiң мемлекеттiк органдарына жүктеледi. Көрсетiлген келiсiмдердi мына кәсiпорындар бойынша:
кен-металлургиялық, химиялық, мұнайхимия, машина жасау, және қорғаныс кешендерi (азаматтық өнiмдер бойынша), жеңiл, орман, ағаш өңдеу өнеркәсiбiнiң, сауда бойынша - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi;
Отын - энергетикалық кешенi, оның iшiнде атом өнеркәсiбi және атом энергетикасының кәсiпорындары бойынша - Қазақстан Республикасы Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi;
мұнайгаз кешенi - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi;
көлiк және байланыс - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi;
құрылыс кешенi - Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтық құрылыстар министрлiгi;
мал өнiмдерiн ұқсату бойынша - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi жасайды:
Салалық келiсiмдердi ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң атқарушы өкiметiнiң жоғарыда көрсетiлген органдары жасайды.
Типтiк салалық келiсiмнiң үлгiсi осы Ереженiң 1 Қосымшасында келтiрiлген.
2.3. Салалық келiсiмдер тiкелей атқарушы өкiметтiң органдары, оның iшiнде осындай органдардың өкiлеттi адамдары арқылы жүзеге асырылады. Салалық келiсiмдердi жүзеге асыру бойынша жекелеген функцияларды орындауға адамдардың өкiлдiгi атқарушы өкiмет органының хатымен расталады.

Об утверждении Положения о порядке перемещения товаров через таможенную границу Республики Казахстан в соответствии с Соглашением об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации предприятий и отраслей государств-участников СНГ
Приказ Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан от 2 октября 1995 г. N 132-П Зарегистрирован Министерством юстиции РК 7.11.1995 за N 126. Утратил силу - приказом Таможенного Комитета МГД РК от 15 февраля 2001 г. N 51 ~V011441
В целях реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 июля 1995 г. N 914 "О мерах по обеспечению выполнения Соглашения об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации предприятий и отраслей государств-участников Содружества Независимых Государств и Протокола о механизме реализации этого Соглашения"
П Р И К А З Ы В А Ю :
1. Утвердить Положение о порядке перемещения товаров через таможенную границу Республики Казахстан в соответствии с Соглашением об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации предприятий и отраслей государств-участников СНГ (далее - Положение) (приложение 1).
2. Применять утвержденное Положение в отношении товаров, вывозимых из государств, принявших документы, основанные на указанном Соглашении и регламентирующие порядок перемещения товаров в рамках производственной кооперации. Перечень таких государств будет доводиться до таможенных органов Таможенным комитетом при Кабинете Министров Республики Казахстан.
3. Пресс-центру Таможенного комитета при Кабинете Министров
Республики Казахстан (Муратбаева) со дня подписания настоящего
Приказа приступить к его освещению в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на
заместителя Председателя Таможенного комитета при Кабинете Министров
Республики Казахстан Шкляр В.В.
Председатель
ПОЛОЖЕНИЕ
о порядке перемещения товаров через
таможенную границу Республики Казахстан
в соответствии с Соглашением об общих
условиях и механизме поддержки развития
производственной кооперации предприятий
и отраслей государств-участников СНГ
1. Общие положения
1.1. Настоящее Положение разработано во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 04.07.95 г. N 914 "О мерах по обеспечению выполнения Соглашения об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации предприятий и отраслей государств-участников Содружества Независимых Государств и Протокол о механизме реализации этого Соглашения" (далее соответственно Соглашение и Протокол).
1.2. В настоящем Положении понимается: под товарами - сырье, материалы, узлы, детали, запасные части, заготовки, полуфабрикаты, комплектующие и другие изделия отраслевого и совместного изготовления конечной продукции и поставляемые на основании отраслевых (межотраслевых) соглашений;
под уполномоченными лицами - предприятия или организации, уполномоченные органами исполнительной власти Республики Казахстан на выполнение отдельных функций по реализации отраслевых (межотраслевых) соглашений.
1.3. Действие настоящего Положения не распространяется на специальные комплектующие изделия, предназначенные для производства вооружения и военной техники.
2. Порядок перемещения товаров
2.1. Перемещение товаров осуществляется в соответствии с договорами (контрактами), заключаемыми между казахскими предприятиями и предприятиями, расположенными в государствах-участниках СНГ, на основании отраслевых (межотраслевых) соглашений о производственной кооперации (далее - отраслевые соглашения).
2.2. Ответственность за заключение и реализацию отраслевых соглашений со стороны Республики Казахстан возлагается на государственные органы исполнительной власти. Заключают указанные соглашения по предприятиям:
горно-металлургического, химического, нефтехимического, машиностроительного и оборонного комплексов (по гражданской продукции), легкой, лесной, деревообрабатывающей промышленности, по торговле - Министерство промышленности и торговли Республики Казахстан;
топливно-энергетического комплекса, в том числе по предприятиям атомной промышленности и атомной энергетики - Министерство энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан;
нефтегазового комплекса - Министерство нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан;
транспорта и связи - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
строительного комплекса - Министерство строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан;
по переработке животноводческой продукции - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
Отраслевые соглашения заключаются указанными выше органами исполнительной власти государств-участников СНГ.
Образец типового отраслевого соглашения приведен в приложении 1 к настоящему Положению.
2.3. Отраслевые соглашения реализуются непосредственно органами исполнительной власти, в том числе через уполномоченных лиц таких органов. Полномочия лиц на выполнение отдельных функций по реализации отраслевых соглашений подтверждаются письмом органа исполнительной власти.

2.4. Салалық келiсiмдерге жеткiзiлiмдi жүзеге асырушы кәсiпорындардың тiзiмдерiн, квоталанған, лицензияланған, стратегиялық маңызды және еркiн сауда режимiнен алып тастауға жататын тауарлар бөлiгiнде Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгi және Өнеркәсiп және сауда министрлiгiмен келiсiлген көлемiн көрсете отырып, тауарлар тiзiмдерiн өндiруi тиiс.
2.5. Атқарушы өкiмет органдары немесе олардың өкiлеттi адамдары салалық келiсiмдерге және олардың негiзiнде кәсiпорындар арасында жасалған шарттарға (келiсiм-шарттарға) сәйкес осы Ереженiң 2 Қосымшасында келтiрiлген нысан бойынша тауарлар тiзiмiн қалыптастырады.
2.6. Салалық келiсiмдер шегiнде жеткiзiлген шикiзаттарды, материалдарды және құрастырушы өнiмдердi үшiншi елге осы тауарларды әкету жүргiзiлген кеден аумағынан мемлекеттiң өкiлеттi органының жазбаша келiсiмiнсiз әкетуге жатпайды.
3. Тауарларды кедендiк ресiмдеу тәртiбi
3.1. Салалық келiсiмдер шегiнде шекара арқылы өткiзiлетiн тауарлар Қазақстан Республикасынан әкету кезiнде экспорттың кедендiк режимiнде және Қазақстан Республикасына әкелу кезiнде еркiн айналым үшiн шығарудың кедендiк режимiнде кедендiк төлемдер және салықтарды төлемей-ақ орналастырылады.
3.2. Тауарларды кедендiк ресiмдеудi тауар қоюшы немесе тауар алушы қызметi аймағында орналасқан кедендiк органдар осы Ереженiң 3.3. тармағында көрсетiлген ерекшелiктердi ескере отырып, жалпы белгiленген тәртiппен жүргiзедi.
3.3. Тауарларды кедендiк ресiмдеу кезiнде кедендiк жүк декларациясымен бiр мезгiлде кедендiк ресiмдеудi жүргiзушi кеден органына атқарушы өкiметтiң тиiстi органы куәлендiрген және Алматы қаласы мен Алматы облысы бойынша (бұдан әрi - Басқарма) кеден басқармасында тiркелген тауарлар тiзiмi ұсынылуы тиiс.
Кедендiк жүк декларациясын толтыру кезiнде "Қосымша ақпараттар /ұсынылатын құжаттар" 44 бағанда 5 нөмiр астында "1993.23.12. Өндiрiс кооперациясы келiсiмiне сәйкес" көрсетiледi.
4. Тауарлар тiзiмiн тiркеу тәртiбi
4.1. Үш данада жасалған тауарлардың тiзiмiн салалық келiсiмдермен бiрге атқарушы өкiмет органдарының өкiлеттi адамдары Басқармаға ұсынады.
4.2. Басқарма тауарлар тiзiмiн ұсынған адамның өкiлеттiлiгiн, атқарушы өкiмет органдарының мөрiн, салалық келiсiмдерде көрсетiлген атаулар және сандардың сәйкестiлiгiн, жасалған тiзiмнiң дұрыстығын және бақылау үшiн қажеттi басқа да мәлiметтердi тексередi.
4.3. Тауарлар тiзiмiнде түзетулер болмауы керек. Тiзiмге қосымшалар
2.5. тармағында көрсетiлген нысан бойынша қосымша тiзiмдер жасау жолымен өндiрiледi. Қосымша тiзiмдер осы Ережеде көрсетiлген тәртiппен тiркеуге жатады.

2.4. Отраслевые соглашения должны включать в себя перечни предприятий, осуществляющих поставки, перечни товаров, с указанием объемов, согласованные с Министерством экономики и Министерством промышленности и торговли Республики Казахстан в части товаров квотируемых, лицензируемых, стратегически важных и подпадающих под изъятие из режима свободной торговли.
2.5. Органы исполнительной власти или их уполномоченные лица в соответствии с отраслевыми соглашениями и заключенными на их основе договорами (контрактами) между предприятиями формируют списки товаров по форме, приведенной в приложении 2 к настоящему Положению.
2.6. Сырье, материалы и комплектующие изделия, поставляемые в рамках отраслевых соглашений, не подлежат вывозу в третьи страны без письменного согласия уполномоченного органа государства, с таможенной территории которого производился вывоз этих товаров.
3. Порядок
таможенного оформления товаров
3.1. Товары, перемещаемые через границу в рамках отраслевых соглашений, помещаются под таможенный режим экспорта при вывозе из Республики Казахстан и под таможенный режим выпуска для свободного обращения при ввозе в Республику Казахстан без уплаты таможенных пошлин и налогов.
3.2. Таможенное оформление товаров производится таможенными органами, в регионе деятельности которых находится поставщик или получатель товаров, в общеустановленном порядке с учетом особенностей, указанных в пункте 3.3 настоящего Положения.
3.3. При таможенном оформлении товаров одновременно с грузовой таможенной декларацией таможенному органу, производящему таможенное оформление, должен быть представлен список товаров, заверенный соответствующим органом исполнительной власти и зарегистрированный в таможенном управлении по г. Алматы и Алматинской области (далее Управление).
При заполнении грузовой таможенной декларации в графе 44 "Дополнительная информация/представляемые документы" под номером 5 указывается: "В соответствии с соглашением о производственной кооперации от 23.12.93 г.".
4. Порядок регистрации списков товаров
4.1. Списки товаров, составленные в трех экземплярах, вместе с отраслевыми соглашениями представляются уполномоченными лицами органов исполнительной власти в Управление.
4.2. Управление проверяет полномочия лица, представившего списки товаров, печати органов исполнительной власти, соответствие наименований и количество, указанные в отраслевых соглашениях, правильность составления списков и другие сведения, необходимые для контроля.
4.3. Списки товаров не должны содержать исправлений. Дополнения в списки вносятся путем составления дополнительных списков по форме, указанной в п.2.5. Дополнительные списки подлежат регистрации в порядке, предусмотренном настоящим Положением.

4.4. Басқарма тауарлар тiзiмiн тiркеуден мына жағдайларда бас тартуы мүмкiн:
- тауарлар тiзiмi дұрыс ресiмделмесе, толық болмаса, немесе түзетулерi болса;
- атауларда ерекшелiктер болса немесе тауарлар саны асып кетсе;
- өкiлеттi адам немесе оның құрылтайшылары кеден ережелерiн бұзғаны үшiн жауапкершiлiкке тартылса, сондай-ақ өкiлеттi адам өзiне жүктелген мiндеттi орындай алмайды деп ойлауға негiз болса (бiлiктi адамдардың, қажеттi орындардың және ұйымдастыру техникасының болмауы, бұрынырақ қабылданған мiндеттемелер бойынша есептердi ұсынбай немесе дер кезiнде ұсынбай және т.б.)
Қазақстан Республикасының заңдарымен анықталған басқа да жағдайларда.
4.5. Салалық келiсiмдi жүзеге асыру бойынша жекелеген функцияларды орындау уәкiлдiгi бар бiрнеше адамға тапсырылса, уәкiлдiгi бар әрбiр адамның тiзiмiнде көрсетiлген тауардың жалпы саны салалық келiсiмнiң тауарлар тiзiмiнде көрсетiлген санынан аспауы керек.
4.6. Тiзiмдердi тiркеу Басқарма белгiлеген нысан бойынша арнаулы журналда жүргiзiледi.
4.7. Тiркеу тiзiмнiң үш данасының әрбiр парағында Басқарманың мөрiн қою жолымен расталады. Тiзiмнiң бiр данасы уәкiлдiгi бар адамға қайтарылады, екiншiсi - тиiстi кеденге жiберiледi, үшiншiсi - Басқармада қалады.
5. Тауарларды есепке алу тәртiбi
5.1. Уәкiлдiгi бар адамдар Басқармаға тоқсан сайын өндiрiс кооперациясы шегiнде 3 қосымшада келтiрiлген нысан бойынша Қазақстан Республикасынан әкетiлетiн стратегиялық маңызды шикiзат тауарлары жөнiнде есептердi ұсынады, ал жыл сайын есеп берiлетiн жылдан кейiнгi жылдың бiрiншi ақпанынан қалдырмай, әкелiнетiнiн қоса отырып, барлық тауарлар жөнiнде сол нысан бойынша жылдық есеп бередi.
Есептi уәкiлдiгi бар адам және атқарушы өкiметтiң тиiстi органы куәлендiредi.
Басқарма ұсынылған мәлiметтер негiзiнде жиынтық есеп қалыптастырады және оны Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетiне ұсынады.
5.2. Салалық келiсiмдер шегiнде өткiзiлген тауарлардың жалпы есебiн жүргiзудi КЖД бойынша мәлiметтер базасы негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетi КЖД бойынша мәлiметтер базасы негiзiнде 4 Қосымшада келтiрiлген нысанмен Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетiнiң автоматтандыру және кеден статистикасы Басқармасы арқылы жүзеге асырады.
ТМД қатысушы мемлекеттердiң
кәсiпорындары және салаларының
өндiрiстiк кооперациясын
дамытудың жалпы жағдайлары
және қолдау тетiгi туралы
Келiсiмге сәйкес Қазақстан
Республикасы кеден шекарасы
арқылы тауарларды өткiзу тәртiбi
туралы Ережеге
1 Қосымша
К Е Л I С I М
министрлiк (ведомство) ________________________________________
(кәсiпорындар бiрлестiгi)______________________________________
(Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы - мемлекет) және
министрлiк (ведомство) ________________________________________
(кәсiпорындар бiрлестiгi) арасында ____________________________
_______________________________________________________________
(Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы - мемлекеттер)
мамандандырылған кәсiпорындар және өзара кооперацияланған
жеткiзiлiмдердi сақтау туралы. Министрлiк (ведомство)__________
_______________________________(кәсiпорындар
бiрлестiгi)___________________________(Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығына қатысушы - мемлекеттер) және министрлiк (ведомство)
____________________________________________    (кәсiпорындар
бiрлестiгi)  ____________________________________  (Тәуелсiз
Мемлекеттер Достастығына қатысушы - мемлекеттер) (бұдан әрi - Жақтар деп аталады) 1993 жылғы 23 желтоқсандағы ТМД қатысушы мемлекеттердiң кәсiпорындары және салаларының өндiрiстiк кооперациясын дамытудың жалпы жағдайлары және қолдау тетiгi туралы Келiсiм және осы келiсiмдi жүзеге асыру тетiгi туралы Хаттама негiзiнде өндiрiстi ұзақ мерзiмге мамандандыруды және кооперациялауды сақтаудың және дамытудың маңыздылығына мән бере отырып, сондай-ақ салалы кәсiпорындар және ұйымдардың экономикалық достастығы үшiн қолайлы жағдайда қамтамасыз ету мақсатымен төмендегiлер туралы келiсiмге келдi:
1 Бап
Жақтар қалыптасқан мамандандыруды, сондай-ақ өнiм өткерудi жасау, жүргiзу мен үйлестiру, салалық мақсатта қызмет көрсету аяларындағы саланың кәсiпорындары мен ұйымдары арасындағы өндiрiстiк және ғылыми-техникалық кооперацияны, сондай-ақ осы үшiн қажеттi шикiзаттарды, материалдарды, жартылай дайын өнiмдердi, құрастырушы бұйымдарды қоюды жүзеге асыру кезiндегi кооперацияны өзара тиiмдi негiзде сақтауға мiндеттенедi.

4.4. Управление может отказать в регистрации списков товаров в случаях, когда:
- списки товаров оформлены неправильно, не полностью или с исправлениями;
- имеются различия в наименованиях или превышение количества товаров;
- уполномоченное лицо или его учредители привлекались к ответственности за нарушение таможенных правил, а также если имеются основания полагать, что уполномоченное лицо не сможет выполнять возложенные на него обязанности (отсутствие квалифицированного персонала, необходимых помещений и оргтехники, непредставление или несвоевременное представление отчетов по ранее принятым обязательствам и т.п.);
- в других случаях, определяемых законодательством Республики Казахстан.
4.5. В случае, если выполнение отдельных функций по реализации отраслевого соглашения поручено нескольким уполномоченным лицам, общее количество товара, указанного в списках каждого уполномоченного лица, не должно превышать количества, указанного в перечне товаров отраслевого соглашения.
4.6. Регистрация списков производится в специальном журнале по форме, устанавливаемой Управлением.
4.7. Регистрация подтверждается путем проставления печати Управления на каждом листе трех экземпляров списков. Один экземпляр списка возвращается уполномоченному лицу, второй - направляется в соответствующую таможню, а третий - остается в Управлении.
5. Порядок учета товаров
5.1. Уполномоченные лица ежеквартально представляют в Управление отчеты о стратегически важных сырьевых товарах, вывозимых из Республики Казахстан в рамках производственной кооперации, по форме, приведенной в приложении 3, а ежегодно, не позднее 1 февраля года следующего за отчетным, годовой отчет по той же форме по всем товарам, включая ввозимые.
Отчеты заверяются уполномоченным лицом и соответствующим органом исполнительной власти.
Управление на основе представленных сведений формирует сводный отчет и представляет его в Таможенный комитет при Кабинете Министров Республики Казахстан.
5.2. Общий учет товаров, перемещаемых в рамках отраслевых соглашений, на основе баз данных по ГТД осуществляет Таможенный комитет при Кабинете Министров Республики Казахстан через Управление автоматизации и таможенной статистики Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан, на основе баз данных по ГТД в форме, приведенной в приложении 4.
Приложение 1
к Положению о порядке перемещения
товаров через таможенную границу
Республики Казахстан в
соответствии с Соглашением об
общих условиях и механизме поддержки
развития производственной кооперации
предприятий государств-участников СНГ
С О Г Л А Ш Е Н И Е
между министерством (ведомством)_______________________________ (объединением предприятий)__________________________________________ (государства-участника Содружества Независимых Государств) и министерством (ведомством)__________________________________________ (объединением предприятий)__________________________________________ ____________________________________________________________________ (государства-участника Содружества Независимых Государств) о сохранении специализации предприятий и взаимных кооперированных поставках. Министерство (ведомство)__________________(объединение предприятий)_______________________________(государства-участника Содружества Независимых Государств) и министерство (ведомство) ____________________________________________________(объединение предприятий)_______________________________(государства-участника Содружества Независимых Государств) (далее именуемые - Стороны) на основании Соглашения об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации и отраслей государств-участников Содружества Независимых Государств от 23 декабря 1993 г. и Протокола о механизме реализации данного Соглашения от 15 апреля 1994 г., придавая важное значение сохранению и развитию долгосрочной специализации и кооперации производства, а также в целях обеспечения благоприятных условий для экономического содружества предприятий и организаций отраслей, договорились о нижеследующем:
Статья 1
Стороны обязуются сохранять на взаимовыгодной основе сложившуюся специализацию, а также производственную и научно-техническую кооперацию между предприятиями и организациями отрасли в области разработки, производства и координирования сбыта продукции, оказания услуг отраслевого назначения, а также кооперацию при осуществлении поставок, необходимых для этого сырья, материалов, полуфабрикатов, комплектующих изделий.

1 және 2 қосымшаларда атап көрсетiлген өндiрiстiң мамандандырылуын сақтаған кәсiпорындар тiзiмдерi осы Келiсiмнiң ажырамас бөлiгiн құрайды.
Осы Келiсiмнiң күшi бар кезеңде көрсетiлген кәсiпорындар шығарған өнiмдердi өндiрiстен алу тәртiбi Жақтар арасындағы келiсiм бойынша анықталады.
2 Бап
Жақтар өзара мүдделiлiк негiзiнде шаруашылық субъектiлерiне меншiктiң түрлi нысандарындағы бiрлескен мемлекетаралық салалық шаруашылық ұйымдарын құруға және бiрiншi кезекте технологиялық өзара байланыс кәсiпорындардың қатысуымен көмектеседi.
3 Бап
Жақтар тауарлардың кооперацияланған жеткiзiлiмi және көрсетiлетiн қызметтер, Жақтар заңдарына сәйкес және Жақтардың шаруашылық жүргiзушi субъектiлерi жасасқан келiсiм-шарттар (шарттар) негiзiнде осы Келiсiмнiң ажырамас бөлiгiн құрайтын 3 және 4 қосымшаларда көрсетiлген номенклатурасы және көлемi бойынша жүзеге асырылатындығына келiстi.
Жақтардың шаруашылық жүргiзушi субъектiлерi келiсiм-шарттар (шарттар)
жасасу кезiнде төлемдерiмен квоталанбайтын және салық салынбайтын өнiмдер
бойынша өзара жөнелтiлiмдердiң номенклатурасын және көлемiн анықтай алады.
Жақтар тауарлар жөнелтiлiмдерiне, қызмет көрсетуге, ғылыми-техникалық
ынтымақтастықты жүзеге асыруға екi жақты келiсiм-шарт (шарт) жасасуға
жәрдемдеседi.
Келiсiм-шарттардың (шарттардың) орындалуы үшiн жауапкершiлiк
субъектiлерге, оларды жасаушыларға жүктеледi.
4 Бап
Министрлiктер (ведомстволар)______________кәсiпорындары
_________________________________ (кәсiпорындар бiрлестiктерi)
_______________________________________ (Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығына қатысушы - мемлекеттер) және министрлiктер (ведомстволар)
____________________________ (кәсiпорындар бiрлестiктерi)
____________________________________(Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына
қатысушы - мемлекеттер) арасындағы түпкi өнiм өндiру және технологиялық байланысты өндiрiстiң қалыпты жұмысын қамтамасыз ету үшiн қажеттi шикiзаттар, материалдар, тораптарды, бөлшектер, қосалқы бөлшектердi, жартылай даяр өнiмдер, жартылай өңделген өнiмдер, құрастырушы және басқа да бұйымдарды өзара кооперациялық жолмен қою, жобалау, жөндеу жұмыстары, техникалық қызмет көрсетулер, технологиялық операцияларға және салалық (салааралық) мақсаттағы басқа да қызмет көрсетулерi шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң келiсiлген тiзiмдерi, олар шығарған өзара жеткiзiлiм тауарларының (номенклатурасы және көлемi бойынша) және 1-4 қосымшаларға сәйкес қызмет көрсету түрлерiнiң тiзiмi бойынша жүзеге асырылады.
Осы Келiсiмнiң және оған тiркелген тiзiмнiң негiзiнде шаруашылық жүргiзушi субъектiлер кооперациялық тауарлар жеткiзiлiмi және қызмет көрсету туралы келiсiм-шарттар (шарттар) жасасады.
Жақтардың шаруашылық жүргiзушi субъектiлерi арасында өзара есеп
айырысу тәртiбi үкiметаралық күшi бар келiсiмдермен және Жарлықтардың
заңдарымен анықталады.
5 Бап
Жақтардың кәсiпорындары және ұйымдары арасында кооперациялау бойынша
тауарларды жеткiзу мен кедендiк ресiмдеудiң жалпы тәртiбi мемлекет
тарапынан ұлттық нормативтi құжаттармен реттеледi
_____________________________________________________ Үкiмет бекiткен
Ереже, ______________________________ 1994 жыл. N _____________ мемлекет
тарапынан __________________________________________, Үкімет бекiткен
Ереже_______________________________N __________.
Осы Келiсiмнiң шегiнде жүктердi тасымалдау әрбiр Жақтың аумағында
күшi бар тарифтер бойынша жүзеге асырылады.
Жақтар кооперациялау бойынша жеткiзiлетiн тауарларға белгiленетiн
рентабельдiктiң шектi деңгейiн жақындату бойынша кеңес өткiзедi.
6 Бап
Жақтар кооперациялау бойынша жеткiзiлетiн тауарларға белгiленетiн
рентабельдiктiң шектеулi деңгейiн жақындату бойынша кеңес өткiзбейдi.
7 Бап
Жақтар үшiншi Жаққа оның iшiнде шетелдiк жеке, заңды тұлғаларға және халықаралық ұйымдарға кооперация бойынша жөнелтiлген өнiмдердi, ол туралы ғылыми және техникалық ақпараттарды, зерттеу нәтижелерiн сатпайды немесе бермейдi, сондай-ақ өнертапқыштықты, "ноу-хауды" алдын ала өзара келiсiмiнсiз қолданбайды.
8 Бап
Осы Келiсiмге сәйкес өнiмдердi жеткiзу кезiнде кәсiпорындар арасында туындауы мүмкiн барлық даулы мәселелер сыртқысауда келiсiм-шарттарында (келiсiмдерiнде) көзделген жағдайлармен шешiледi. Жақтар, Жақтардың бiреуi көтерме жеткiзiлiм бойынша өз мiндетiн орындамаған кезде кооперацияланған жеткiзiлiм көлемiн алдын ала хабарлап, қайта қарау құқығын сақтайды.
Жақтар мамандандырылудағы өзгерiстер, өнiмдердiң өндiрiстен алынуы немесе
осы Келiсiм күшi мерзiмiнiң бiтуiне жыл қалғанға дейiн өнiмдердi тұтынудан
бас тарту туралы бiр-бiрiне хабарлайды.
9 Бап
Жақтар осы Келiсiмнiң жүзеге асуы үшiн екiжақты жұмыс топтарын құрады.
Осы Келiсiм қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi. Келiсiм
Жақтардың келiсуi бойынша өзгертiлуi немесе тоқтатылуы мүмкiн.
10 Бап
Осы Келiсiм________жыл бойы күшiне ие және егер Жақтардың ешқайсысы
келiсiмнiң бiтуiне алты ай қалған уақыттан кешiктiрмей, осы Келiсiмнiң
күшiн тоқтату жөнiнде қалайтыны туралы өтiнiш жасамаса келесi жылға
автоматты түрде ұзартылады.
қ.                 1994 жылы
екi данада,
екi тiлде жасалынды,
екi мәтiннiң де
күшi бiрдей
қолы                                     қолы
Қазақстан Республикасы
______________ министрлiгi
(ведомствосы) мен ___________
Республикасының _____________
министрлiгi (ведомствосы)
арасында кәсiпорындардың
мамандандырылуын сақтау және
өзара кооперациялық
жеткiзiлiмдер туралы Үлгiлiк
салалық келiсiмге
1995 жылғы "___"  ____________
N 1 Қосымша
2.10.95. Бұйрық N 132  П
Келiсiмнiң күшi бар мерзiмге мамандандырылуды сақтайтын
кәсiпорындар __________________________________________
(ТМД мемлекетiнiң атауы)
Тiзiмi
_________________________________________________________________
Кәсiпорынның   | СЭҚ ТН       |СЭҚ  ТН  | СЭҚ ТН        | Ескерту
атауы, орналас.| бойынша      |   коды  | бойынша өлшем |
қан жерi       |тауарлар атауы|         | бiрлiгi       |
_________________________________________________________________
1       |       2      |     3    |       4      |    5
_________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
_______________министрлiгi
(ведомствосы) мен ___________
Республикасының ______________
министрлiгi (ведомствосы)арасында
кәсiпорындардың мамандандырылуын
сақтау және өзара кооперациялық
жеткiзiлiмдер туралы Үлгiлiк
салалық келiсiмге
1995 Қосымша "___"______________
N 2 Қосымша
2.10.95. Бұйрық N 132 - П
Келiсiмнiң күшi бар мерзiмге мамандандырылуды сақтайтын
Қазақстан Республикасы кәсiпорындарының
Тiзiмi
_______________________________________________________________
Кәсiпорынның    |   СЭҚ ТН     | СЭҚ  ТН |  СЭҚ  ТН   |Ескерту
атауы, орналас. |бойынша тауар.|  коды   |бойынша     |
қан жерi        |лар атауы     |         |өлшем бiрлiгi
_______________________________________________________________
1        |      2       |    3    |      4     |    5
_______________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
_______________министрлiгi
(ведомство) мен ___________
Республикасының ___________
министрлiгi (ведомствосы)
арасында кәсiпорындардың
мамандандырылуын сақтау және
өзара кооперациялық жеткiзi.
лiмдер туралы Үлгiлiк салалық
келiсiмге
1995 жылғы "___" ____________
N 3 Қосымша
2.10.95. Бұйрық N 132-П
Үкiметаралық келiсiм шегiнде Қазақстан Республикасы
кәсiпорындарының жеткiзетiн тауарларының
Тiзiмi
_______________________________________________________________
Кәсiпорынның    |  СЭҚ ТН      | СЭҚ ТН |   СЭҚ ТН     |Ескерту
атауы, орналасқан| бойынша      | коды   |бойынша өлшем |
жерi           |тауарлар атауы|        |   бiрлiгi    |
_______________________________________________________________
1       |       2      |   3    |       4      |  5
_______________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
________________министрлiгi
(ведомствосы) мен ___________
Республикасының ______________
министрлiгi (ведомствосы)
арасында кәсiпорындардың
мамандандырылуын сақтау және
өзара кооперациялық жеткi.
зiлiмдер туралы Үлгiлiк
салалық келiсiмге
1995 жылғы "__"  _____________
N 4 Қосымша
2.10.95. Бұйрық N 132 - П
1995 жылға ________________ N ________________
Үкiметаралық келiсiм шегiнде
______________________________________________
(ТМД мемлекетiнiң атауы)
кәсiпорындарының жеткiзетiн тауарларының
Тiзiмi
________________________________________________________________
Кәсiпорынның    |   СЭҚ ТН     | СЭҚ ТН |   СЭҚ ТН   | Ескерту
атауы оның орна. |бойынша тауар.| коды   |бойынша     |
ласу орны        |лар атауы     |        |өлшем бiрлiгi
________________________________________________________________
1         |       2      |   3    |      4     |    5
________________________________________________________________
ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң
кәсiпорындарының өндiрiстiк
кооперациясын дамытудың жалпы
жағдайлары және қолдау тетiгi
туралы Келiсiмге сәйкес Қазақстан
Республикасы кеден шекарасы
туралы Ережеге
2 Қосымша
2.10.95 Бұйрық N 132 -П
Салалық келiсiмнiң шегiнде
әкетiлетiн тауарлардың
тiзiмi N 1 ___________________________ N _______________1995 ж.
Уәкiлдiгi бар адамның атауы ___________________________________
кеден органы ___________________________________
_______________________________________________________________
Жеткiзу.|Алушы|  СЭҚ ТН     | СЭҚ ТН | СЭҚ ТН   |Саны| Ескерту
шi      |     |бойынша тауар.  коды  |бойынша   |    |
|     |лар атауы    |        |өлшем     |    |
|     |             |        |бiрлiгi   |    |
_______________________________________________________________
1    |  2  |       3     |    4   |    5     |  6 |    7
_______________________________________________________________
Салалық келiсiмнiң шегiнде
әкелiнетiн тауарлардың
тiзiмi N 2 _________________________ N __________________1995 ж.
Уәкiлдiгi бар адамның атауы ____________________________________
кеден органы _____________________________________
________________________________________________________________
Жеткiзушi|Алушы|   СЭҚ  ТН   | СЭҚ ТН|   СЭҚ ТН    |Саны|Ескерту
|     |бойынша тауар.  коды |бойынша өлшем|    |
|     |лар атауы    |       | бiрлiгi     |    |
________________________________________________________________
1    |  2  |      3      |   4   |     5       |  6 |   7
________________________________________________________________
ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң
кәсiпорындары және қалаларының
өндiрiстiк кооперациясын дамытудың
жалпы жағдайлары және қолдау тетiгi
туралы Келiсiмге сәйкес Қазақстан
Республикасы кеден шекарасы
арқылы тауарларды өткiзу тәртiбi
туралы Ережеге
3 Қосымша
Бұйрық N 132-П 2.10.95
Өндiрiс кооперациясы туралы келiсiмге сәйкес
әкетiлген (әкелiнген) тауарлар туралы
анықтама
_______________________________________________________
_______________________________________________________
1995 жылға _________ N ________Келiсiм _________________________
(уәкiлдiгi бар адамның атауы)
_________________________________________________________________
NN  СЭҚ ТН    СЭҚ ТН   СЭҚ ТН  (Алматы қ.   (КЖД       %   Қосымша
р/с бойынша   бойынша  бойынша  ж. облысы   бойынша)
тауар     коды    өлшем    КБ ж. КЖД   әкетiлген
атауы             бiрлiгi  бойынша     (әкелiнген
тiркелген   тауардың
тiзбелер.      iс
мен)әкетiл. жүзiндегi
ген (әке.     саны
лiнген)
тауар саны
__________________________________________________________________
1    2       3         4         5            6       7     8
__________________________________________________________________
ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң
кәсiпорындары және салаларының
өндiрiстiк кооперациясын дамытудың
жалпы жағдайлары және қолдау тетiгi
туралы Келiсiмге сәйкес Қазақстан
Республикасы кеден шекарасы
арқылы тауарларды өткiзу тәртiбi
туралы Ережеге
4 Қосымша
Бұйрық N 132 П 2.10.95
Өндiрiс кооперациясы туралы келiсiмге сәйкес әкетiлген
(әкелiнген) тауарлар туралы анықтама
____________________    _______________________
________________________________________________________________
NN   СЭҚ  ТН    СЭҚ ТН    СЭҚ ТН      (КЖД бойынша)
р/с   бойынша    бойынша   бойынша     әкетiлген (әкелiнген)
тауар        коды     өлшем      тауардың iс жүзiндегi
атауы                бiрлiгi     саны
________________________________________________________________
1      2           3        4                 5
________________________________________________________________
оқыған:
Багарова Ж.А.

Перечни предприятий, сохраняющих специализацию производства, перечислены в приложениях 1 и 2, которые составляют неотъемлемую часть настоящего Соглашения.
На период действия настоящего Соглашения порядок снятия с производства продукции, выпускаемой указанными предприятиями, определяется по согласованию между Сторонами.
Статья 2
На основе взаимной заинтересованности Стороны оказывают содействие хозяйствующим субъектам в создании совместных межгосударственных отраслевых хозяйственных организаций различных форм собственности, и в первую очередь с участием технологически взаимосвязанных предприятий.
Статья 3
Стороны согласились, что кооперированные поставки товаров и предоставляемые услуги осуществляются в соответствии с законодательством Сторон и на основе контрактов (договоров), заключаемых хозяйствующими субъектами Сторон, по номенклатуре и объемам, указанным в приложениях 3 и 4, составляющих неотъемлемую часть настоящего Соглашения.
Хозяйствующие субъекты Сторон при заключении контрактов (договоров) могут уточнять номенклатуру и объемы взаимных поставок по неквотируемой и необлагаемой таможенными пошлинами продукции.
Стороны будут содействовать заключению двухсторонних контрактов
(договоров) на поставки товаров, предоставление услуг, осуществление
научно-технического сотрудничества.
Ответственность за выполнение контрактов (договоров) несут
субъекты, их заключившие.
Статья 4
Взаимные кооперированные поставки между предприятиями
министерства (ведомства)______________________________(объединения)
предприятий)_________________________________(государства-участника
Содружества Независимых Государств) и министерства (ведомства)
___________________________________________(объединения предприятий)
______________________________(государства-участника Содружества
Независимых Государств) сырья, материалов, узлов, деталей, запасных частей, заготовок, полуфабрикатов, комплектующих и других изделий, проектные, ремонтные работы, техническое обслуживание, технологические операции и другие услуги отраслевого (межотраслевого) назначения, необходимые для производства конечной продукции и обеспечения стабильной работы технологически связанных производства, осуществляются по согласованным перечням хозяйствующих субъектов, перечней выпускаемых ими взаимопоставляемых товаров (по номенклатуре и объему) и видов предоставляемых услуг согласно приложениям 1-4.
На основе настоящего Соглашения и прилагемых к нему перечней
хозяйствующие субъекты заключают контракты (договоры) о поставках
кооперационных товаров и предоставлении услуг.
Порядок взаиморасчетов между хозяйствующими субъектами Сторон
определяется действующими межправительственными соглашениями и
законодательством Сторон.
Статья 5
Общий порядок поставок и таможенного оформления товаров по
кооперации между предприятиями и организациями Сторон
регламентируется национальными нормативными документами со стороны
государства__________________________Положение, утвержденное
Правительством ______от _____________1994 г. N____________ со
стороны государства______________________________Положение,
утвержденное Правительством________от________________N_____________.
Перевозки грузов в рамках настоящего Соглашения осуществляются
по тарифам, действующим на территории каждой из Сторон.
Стороны будут проводить консультации по сближению предельных
уровней рентабельности, устанавливаемых на товары, поставляемые по
кооперации.
Статья 6
Стороны не будут проводить консультации по сближению предельных уровней рентабельности, устанавливаемых на товары, поставляемые по кооперации.
Статья 7
Стороны не будут продавать или передавать третьей Стороне, в том числе иностранным физическим, юридическим лицам и международным организациям поставляемую по кооперации продукцию, научную и техническую информацию о ней, результаты исследований, а также использовать изобретения, "ноу-хау" без предварительного взаимного согласования.
Статья 8
Все спорные вопросы, которые могут возникнуть между предприятиями при поставке продукции в соответствии с настоящим Соглашением, будут разрешаться на условиях, предусмотренных во внешнеторговых контрактах (договорах). Стороны сохраняют за собой право пересматривать с предварительным уведомлением объемы кооперированных поставок при невыполнении одной из Стороны своих обязательств по встречным поставкам. Стороны будут уведомлять друг друга об изменении специализации, снятии с производства продукции или отказе от потребления продукции за год до истечения срока действия данного Соглашения.
Статья 9
Стороны создадут для реализации настоящего Соглашения
двухсторонюю рабочую группу.
Настоящее Соглашение вступает в силу со дня подписания.
Соглашение может быть изменено или дополнено по согласию Сторон.
Статья 10
Настоящее Соглашение действует в течение _______лет и будет
автоматически продлеваться на последующий год, если ни одна из
Сторон не позднее, чем за шесть месяцев до окончания заявит
о своем желании прекратить действие настоящего Соглашения.
Совершено в г.                            1994 г. в двух
экземплярах, каждый на                    языках, причем
оба текста
имеют одинаковую силу
подпись                                    подпись
Приложение N 1
к Типовому отраслевому соглашению
между Министерством (ведомством)
_____________Республики Казахстан
и Министерством (ведомством)
Республики_______________________
о сохранении специализации
предприятий и взаимных
кооперированных поставках от
"____"____________1995 г.
ПР N 132-П от 2 октября 1995 г.
ПЕРЕЧЕНЬ
предприятий____________________________________________________
(наименование государства СНГ)
сохраняющих специализацию на срок действия Соглашения
--------------------------------------------------------------------
Наименование !Наименование ! Код ТН ВЭД !Единица   ! Примечание
предприятия, !товаров по   !            !измерения !
его место    !ТН ВЭД       !            !по ТН ВЭД !
нахождение   !             !            !          !
--------------------------------------------------------------------
1     !       2     !     3      !     4    !       5
--------------------------------------------------------------------
Приложение N 2
к Типовому отраслевому соглашению
между Министерством (ведомством)
___________Республики Казахстан
и Министерством (ведомством)
Республики _______________________
О сохранении специализации
предприятий и взаимных
кооперированных поставках от
"____"______________1995 г.
ПР N 132-П от 2 октября 1995 г.
ПЕРЕЧЕНЬ
предприятий Республики Казахстан,
сохраняющих специализацию
на срок действия Соглашения
--------------------------------------------------------------------
Наименование !Наименование  !  Код ТН ВЭД !Единица   ! Примечание
предприятия, !товаров по    !             !измерения !
его место    !ТН ВЭД        !             !ТН ВЭД    !
нахождение   !              !             !          !
--------------------------------------------------------------------
1      !       2      !      3      !    4     !      5
--------------------------------------------------------------------
Приложение N 3
к Типовому отраслевому соглашению
между Министерством (ведомством)
______________Республики Казахстан
и Министерством (ведомством)
Республики________________________
О сохранении специализации
предприятий и взаимных
кооперированных поставках от
"______"_____________1995 г.
ПР N 132-П от 2 октября 1995 г.
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров, поставляемых
предприятиями Республики Казахстан
в рамках Межправительственного соглашения
N_____________от__________________на 1995 г.
--------------------------------------------------------------------
Наименование  !Наименование  !Код по ТН ВЭД!Единица  !Примечание
предприятия,  !товаров по    !             !измерения!
его место     !ТН ВЭД        !             !по ТН ВЭД!
нахождение    !              !             !         !
--------------------------------------------------------------------
1      !       2      !      3      !    4    !      5
--------------------------------------------------------------------
Приложение N 4
к Типовому отраслевому Соглашению
между Министерством (ведомством)
_____________Республики Казахстан
и Министерством (ведомством)
Республики_______________________
о сохранении специализации
предприятий и взаимных
кооперированных поставках от
"_____"______________1995 г.
ПР N 132-П от 2 октября 1995 г.
П Е Р Е Ч Е Н Ь
товаров, поставляемых предприятиями
____________________________________
(наименование государства СНГ)
в рамках Межправительственного соглашения
N__________от_______________на 1995 год.
--------------------------------------------------------------------
Наименование ! Наименование ! Код ТН ВЭД! Единица   ! Примечание
предприятия, ! товаров по   !           !измерения  !
его место    ! ТН ВЭД       !           !по ТН ВЭД  !
нахождение   !              !           !           !
--------------------------------------------------------------------
1     !       2      !     3     !     4     !      5
--------------------------------------------------------------------
Приложение N 2
к Положению о порядке перемещения
товаров через таможенную границу
Республики Казахстан в соответствии
с Соглашением об общих условиях и
механизме поддержки развития
производственной кооперации
предприятий государств-участников
СНГ
Приказ N 132-П от 2 октября
1995 г.
Список N 1
товаров, вывозимых
в рамках отраслевого Соглашения от____________N________на 1995 г.
Наименование уполномоченного лица___________________________________
таможенный орган_____________________________________
--------------------------------------------------------------------
Поставщик!Получатель!Наименование!Код по !Единица  !Кол-во !Договор
!          !товаров по  !ТН ВЭД !измерения!       !
!          !ТН ВЭД      !       !по ТН ВЭД!       !
--------------------------------------------------------------------
1    !     2    !      3     !   4   !    5    !   6   !   7
--------------------------------------------------------------------
Список N 2
товаров, ввозимых
в рамках отраслевого Соглашения от___________N__________на 1995 г.
Наименование уполномоченного лица___________________________________
таможенный орган___________________________________
--------------------------------------------------------------------
Поставщик!Получатель!Наименование!Код по  !Единица   !Кол-во!Договор
!          !товаров по  !ТН ВЭД  !измерения !      !
!          !ТН ВЭД      !        !по ТН ВЭД !      !
--------------------------------------------------------------------
1    !     2    !      3     !   4    !    5     !  6   !   7
--------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к Положению о порядке перемещения
товаров через таможенную границу
Республики Казахстан в соответствии
с Соглашением об общих условиях и
механизме поддержки развития
производственной кооперации
предприятий государств-участников СНГ
ПР N 132-П от 2 октября 1995 г.
Справка
о товарах, вывезенных (ввезенных)
в соответствии с соглашениями о производственной кооперации
с__________________по___________________
________________________________________
Соглашение от_____N_____на 1995 г.__________________________________
(наименование уполномоченного лица)
--------------------------------------------------------------------
NN !Наименование!Код по!Единица!Кол-во   !Кол-во    ! %  !Приложение
п/п!товара по ТН!ТН ВЭД!измерен!вывезенно!фактически!    !
!ВЭД         !      !по ТН  !го (ввезе!вывезенно !    !
!            !      !ВЭД    !нного)   !го (ввезен!    !
!            !      !       !товара   !ного) това!    !
!            !      !       !(по заре !ра(по ГТД)!    !
!            !      !       !гистриро !          !    !
!            !      !       !ванным   !          !    !
!            !      !       !перечням !          !    !
!            !      !       !ТУ по г. !          !    !
!            !      !       !Алматы и !          !    !
!            !      !       !обл. и ГТД!         !    !
--------------------------------------------------------------------
1 !      2     !   3  !   4   !     5   !     6    ! 7  !    8
--------------------------------------------------------------------
Приложение 4
к Положению о порядке перемещения
товаров через таможенную границу
Республики Казахстан в соответствии
с Соглашением об общих условиях и
механизме поддержки развития
производственной кооперации
предприятий государств-участников
СНГ
ПР N 132-П от 2 октября 1995 г.
Справка
о товарах, вывезенных (ввезенных)
в соответствии с соглашениями о производственной кооперации
с_________________по_____________________
--------------------------------------------------------------------
NN !Наименование !Код по !Единица   !Количество  фактически
п/п!товара по ТН !ТН ВЭД !измерения !вывезенного (ввезенного)
!ВЭД          !       !по ТН ВЭД !товара (по ГТД)
--------------------------------------------------------------------
1 !      2      !   3   !    4     !            5
--------------------------------------------------------------------