Өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Бас салық инспекциясының 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 22 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 29 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 12. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді----------------
Мемлекеттік кіріс министрінің
2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  K010209_ Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
13. "Мүлiк салығын есептеу мен төлеу тәртiбi туралы" N 38 Нұсқаулыққа өзгерiстер мен толықтыруларды енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Бас салық инспекциясының 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 22 бұйрығы. -----------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 21.12.1995 ж. N 2703  U952703_ Жарлығына сәйкес "Мүлiкке салынатын салықты есептеу мен төлеу тәртiбi туралы" N 38  V950071_ Нұсқаулыққа енгiзiлген өзгертулер
"Мүлiкке салынатын салықты есептеу мен төлеу тәртiбi туралы" N 38 Нұсқаулыққа мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
17 және 20-тармақтар мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Салық салық салу объектiсiнiң орналасқан жерi бойынша
төленедi".
18-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Ұйымдар жедел басшылық құқығында олардың қолында бар жалпы
пайдаланудағы мемлекеттiк автомобиль жолдары мен олардағы жол
ғимараттары бойынша";
19-тармақта "ең төменгi айлық жалақының" деген сөздер "айлық
есептеу көрсеткiштерiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi Бас салық
инспекциясы бастығының бiрiншi
орынбасары, салық қызметiнiң
II дәрежелi Мемлекеттiк кеңесшiсi

Изменения к Инструкции № 38 "О порядке исчисления и уплаты налога на имущество"
Утверждены Приказом Главной налоговой инспекции Министерства финансов Республики Казахстан от 22.01.1996 г. N 22. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 29.01.1996 г. N 12. Утратили силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года
Z010210_
"О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Главной налоговой инспекции Министерства финансов
Республики Казахстан от 22 января 1996 года N 22 "О внесении изменений и
дополнений в Инструкцию N 38 "О порядке исчисления и уплаты налога на
имущество"...
Министр
---------------------------------------------------------------------------
Внести изменения и дополнения в Инструкцию № 38
V950071_
"О порядке
исчисления и уплаты налога на имущество":
пункты 17 и 20 дополнить предложением следующего содержания:
"Налог уплачивается по месту нахождения объектов налогообложения";
пункт 18 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) Организации по имеющимся у них на праве оперативного
управления государственным автомобильным дорогам общего пользования и
дорожным сооружениям на них";
В пункте 19 слова "минимальных месячных заработных плат" заменить
словами "месячных расчетных показателей".
Первый заместитель начальника
Главной налоговой инспекции
Министерства финансов Республики
Казахстан