БҚҰК 1997 жылғы 30 шілдедегі N 113 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қаулысы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1997 жылғы 11 қараша N 191. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 25 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 71. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 392 қаулысымен.
--------------Қаулыдан үзінді-------------
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес келтiру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтiк құқықтық актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі басқармасының
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 392 қаулысына Қосымша
Күшi жойылды деп танылатын нормативтiк
құқықтық актiлердiң тiзбесi
6. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының 1997 жылғы 30 шiлдедегi N 113 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" 1997 жылғы 11 қарашадағы N 191 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 71 тiркелген)...
------------------------------------
Бағалы қағаздар рыногының кәсіпқой қатысушыларына қойылатын талаптарды Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 1997 жылғы 29 тамыздағы N 318 қаулысымен бекітілген Екінші деңгейдегі банктерге кастодиандық қызметті жүргізуге келісім беру және олардың мемлекеттік емес зейнетақы жинақтау қорларының жарғылық капиталына және зейнетақы активтерін басқару жөніндегі компанияларға қатысу шарттары туралы ережеге сәйкестендіру мақсатында Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы қаулы етеді:
1. БҚҰК 1997 жылғы 30 шілдедегі N 113  V970361_  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
- 1-тармақтағы "1250000 есепті көрсеткіш" деген сөздер "1 миллиард теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
- 3-тармақтағы "1997 жылдың 1 қарашасына дейін" деген сөздер "1998 жылдың 1 мамырына дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген сәттен бастап күшіне енеді.
3. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау Рынокты реттеу басқармасына және Ұлттық комиссияның жетекшілік ететін мүшесіне жүктелсін.
Төраға

О внесении изменений в постановление НКЦБ от 30 июля 1997 года N 113
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 11 ноября 1997 г. N 191. Зарегистрировано в Министерстве юстиции РК 25.02.1998 г. N 71. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.12.2004г. N 392
Извлечение из постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.12.2004г. N 392
"В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия...
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 27.12.2004г. N 392
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
...
6. постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 11 ноября 1997 г. N 191 "О внесении изменений в постановление НКЦБ от 30 июля 1997 года N 113"...".
--------------------------------------------------------------------
В целях приведения требований, предъявляемых к профессиональным участникам рынка ценных бумаг, в соответствие с Положением "О выдаче банкам второго уровня согласия на кастодиальную деятельность и об условиях их участия в уставном капитале негосударственных накопительных пенсионных фондов и компаний по управлению пенсионными активами", утвержденного постановлением Правления Национального Банка от 29 августа 1997 года № 318, Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам постановляет:
1. Внести следующие изменения в постановление НКЦБ от 30 июля 1997 года № 113   V970361_ :
- в пункте 1 слова "1250000 расчетных показателей" заменить на слова "1 миллиарда тенге".
- в пункте 3 слова "до 1 ноября 1997 года" заменить на слова "до 1 мая 1998 года".
2. Постановление вступает в силу с момента регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на Управление регулирования рынка и курирующего члена Национальной комиссии.
Председатель