1.3. Шарт жасасылғаннан кейiн бюджеттiк ұйым жалақының тиесiлi
сомасын салымдар бойынша бет есептерге есептеу үшiн жазбаша келiсiмiн
берген өз қызметкерлерiнiң тiзiмiн жасақтайды (N 1 қосымша). Тiзiм
компьютерлiк техникада әзiрленедi және бүкiл аудан бойынша немесе
Қазақстан Халықтық банкiсiнiң құрылымдық бөлiмшелерi бойынша бiрыңғай
болуы мүмкiн.
Тiзiмнiң электрондық нысанының мынадай реквизиттерi болуға тиiс:
- бет есептiк нөмiрi;
- клиенттiң фамилиясы, есiмi және әкесiнiң есiмi толық;
- есептелетiн сома;
- төлқұжат деректерi мен үйдiң мекен-жайы;
- СТН;
- құрылымдық бөлiмшенiң нөмiрi.
Бағдарламалық қамтамасыз етудi бюджеттiк ұйым шарт жасасқан Банктiң
филиалы тiкелей ұсынады.
1.4. Тiзiм Қазақстан Халықтық банкiсi аудандық филиалына электрондық нысанда файл түрiнде ақпараттың магниттi жеткiзгiшiнде және қағазға түсiрiлген түрде ұсынылады. Қағазға түсiрiлген түрдегi тiзiмге бiрiншi басшы мен бас бухгалтер қол қойып, бюджеттiк ұйымның мөрiмен куәландырылады.
Бюджеттiк ұйымда бағдарламалық қамтамасыз ету немесе компьютерлiк техника жоқ болғанда Қазақстан Халықтық Банкiсiнiң Аудандық филиалы бюджеттiк ұйымға тиiстi бағдарламамен қамтамасыз етiлген меншiктi компьютерлiк техникасында тiзiмдi тегiн әзiрлеу үшiн жұмыс iстеуге уақыт бередi. Бұл орайда бюджеттiк ұйым қызметкерiнiң тiзiмдi әзiрлеу кезiнде жұмысты дұрыс ұйымдастыруын қамтамасыз етедi.
1.5. Бет есептерге есептелуге тиiс соманы аударуды бюджеттiк ұйым шарт жасасылған Қазақстан Халықтық Банкiсiнiң филиалына жалақыны төлеудiң белгiленген мерзiмiнен 3 банк күнi бұрын төлем тапсырмаларымен бюджет (120, 130, 132, 724) және бюджеттен тыс шоттардан (қолма-қол ақша алуға арналған шектiң орнына) жүзеге асырады.
Ескерту. 1.5.-тармақ толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325 V980616_ бұйрығымен.
1.6. Салымдар бойынша бет есептерге есептелуге тиiс сома бюджеттiк ұйымның аударған қаражаты шегiнде Қазақстан Халықтық банкiсi Филиалының қосалқы корреспонденттiк шотына есептеледi және ол есептелгеннен кейiнгi келесi күнi төленедi.
Қазақстанның Халықтық Банкiсi жалақыны есептеу мерзiмiн бұзған жағдайда бюджеттiк ұйым бұл жайында өзiне қызмет көрсететiн Қазынашылық органына хабарлауға тиiс.
Ескерту. 1.6.-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325 V980616_ бұйрығымен.

1.3. После заключения договора бюджетная организация формирует
по согласованной с Банком форме список своих работников, которые
дали письменное согласие (заявление) для зачисления причитающейся
суммы заработной платы на лицевые счета по вкладам (приложение N 1).
Список составляется на компьютерной технике и может быть единым в
целом по району или в разрезе структурных подразделений ОАО (Открытое
Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана.
Электронная форма списка должна иметь следующие реквизиты:
номер лицевого счета;
фамилия, имя и отчество клиента полностью;
сумма на зачисление;
данные паспорта и домашний адрес;
РНН
номер структурного подразделения.
Программное обеспечение представляется непосредственно Филиалами Банка, с которым бюджетная организация заключает договор.
1.4. Список представляется в Районный Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана в электронной форме в виде файла на магнитном носителе информации и в бумажном виде. Списки в бумажном виде подписываются первым руководителем и главным бухгалтером и удостоверяются печатью бюджетной организации.
При отсутствии программного обеспечения или компьютерной техники у бюджетной организации Районный Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана предоставляет рабочее время бюджетной организации для составления списка на собственной компьютерной технике с соответствующим программным обеспечением бесплатно. При этом обеспечивает правильную организацию работы работника бюджетной организации при составлении списка.
1.5. Перечисление суммы, подлежащей к зачислению на лицевые счета, производится бюджетной организацией за 3 банковских дня до установленного срока выплаты заработной платы платежными поручениями с бюджетных (120, 130, 132, 724) и внебюджетных счетов (вместо чека на получение наличности) в Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, с которым заключен договор.
Сноска. Пункт 1.5 - с дополнениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
1.6. Зачисление сумм заработной платы на лицевые счета по вкладам производится в пределах перечисленных бюджетной организацией средств на субкорреспондентский счет Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана и выплачиваются они со следующего дня после зачисления.
В случае нарушения срока зачисления заработной платы ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана бюджетная организация должна сообщить об этом обслуживающему ее органу Казначейства.
Сноска. Пункт 1.6 - с изменениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_

1.7. Жалақы сомасын бастапқы есептеу кезiнде ашылған шоттар нөмiрлерiнiң деректерiн Банк бюджеттiк ұйымдарға тiзiмдi бастапқы әзiрлеу кезiнде жасақталған деректер базасына енгiзу үшiн тасымал файл түрiнде немесе қағаз түсiрiлген түрде табыс етедi. Шоттардың көрсетiлген нөмiрлерiн бюджеттiк ұйымдар жалақының кейiнгi аударылуы кезiнде пайдаланады.
1.8. Электронды нысанда берiлген тiзiмдегi сома мен қағазға түсiрiлген нысандағы соманың немесе Қазақстан Халықтық банкiсi Аудандық филиалының қосалқы корреспонденттiк шотына аударылған ақша сомасының арасында алшақтық болған жағдайда бюджеттiк ұйым қажеттi қаражатты қайта есептеу жолымен немесе түзетiлген тiзiмдi ұсыну жолымен алшақтықты жойғанға дейiн жалақы сомасын салымдар бойынша бет есептерге есептеу және оны төлеу жүзеге асырылмайды.
Егер төлем тапсырмасының сомасы ұсынылған тiзiмдегi сомадан көп болса, онда артық соманы бюджеттiк ұйымның жазбаша талап етуi бойынша Банк 5 банк күнi iшiнде қайтарады.
1.9. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық филиалдары жоқ аудан орталықтарында бюджеттiк ұйымдар өз қызметкерлерiне жалақы төлеу үшiн қолма-қол ақшаны аймақтық Қазынашылық органдар ресiмдеген чектер бойынша аудан орталығында орналасқан құрылымдық бөлiмшелерден алады.
2. Жалақы төлемi мен басқа да ақшалай төлемдердi
шот-карталар арқылы аудару тәртiбi
2.1. Бюджеттiк ұйым қызметкерлерiнiң қалауы бойынша оларға тиесiлi жалақы сомасын төлеу карт-шот арқылы жүзеге асырылуы мүмкiн, бұл орайда оларға "Алтын" атты төлем карточкалары (бұдан әрi карточкалар) берiледi. Бұл жұмысты тек Қазақстан Халықтық банкiсi карточкаларға қызмет көрсету жөнiнде қажеттi жағдайлар жасаған қалаларда ғана ұйымдастыруға болады.
2.2. Осы жұмысты ұйымдастыру үшiн бюджеттiк ұйым Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық (Аймақтық, Аудандық) филиалымен бөлек шарт жасасады. Карточкаларды дайындау құнын және оларға қызмет көрсету ақысын Банкке клиент (бюджеттiк ұйымның қызметкерi) төлейдi. Бюджеттiк ұйымдарды өтiнiштер мен шарттардың бланкiлерiмен бюджеттiк ұйым шарт жасасқан Банктiң филиалы тiкелей жабдықтайды.
2.3. Жалақы төлемiн карт-шоттар арқылы аудару үшiн бюджеттiк ұйымдар Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық (Аймақтық, Аудандық) филиалына ресми хат жолдайды, онда жалақы алатын адамдардың саны туралы мәлiметтер болады.
Сонымен бiрге бюджеттiк ұйым Халықтық банктiң Облыстық (Аймақтық, Аудандық) филиалына мыналарды табыс етедi:
- мөрдiң көшiрме бедерi мен жалақыны карт-шотқа аударуға арналған тiзiмдерге қол қою құқығы бар лауазымды адамдардың қолтаңбасының үлгiлерi берiлген құжат;
- бюджеттiк ұйым қызметкерлерiнiң карточкалар дайындауға берген өтiнiштерiн растауға құқығы бар лауазымды адамдардың қойған қолтаңбасының үлгiлерi берiлген хат;
- қойылған электронды қолтаңбаларды алмасу туралы шарт (қажеттiгiне қарай).

1.7. Данные номеров счетов, открытых при первоначальном зачислении сумм заработной платы, представляются Банком бюджетным организациям в виде транспортного файла или на бумажном носителе для внесения их в базу данных, сформированную при первоначальном составлении списка. Указанные номера счетов используются бюджетными организациями при последующих перечислениях заработной платы.
1.8. В случае, когда сумма списка в электронной форме имеет расхождение с суммой в бумажной форме или с суммой, перечисленной на субкорреспондентский счет Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк денег, зачисление сумм заработной платы на лицевые счета по вкладам и их выплата, не производится до устранения расхождения бюджетной организацией путем доперечисления необходимых средств, либо путем предоставления откорректированного списка.
Если сумма платежного поручения окажется больше чем сумма представленного списка, то излишняя сумма, по письменному требованию бюджетной организации, возвращается Банком в течение 5 банковских дней.
1.9. В районных центрах, где отсутствуют Районные Филиалы ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, бюджетные организации наличные деньги для выплаты заработной платы своим работникам получают по чекам, оформленным территориальными органами Казначейства, в структурном подразделении, находящегося в районном центре.
2. Порядок перевода выплаты заработной платы
и других денежных выплат через карт-счета
2.1. По желанию работников бюджетной организации выплата причитающейся им суммы заработной платы может производиться через карт-счета с выдачей им платежных карточек "Алтын" (далее - карточки). Эта работа может организована только в тех городах, где ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана созданы необходимые условия по обслуживанию карточек.
2.2. Для организации этой работы бюджетная организация заключает с Областным (Региональным, Районным) Филиалом ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана отдельный договор. Стоимость изготовления карточек и ее обслуживание оплачиваются Банку клиентом (работником бюджетной организации). Бланками заявлений и договоров бюджетные организации снабжаются непосредственно Филиалом Банка, с которым бюджетная организация заключила договор.
2.3. Для перевода выплаты заработной платы через карт-счета бюджетная организация направляет в Областной (Региональный, Районный) Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк официальное письмо, содержащее сведения о количестве лиц, получающих заработную плату.
Кроме того, бюджетная организация представляет в Областной (Региональный, Районный) Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк:
- документ с образцами оттиска печати и подписей должностных лиц, имеющих право подписи на списках для перечисления заработной платы на карт-счета;
- письмо с образцами подписей должностных лиц, имеющих право заверять заявления работников бюджетной организации на изготовление карточки;
- договор об обмене электронными подписями (по необходимости).

2.4. Бюджеттiк ұйымның басшысы қызметкерлердiң карт-шоттарына жалақы аударылған туралы оларға хабарлайды, дұрыс толтырылуын бақылайды және мыналарды:
- қызметкерлердiң "Алтын" карточкасын дайындауға берген өтiнiшiн;
- Халықтық банктiң "Алтын" карточкасына қызмет көрсету жөнiнде әрбiр қызметкермен жасасылған жеке шартты растайды;
- тiзiмдердiң электронды нысанда және құжат түрiнде әзiрленуiн қамтамасыз ететiн адамдарды айқындайды.
2.5. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық (Аймақтық, Аудандық) филиалы өтiнiштердi жинау жөнiндегi жұмысты ұйымдастырудың және бюджеттiк ұйымның әрбiр қызметкерiмен (бұдан әрi клиент) карточкаларды пайдалану тәртiбi туралы жасасылған шартты ресiмдеудiң бүкiл тәртiбiн егжей-тегжейлi түсiндiредi.
2.6. Бюджеттiк ұйымның жауапты адамдары қызметкерлердiң өтiнiштерiн ресiмдеу кезiнде тарифтерге сәйкес комиссиялық алым жинап, тiзiмдеме толтырады және оны шарт жасасылған Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық (Аймақтық, Аудандық) филиалына табыс етедi. Тiзiмдемеде рет тәртiбiмен нөмiрi, қызметкердiң фамилиясы, есiмi, әкесiнiң есiмi, оның төлеген жылдық комиссия алымының сомасы көрсетiлуге және оны қойған қолтаңбасы болуға тиiс.
Сонан соң бюджеттiк ұйымның жауапты адамы ескертiлген мерзiмге сәйкес өзi жинап, куәландырған өтiнiштер мен шарттарды шарт жасасылған Қазақстан Халықтық банкiсiнiң филиалына өткiзiп, екi дана етiп тiзiмiн. Сонымен бiрге өзi бюджеттiк ұйымының қызметкерлерiнен жинаған комиссиялық алымды төлейдi.
2.7. Клиенттердiң банк қабылдаған өтiнiштерi тексерiлгеннен кейiн Банк карточкаларының басқармасына (бұдан әрi БКБ) жiберiледi. Шарттарға Банк басшысы қол қояды және мөр бедерiмен куәландырылады.
"Алтын" карточкаларының дайындалуына қарай Банк бюджеттiк ұйымға тiзiм ұсынады, онда карточканың нөмiрi және бюджеттiк ұйым қызметкерiнiң фамилиясы, есiмi және әкесiнiң есiмi көрсетiледi. Сонымен бiрге Банк дайындалған карточкаларды бюджеттiк ұйымның клиент-қызметкерлерiне тапсырады, бұл орайда клиент-қызметкерлер тiзiмдемеге оларды алғандығын қуаттап қол қояды.
2.8. Қызметкерлердiң дайындалған карталардың нөмiрлерiн алуына қарай бюджеттiк ұйым мынадай құжаттар дайындайды:
- қызметкерлердiң белгiленген нысандағы тiзiмi, онда "Алтын" карточкаларының нөмiрлерi, аты-жөнi (толық) және оларға тиесiлi жалақы сомасы көрсетiледi.
Тiзiм компьютерлiк техникада әзiрленедi және электронды нысанда (дискетте) Халықтық банк көрсеткен пiшiмде ұсынылады, сонымен бiрге бюджеттiк ұйым одан құжаттық (қағазға түсiрiлген) нысанды екi дана етiп бастырып алады. Бұл орайда қолтаңбасын қоюға құқығы бар лауазымды адамдар тiзiмнiң құжаттық нысанының әрбiр парағын растайды (қолтаңба үлгiлерi бар ұсынылған құжатқа сәйкес) және бюджеттiк ұйымның мөр бедерi басылады.
Электронды қолтаңбаларды алмасу кезiнде қызметкерлердiң жалақыны
карт-шоттарға аудару жөнiндегi тiзiмдерi тек электронды нысанда ғана
ұсынылады.
Бюджеттiк ұйымда бағдарламалық қамтамасыз ету немесе
компьютерлiк техника жоқ болғанда Қазақстан Халықтық банкiсiнiң
Аудандық филиалы бюджеттiк ұйымға тиiстi бағдарламамен қамтамасыз
етiлген меншiктi компьютерлiк техникасында тiзiмдi тегiн әзiрлеу үшiн
жұмыс iстеуге уақыт бередi. Бұл орайда бюджеттiк ұйым қызметкерiнiң
тiзiмдi әзiрлеу кезiнде жұмысты дұрыс ұйымдастыруын қамтамасыз етедi.

2.4. Руководитель бюджетной организации определяет ответственных лиц, которые будут информировать работников о перечислении заработной платы на их карт-счета, контролировать правильность заполнения и заверять:
- заявления работников на изготовление карточки "Алтын";
- индивидуальный договор с каждым работником по обслуживанию карточки "Алтын" ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк;
- определяет лиц, обеспечивающих составление списков в электронной форме и в документарном виде.
2.5. Областной (Региональный, Районный) Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана подробно разъясняет весь порядок организации работы по сбору заявлений и оформления договоров с каждым работником бюджетной организации (далее - клиентом), о порядке использования карточек.
2.6. Ответственное лицо бюджетной организации при оформлении заявлений работников осуществляет сбор комиссии согласно тарифам с составлением ведомости и представляет ее в Областной (Региональный, Районный) Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, с которым заключен договор. В ведомости должно быть указано: номер по порядку, фамилия, имя и отчество работника, внесенная им сумма годовой комиссии и его подпись.
Затем ответственное лицо бюджетной организации в соответствии с оговоренным сроком собранные и удостоверенные им заявления и договоры сдает в Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, с которым заключен договор, с составлением описи в двух экземплярах. Одновременно вносит комиссионный сбор, собранные им от работников бюджетной организации.
2.7. Принятые Банком заявления клиентов после их проверки высылаются в Управление банковских карточек (далее - УБК). Договора подписываются руководителем Банка и удостоверяются оттиском печати.
По мере изготовления карточек "Алтын" Банк представляет бюджетной организации список, в котором указывается номер карточки и Ф.И.О работника бюджетной организации. Одновременно, Банк изготовленные карточки вручает клиентам-работникам бюджетной организации, при этом последние расписываются в ведомости в их получении.
2.8. По мере получения списков работников с номерами изготовленных карт, бюджетная организация готовит следующие документы:
- список работников, установленной формы, с указанием номеров карточек "Алтын", Ф.И.О. (полностью) и причитающихся им сумм заработной платы.
Список составляется на компьютерной технике и представляется в электронной форме (на дискете) в формате, указанном ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк, с которого одновременно бюджетной организацией распечатывается в двух экземплярах документарная (бумажная) форма. При этом каждый лист документарной формы списка заверяется должностными лицами, имеющими право подписи (согласно представленного документа с образцами подписей), и скрепляется оттиском печати бюджетной организации. Ответственность за идентичность электронной и документарной форм списка несет бюджетная организация.
При обмене электронными подписями списки работников на перечисление заработной платы на карт-счета представляются только в электронной форме.
При отсутствии у бюджетной организации программного обеспечения или
компьютерной техники Областной (Региональный, Районный) Филиал ОАО
(Открытое Акционерное Общество) Народный Банк предоставляет рабочее время
для составления списка на собственной компьютерной технике с
соответствующим программным обеспечением на договорной основе бесплатно.
При этом Банк обеспечивает правильность работы программного обеспечения и
использования его работником бюджетной организации при составлении списка.

2.9. Тiзiм мынадай Пiшiмде әзiрленуге тиiс:
Карточканың нөмiрi         Сома               Аты-жөнi
9999999999999999           99999999999999  ХХХХХХХХХХХХХХХ
Карточканың нөмiрi - 16 таңбалы сан, оң жағы ашық болады.
Сома - 14 таңбалы сан, сол жағы ашық болады.
Аты-жөнi - карточка иесi клиенттiң Фамилиясы, Есiмi, Әкесiнiң
есiмi (сол жағы ашық қалдырылмайды).
Тiзiмдегi соңғы жол (қорытынды жол)
Қорытынды жолдың пiшiмi:
Қорытынды жолдың белгiсi   Жолдың саны     Қорытынды сома
ВТ                            999999     99999999999999999
Қорытынды жолдың белгiсi - әрқашанда "ВТ" деген екi символ
Жолдың саны - 6 таңбалы сан екi жағынан ашық болады
Сома - 18 таңбалы сан сол жағынан ашық болады.
199__ ж. ________________ жалақыны
Қазақстан Халықтық банкiсiндегi карт-шоттарға есептеуге арналған
_______________________________________________ қызметкерлерiнiң
(бюджеттiк ұйымның атауы)
ТIЗIМI
6762001000000001           2020 . 46Иванов Иван Иванович
6762001000000204          34000 . 00Петров Петр Петрович
6016961000201100            200 . 00Сидоров Сидорович
ВТ     3          36221.24
Бiрiншi басшы
Бас бухгалтер
МО
2.10. Бюджеттiк ұйым Халықтық банктiң Облыстық (Аймақтық, Аудандық) филиалына осы Тәртiптiң 2.9-тармағына сәйкес ресiмделген тiзiмнiң электрондық және екi дана құжаттың нысандарын табыс етедi. Тiзiмнiң бiрiншi данасы электронды нысанмен бiрге Банкте қалады, Банктiң бұрыштамасы соғылған екiншi данасы бюджеттiк ұйымға қайтарылады. Сонымен бiрге бюджеттiк ұйым тiзiмдегi соманың Қазақстан Халықтық банкiсiнiң шотына аударылғаны туралы төлем тапсырмасының көшiрмесiн Банк карточкалары басқармасына (бұдан әрi - БКБ) табыс етедi.
2.11. Жалақы төлеу және бюджеттен тыс шоттардан басқа да ақша төлеуді аудару жағдайында бюджеттік ұйымдар белгіленген тәртіппен екі төлем тапсырыстарын бір уақытта дайындайды: біріншісі - жалақы сомаларын, онда бюджеттік сыныптарының 10 таңбалы кодын көрсете отырып аудару және екіншісі - "Төлемнің мақсаты" - карт-шот арқылы жалақыны есептеу бойынша Халықтық банкінің қаржылық қызметтерін төлеу текстік аймағын көрсете отырып, төлем тапсырысын дайындайды.
Қызметті төлеу тарифін Қазынашылықтың аумақтық органдары ресми хабарлайды.
Ескерту. 2.11.-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаментінің 1998.07.15. N 325 V980616_
бұйрығымен.

2.9. Список должен быть составлен в следующем Формате:
--------------------------------------------------------------------
Номер карточки        !    Сумма    !        Ф.И.О.
--------------------------------------------------------------------
9999999999999999999    99999999999.99  ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
--------------------------------------------------------------------
Номер карточки - 16-значное число дополняется справа пробелами
Сумма - 14-значное число, дополняется слева пробелами Ф.И.О. -
Фамилия, Имя, Отчество клиента - владельца карточки (слева без
пробела)
Последняя строка в списке (итоговая).
Формат итоговой строки:
--------------------------------------------------------------------
Признак итоговой строки ! Количество строк !     Итоговая сумма
--------------------------------------------------------------------
ВТ                        999999          999999999999999.99
--------------------------------------------------------------------
Признак итоговой строки - всегда два символа "ВТ"
Кол-во строк - 6-значное число дополняется слева пробелами
Сумма - 18-значное число дополняется слева пробелами
Список
работников ______________________________________
(наименование бюджетной организации)
для зачисления заработной платы за _________ 199_г.
на карт-счета в ОАО (Открытое Акционерное Общество)
Народный Банк Казахстана
6762001000000001          2020.46 Иванов Иван Иванович
6762001000000204         34000.00 Петров Петр Петрович
6016961000201100           200.00 Сидоров Сидор Сидорович
ВТ     3          36221.24
Первый руководитель
Главный бухгалтер
М.П.
2.10. Бюджетная организация представляет в Областной (Региональный, Районный) Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана электронную и два экземпляра документарной формы списка, оформленного в соответствии с п.2.9. настоящего Порядка. Первый экземпляр с электронной формой списка остается в Банке, второй с визой Банка возвращается бюджетной организации. Одновременно бюджетная организация представляет копию платежного поручения на перечисление сумм списка на счет ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана в Управление банковских карточек (далее - УБК).
2.11. В случае перечисления заработной платы и других денежных выплат с внебюджетных счетов бюджетная организация одновременно готовит в установленном порядке два платежных поручения: первое - на перечисление суммы заработной платы с обязательным указанием в нем 10-значного кода бюджетной классификации и второе платежное поручение с указанием в текстовом пространстве "Назначение платежа" - оплата финансовых услуг Народному Банку по зачислению зарплаты на картсчета. Тариф оплаты услуг официально сообщается территориальных органам Казначейства.
Сноска. Раздел 2 - дополнен пунктом 2.11 согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_

2.12. Жалақы төлеу және бюджеттік ұйымдардың бюджеттен тыс шоттарынан басқа да ақша төлеу бойынша есеп айырысу есебі үшін Қазынашылықтың аумақтық органдарында Халықтық банкі филиалдарының көрсетілген қаржылық қызметтері үшін "Бірыңғай Қазынашылық шот" 889 баланс шотына қолма-қол ақшаның ағымдағы транзиттік шоты ашылады". Шоттың мақсаты бюджеттен тыс шоттардан жалақыны аудару бойынша Халықтық банкінің қызметтері үшін төлеу және Қазынашылықтың аумақтық органдарының Халықтық банкіне қаржылық қызметтерінің құнын орталықтан төлеу шотына жинақталған ақша болып табылады.
889 шот бойынша салымдар немесе карт-шотқа бюджеттік ұйымдардың бюджеттен тыс шоттардан аударылған жалақы және басқа да ақша төлемдері үшін Халықтық банкінің қызметтерін төлеу жөнінде талдамалы есеп жүргізіледі.
Ескерту. 2.12.-тармақпен толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаментінің 1998.07.15. N 325 V980616_
бұйрығымен.
3. Тiзiмдердi дайындау тәртiбi, олардағы соманы
салымдар бойынша бер есептерге есептеу және оны төлеу
3.1. Егер жалақыны төлеуге Халықтық банктiң құрылымдық бөлiмшелерi тартылған болса, онда Қазақстан Халықтық банкiсiнiң бүкiл Аудандық филиалы үшiн бiрыңғай тiзiм жасалуы мүмкiн, онда құрылымдық бөлiмшенiң нөмiрi әрбiр бет есеп үшiн бөлек көрсетiледi.
Егер тiзiмдер бiрнеше параққа толтырылса, онда әрбiр парақта беттiң қорытындылары цифрмен шығарылады, әр бетке басшы мен бас бухгалтер қол қояды және мөрмен куәландырылады, ал соңғы бетiнде беттiң қорытындысынан басқа барлық беттердiң жалпы қорытындысы шығарылады, ол цифрмен және жазумен жазылады.
3.2. Қорытынды сомасы жазылып (цифрмен және жазумен) куәландырылған тiзiмдердi бюджеттiк ұйымдар Қазақстан Халықтық банкiсiнiң тиiстi аудандық филиалдарына табыс етедi, сонымен бiрге олар (тiзiмдер) электронды нысанда табыс етiледi.
3.3. Бюджеттiк ұйымдар салымдар бойынша бет есептерге есептеуге арналған тiзiмдердi бастапқы толтыру кезiнде салымдар бойынша бет есептердiң нөмiрлерiн көрсетпейдi. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Филиалдары мен құрылымдық бөлiмшелерiнде шоттар ашу тiзiмге сәйкес (1-қосымша) салымшының қатысуынсыз жүргiзiледi.
Электронды нысанда немесе қағазға түсiрiлген түрде жаңадан ашылған шоттар туралы ақпарат берiлген нөмiрлердi деректер базасына енгiзу, келесi айдағы жалақыны есептеу кезiнде оларды пайдалану үшiн бюджеттiк ұйымға берiледi.
Бюджеттiк ұйым қызметкерге бет есептiң нөмiрiн және оның жалақысы есептелген Қазақстан Халықтың банкiсi Филиалының немесе құрылымдық бөлiмшесiнiң нөмiрiн хабарлауға мiндеттi.

2.12. Для учета расчетов по выплате заработной платы и других денежных выплат с внебюджетных счетов бюджетных организаций за оказанные финансовые услуги филиалам Народного Банка в территориальных органах Казначейства открывается текущий транзитный счет наличности на балансовом счете 889 " Единый Казначейский счет". Назначением счета является аккумулирование денег в счет оплаты услуг Народного Банка по зачислению заработной платы с внебюджетных счетов и централизованная оплата стоимости финансовых услуг Народному Банку территориальными органами Казначейства.
По счету 889 ведется аналитический учет по оплате услуг за выдачу Народным Банком заработной платы и других денежных выплат, перечисленных с внебюджетных счетов бюджетных организаций на счета по вкладам или карт-счета.
Сноска. Раздел 2 - дополнен пунктом 2.12 согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
3. Порядок подготовки списков, зачисление их суммы на
лицевые счета по вкладам и их выплаты
3.1. Если к выплате заработной платы будут привлечены структурные подразделения ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, то список может быть составлен единый для всего Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана с указанием в нем номера структурного подразделения для каждого лицевого счета отдельно.
Если списки составляются на нескольких листах, то на каждом листе выводятся цифрами постраничные итоги, каждая страница подписывается руководителем и главным бухгалтером и удостоверяется печатью, а на последней странице кроме постраничного итога выводится общий итог всех страниц с записью его цифрами и прописью.
3.2. Удостоверенные списки с проставленными итоговыми суммами (цифрами и прописью) бюджетные организации представляют в соответствующие Районные Филиалы ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана с одновременным представлением их (списков) в электронной форме.
3.3. Бюджетные организации при первоначальном составлении списков на зачисление сумм заработной платы на счета по вкладам не указывают номера лицевых счетов по вкладам. Открытие счетов в Филиалах и структурных подразделениях ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана производится без участия вкладчика согласно списка (приложение 1).
Информация о вновь открытых счетах в электронной форме или бумажном виде передается в бюджетную организацию для внесения присвоенных номеров в базу данных, для использования их при перечислении заработной платы за следующий месяц.
Бюджетная организация обязана сообщить работнику номер лицевого счета и номер Филиала или структурного подразделения ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, куда зачислена его заработная плата.

3.4. Қазақстан Халықтық банкiсi Аудандық Филиалының бухгалтериясы тiзiмдер түскеннен кейiн оларды тексеруге, есептеуге және қағазға түсiрiлген нысандағы тiзiмдердiң қорытындыларын электронды нысанда берiлген тiзiмдердiң қорытындыларымен салыстырып шығуға, олардың сомасы төлем тапсырмасымен салыстыруға мiндеттi. Олар сәйкес келген жағдайда тiзiм бюджеттiк ұйымдардан түскен тiзiмдердi тiркеуге арналған арнаулы журналға тiркелуге тиiс (5-қосымша). Бухгалтер есептеуге арналған ф.N 10-а аударманы тiзiмдегi сомаға ресiмдейдi және оны тiзiммен бiрге Қазақстан Халықтық банкiсiнiң аудандық Филиалының басқарушысы мен бас бухгалтерiне қол қоюға бередi.
3.5. Басқарушы мен бас бухгалтер қол қойған ф.N 10-а аударманы және есептеуге бұрыштама соғылған тiзiмдi бухгалтер тiзiмнiң электронды нысанымен бiрге, белгiленген тәртiппен, операциялық бөлiмге не Халықтық банктiң тиiстi құрылымдық бөлiмшесiне тiзiмдегi соманы салымдар бойынша шоттарға есептеу үшiн бередi. Соманы салымдар бойынша шоттарға есептеу автоматтандырылған тәртiппен, ф.N 52 ордерлерді басып шығара отырып жүргiзiледi.
Жалақы сомасы салымдар бойынша шоттарға есептелгеннен кейiн тiзiмдерге сәйкес бақылаушы операциялық күнделiк бойынша есептелген соманың қорытындыларын қағазға түсiрiлген нысандағы тiзiмнiң қорытындыларымен салыстыруға, тiзiмге есептелген күнi туралы жазу жазып, қолын қоюға мiндеттi.
3.6. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң бүкiл Аудандық Филиалы үшiн қағазға түсiрiлген және электронды нысандағы бiрыңғай тiзiм түскен жағдайда жұмыстың осы бөлiгi үшiн жауапты бухгалтер қағазға түсiрiлген нысандағы тiзiмнiң қорытындыларын электронды нысандағы тiзiммен және төлем тапсырмасының сомасымен салыстырады. Сомалар сәйкес келген жағдайда жекелеген файлдарды операциялық бөлiм және Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық Филиалының құрылымдық бөлiмшелерi бойынша арнаулы бағдарламамен жасақтайды және олар бойынша жекелеген тiзiмдердi басып шығарады (6-қосымша). Бюджеттiк ұйым ұсынған тiзiмнiң қорытындысы жекелеген тiзiмдердегi қорытындылардың жалпы сомасымен салыстырылады және олар сәйкес келген жағдайда басылған тiзiмдерге қол қойылады.
Әрбiр жекелеген тiзiмге арналып ф.N 10 а-аудармасы ресiмделедi және бюджеттiк ұйым ұсынған бiрыңғай тiзiммен бiрге олар Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық Филиалының басқарушысы мен бас бухгалтерiне қол қоюға берiледi.
3.7. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық Филиалының бас бухгалтерi жекелеген тiзiмдердiң дұрыс толтырылуын тексередi, олардың қорытындыларын бюджеттiк ұйым ұсынған бiрыңғай тiзiмнiң қорытындыларымен салыстырады, ф.N 10-а аудармаларына қол қояды және жекелеген тiзiмдерге есептеуге арналған бұрыштама соғады. Сонан соң бұл құжаттардың бәрiн Қазақстан Халықтық банкiсi Аудандық Филиалының басқарушысына бередi.

3.4. Бухгалтерия Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана при поступлении списков обязана проверить их, просчитать и сверить итоги списков в бумажной форме с итогами списков, представленными в электронной форме, и сопоставить их суммы с платежным поручением. При их соответствии список должен быть зарегистрирован в специальном журнале для регистрации списков, поступивших от бюджетных организаций (приложение 5). Бухгалтер на сумму списка оформляет перевод ф.N 10-а на зачисление и передает его со списком на подпись управляющему и главному бухгалтеру Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана.
3.5. Получив подписанный управляющим и главным бухгалтером перевод ф.N 10-а и список с визой на зачисление, бухгалтер передает их с электронной формой списка в установленном порядке в операционный отдел либо в соответствующее структурное подразделение ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана для зачисления сумм списка на счета по вкладам. Зачисление сумм на счета по вкладам производится в автоматизированном режиме с распечаткой ордеров ф.N 52.
После зачисления суммы заработной платы на счета по вкладам согласно спискам, контролер обязан сверить итоги зачисленных сумм по операционному дневнику с итогами списка в бумажной форме, сделать запись на списке о дате зачисления и расписаться.
3.6. В случае поступления единого списка в бумажной и электронной формах для всего Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана бухгалтер, ответственный за этот участок работы, проверяет правильность оформления списка, сверяет итоги списка в бумажной форме со списком в электронной форме и с суммой платежного поручения. При соответствии сумм формирует по специальной программе отдельные файлы по операционному отделу и структурным подразделениям Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана и распечатывает по ним отдельные списки (приложение 6). Итог списка, представленного бюджетной организацией, сверяет с общей суммой итогов отдельных списков и при их соответствии подписывает распечатанные списки.
На каждый отдельный список оформляет перевод ф. N 10-а и вместе с единым списком, представленным бюджетной организацией, передает их на подпись управляющему и главному бухгалтеру Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана.
3.7. Главный бухгалтер Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана проверяет правильность составления отдельных списков, сверяет их итоги с итогами единого списка, представленного бюджетной организацией, подписывает переводы ф.N 10-а и накладывает на отдельных списках визу на зачисление. Затем передает все эти документы управляющему Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана на подпись.

3.8. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық Филиалының басқарушысы жекелеген тiзiмдердiң дұрыс толтырылуын, оларда бас бухгалтердiң есептеуге арналған бұрыштамасы бар екенiн тексередi, сонан соң ф.N 10-а аудармаларына қол қояды және бiрыңғай тiзiмге есептеуге арналған бұрыштама соғады.
3.9. Бухгалтер қол қойылған ф.N 10-а аудармаларды, басқарушы мен бас бухгалтердiң бұрыштамасы соғылған бiрыңғай тiзiм мен жекелеген тiзiмдердi алғаннан кейiн:
- бiрыңғай тiзiмдi арнаулы журналға тiркейдi және журналдың келесi бос жолына "Тiзiм жекелеген тiзiмдерге таратылып жазылды" деп жазады;
- журналдың келесi жолына жекелеген тiзiмдердi тiркейдi және "Бюджеттiк ұйымның атауы" деген бағанда тiзiмдер жiберiлетiн құрылымдық бөлiмшенiң нөмiрiн көрсетедi;
- қағазға түсiрiлген жекелеген тiзiмдерге олардың электронды нысанын тiркейдi және ф.N 10-а аудармасымен бiрге операциялық бөлiмге және тиiстi құрылымдық бөлiмшелерге жiбередi. Бiрыңғай тiзiмдi операциялық бөлiм үшiн басылған тiзiммен бiрге операциялық бөлiмнiң бақылаушысына бередi. Бiрыңғай тiзiмге бақылаушы оның құрылымдық бөлiмшелер бойынша жекелеген тiзiмдерге таратып жазылғаны туралы жазу жазып, есептелген күнiн көрсетедi.
3.10. Жекелеген тiзiмдер бойынша жалақының сомасын есептеу осы Тәртiптiң 3.5-тармағына сәйкес жүргiзiледi.
3.11. Егер бюджеттiк ұйымның қызметкерi ақша берудi өтiнген кезде аты-жөнiнiң дәл еместiгi анықталса, онда салым бойынша шоттан қаражат төлеу тек бюджеттiк ұйымнан жазбаша қуаттама алынғаннан кейiн ғана жүргiзiледi.
3.12. Егер бюджеттiк ұйым жалақыны есептеу кезiнде арифметикалық қателер жiберсе және бұрыс сома салымға есептеуге арналған тiзiмге енгiзiлсе, онда мұндай қателердi бюджеттiк ұйым келесi айда қайта есептеу жолымен жояды.
3.13. Бюджеттiк ұйымның қызметкерлерiне (бұдан әрi - салымшылар) жалақы төлеу оның жеке басын куәландыратын құжат пен жинақ кiтапшасын ұсынғаннан кейiн жүргiзiледi. Егер салымшы жинақ кiтапшасын алмаған болса, онда ол оған Банктiң Филиалына немесе құрылымдық бөлiмшесiне алғашқы келген бойда ресiмделiп, берiледi.
3.14. Салымшының қалауымен салымдар бойынша шоттарға есептелген жалақы сомасы сенiмхат негiзiнде оның сенген адамдарына төленуi мүмкiн. Мұндай сенiмхатты нотариалдық кеңседе немесе Банкте ресiмдеуге болады.
Салымшының тауарлар мен қызметтер үшiн салымнан қолма-қол ақшасыз есеп айырысуына, шотта өсиеттiк өкiмдi ресiмдеуiне, салымды толық немесе бiр бөлiгiн карт-шотқа аударуға құқығы бар.

3.8. Управляющий Районным Филиалом ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана проверяет правильность составления отдельных списков, наличие на них визы главного бухгалтера на зачисление, после чего подписывает переводы ф.N 10-а и ставит визу на зачисление в едином списке.
3.9. Бухгалтер, получив подписанные переводы ф.N 10-а, единый список и отдельные списки с визой управляющего и главного бухгалтера:
- регистрирует единый список в специальном журнале и в следующей свободной строке журнала записывает "Список расформирован на отдельные списки";
- регистрирует в следующей строке журнала отдельные списки и в графе "Наименование бюджетной организации" указывает номер структурного подразделения, куда направляются списки;
- прикладывает к отдельным бумажным спискам их электронную форму и с переводом ф. N 10-а направляет в операционный отдел и в соответствующие структурные подразделения. Единый список вместе со списком, распечатанным для операционного отдела, передает контролеру операционного отдела. На едином списке контролером производится запись о расформировании его на отдельные списки по структурным подразделениям с указанием даты зачисления.
3.10. Зачисление сумм заработной платы по отдельным спискам производится в соответствии с п.3.5. настоящего Порядка.
3.11. Если при обращении работника бюджетной организации за деньгами в данных лицевого счета будут обнаружены неточности в ф.и. о., то выплата средств со счета по вкладу производится только после получения от бюджетной организации письменного подтверждения.
3.12. Если бюджетной организацией при начислении заработной платы будут допущены арифметические ошибки и неверные суммы внесены в список для зачисления во вклад, то такие ошибки устраняются бюджетной организацией путем проведения перерасчета в следующем месяце.
3.13. Выплата заработной платы работникам бюджетной организации (далее вкладчикам) производится по предъявлению документа, удостоверяющего его личность и сберегательной книжки. Если сберегательная книжка вкладчиком не была получена, то она оформляется и выдается ему в установленном порядке при первой явке в Филиал или структурное подразделение Банка.
3.14. По желанию вкладчика, зачисленные на счета по вкладам суммы заработной платы могут выплачиваться его доверенным лицам на основании доверенности. Такая доверенность может быть оформлена в нотариальной конторе или в Банке.
Вкладчик имеет право производить со вклада безналичные расчеты за товары и услуги, оформить на счете завещательное распоряжение, перевести полностью или часть вклада на карт-счет.

4. Бюджеттiк ұйымдар қызметкерлерi жалақысының
салымдар мен карт-шоттарға есептелген сомасы
туралы ақпарат беру тәртiбi
4.1. Қазақстан Халықтық банкiсiне бюджеттiк ұйымдар аударған жалақы мен басқа да ақшалай төлемдердi бiр орталықтан есепке алу үшiн ақпарат берудiң мынадай тәртiбi белгiленедi:
- Облыстық (Алматы қалалық) Қазынашылық басқармалары мен олардың аумақтық бөлiмшелерi жалақы мен басқа да ақшалай қаражат төлемдерiн төлеуге арналып Қазақстан Халықтық банкiсiне аударылған қаражаттың есебiн республикалық және бөлек жергілікті бюджеттерде тұратын бюджеттiк ұйымдар бойынша журналда N 2 қосымшаға сәйкес жүргiзедi. Жалақы мен басқа да ақшалай қаражат төлемдерiн төлеуге арналып Қазақстан Халықтық банкiсiне аударылған қаражат есебiнiң журналы қалаларда орналасқан бюджеттiк ұйымдар бойынша және ауылдық елдi мекендер бойынша бөлек жүргiзiледi.
Бұдан басқа Қазынашылықтың аумақтық органдары бюджеттен тыс қаржы (N 2-а қосымша) есебінен бюджеттік мекемелер аударған жалақы сомалары бойынша есеп жүргізеді;
- Жыл сайын журналдың деректерi бойынша (N 2, 2-а қосымша) Қазынашылықтың аумақтық бөлiмшелерi мен төленген төлем құжаттарының сомасын есептейдi.
Қазынашылықтың облыстық (Алматы қалалық) басқармалары және олардың аумақтық бөлімшелері Қазақстан Халықтық банкімен салыстыруды жүзеге асыру кезінде бюджеттен тыс (2-а-қосымша) қаржы есебінен мемлекеттік бюджетте ұсталатын ұйымдарға аударылатын жалақы сомалары бойынша журналдың деректерін ескереді.
Қазынашылықтың аумақтық органдары есеп мерзімінен кейінгі алдағы айдың екінші санынан кешікпей ай сайын журнал (2-қосымша) деректері бойынша сомаларды санайды (11-баған) және бюджеттен тыс көздерден жалақыны есептеу бойынша қаржы қызметтерін көрсеткені үшін сыйақыларды соңғы көрсетілген реквизиттер бойынша Қазақстан Халықтық банкі филиалдарына және құрылымдық бөлімдеріне аударуды жүргізеді. Қазынашылықтың аумақтық органдары бюджеттік ұйымдардың бюджеттен тыс қызметтері қаржысының есебінен жинақталған (889) шотындағы ақшаның толық көлемінде уақтылы аударылуы үшін жауапкершілік алады.
Ескерту. 4.1.-тармақ өзгертілді және толықтырылды - ҚР Қаржы
министрлігі Қазынашылық департаментінің 1998.07.15. N 325
V980616_ бұйрығымен.
4.2. Ай сайын, келесi есептi айдан кейiнгi айдың 5-iне дейiн Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық Филиалының қосалқы корреспонденттiк шотты жүргiзушi бухгалтерi төлем тапсырмалары және "Түскен тiзiмдердi тiркеу" журналының деректерi негiзiнде өткен ай үшiн республикалық және жергілікті бюджеттерде тұратын бюджеттiк ұйымдар Филиалдың қосалқы корреспонденттiк шотына аударған және салымшылардың шоттарына немесе карт-шоттарына есептелген жалақы сомасы туралы анықтама жазады (N 3 қосымша). Анықтама бюджеттiк ұйымдардың қай аумаққа жататынына қарай қалалар бойынша бөлек және ауылдық елдi мекендер бойынша бөлек 2 дана етiлiп жазылады. Аталмыш анықтама Қазақстан Халықтық банкiсi Аудандық Филиалының басқарушысы мен бас бухгалтерi қол қойғаннан кейiн Қазынашылықтың тиiстi аумақтық бөлiмшелерiне келiсуге ұсынылады.
Осындай анықтама жергiлiктi бюджетте тұратын бюджеттiк ұйымдар бойынша жазылып, Бюджеттiк банктiң тиiстi Аудандық бөлiмшесiмен келiсiледi. Анықтама екi дана етiп жазылады, бiреуi Қазақстан Халықтық банкiсi Аудандық Филиалы үшiн, екiншiсi Бюджеттiк банктiң тиiстi бөлiмшесi үшiн жазылады.
Ескерту. 4.2.-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325 V980616_ бұйрығымен.

4. Порядок предоставления информации о зачисленных
во вклады и на карт-счета суммах
заработной платы работников
бюджетных организаций
4.1. Для централизованного учета, перечисленных в ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана бюджетными организациями заработной платы и других денежных выплат, устанавливается следующий порядок предоставления информации.
- Областные (Алматинское городское) Управления Казначейства и их территориальные подразделения ведут учет перечисленных в ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана средств, направленных на выплату заработной платы и других денежных выплат, в разрезе по бюджетным организациям, состоящим на республиканском и отдельно местных бюджетах, в журнале согласно приложению 2. Журнал учета средств, перечисленных в ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана на выплату заработной платы, ведется по бюджетным организациям, расположенным в городах и, отдельно, в сельских населенных пунктах.
Кроме того территориальные органы Казначейства ведут учет по суммам заработной платы, перечисляемой бюджетными организациями, за счет внебюджетных средств (приложение N 2-а).
- Ежемесячно по данным журнала (приложение 2, 2-а) территориальные подразделения Казначейства и подсчитывают суммы проплаченных платежных документов.
При осуществлении сверки с ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана областные (Алматинское городское) управления Казначейства и их территориальные подразделения учитывают данные журнала по суммам заработной платы, перечисляемой организациями, содержащимися на государственном бюджете, за счет внебюджетных средств (приложение 2-а).
Территориальные органы Казначейства ежемесячно, не позднее 2 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по данным журнала (приложение 2-а) подсчитывают сумму (графа 11) и производят перечисление вознаграждения за оказанные финансовые услуги по зачислению заработной платы из внебюджетных источников Филиалам и структурным подразделениям ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана по реквизитам, указанным последним. Территориальные органы Казначейства несут ответственность за своевременное перечисление в полном объеме аккумулированных на счете (889) денег за счет средств внебюджетной деятельности бюджетных организаций.
Сноска. Пункт 4.1 - с изменениями и дополнениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
4.2. Ежемесячно, до 5 числа каждого месяца, следующего за отчетным, бухгалтер Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, ведущий субкорреспондентский счет Филиала, на основании платежных поручений и данных "Журнала регистрации поступивших списков", составляет справку за истекший месяц о суммах заработной платы, перечисленных бюджетными организациями, состоящими на республиканском и местных бюджетах, на субкорреспондентский счет Филиала и зачисленных на счета вкладчиков или на карт-счета (приложение N 3). Справка составляется в 2-х экземплярах по территориальной принадлежности бюджетных организаций отдельно по городам и отдельно по сельским населенным пунктам. Указанная справка после подписания ее управляющим и главным бухгалтером Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана представляется на согласование в соответствующее территориальное подразделение Казначейства.
Аналогичная справка составляется по бюджетным организациям, состоящим на местном бюджете и согласовываются с соответствующим Районным отделением Бюджетного банка. Справки составляются в двух экземплярах, один для Районного Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, а второй для соответствующего отделения Бюджетного банка.
Сноска. Пункт 4.2 - с изменениями и дополнениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_

4.3. Қазақстан Халықтық банкiсiнiң аудандық Филиалдары бар және олардың мiндетiн Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық, Аймақтық филиалдарының операциялық басқармасы орындайтын облыс орталықтарында бюджеттiк ұйымдармен жалақы төлеу жөнiнде жасасылатын шарттарды Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық, Аймақтық Филиалы жасасады. Салымдар бойынша шоттарға есептелген жалақы сомасы бойынша анықтамаларды ресiмдеудi және келiсудi Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық, Аймақтық Филиалдары осы тәртiптiң 4.2-тармағына сәйкес жүзеге асырады және оны Қазынашылықтың тиiстi бөлiмшесiне республикалық бюджет есебiнен ұсталған бюджеттiк ұйымдар бойынша жергiлiктi бюджет есебiнен ұсталған бюджеттiк ұйымдар бойынша бөлек келiсуге ұсынады.
Ескерту. 4.3.-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325 V980616_ бұйрығымен.
4.4. Қазынашылықтың аумақтық бөлiмшесiмен және Бюджеттiк банктiң аудандық бөлiмшесiмен келiсiлген анықтамаларды Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Аудандық филиалы келесi күннен кешiктiрмей модемдiк байланыс арқылы Қазақстан Халықтық банкiсiнiң облыстық, аймақтық Филиалына бередi.
4.5. Салымдар бойынша бет есептерге және карт-шоттарға есептелген жалақы туралы Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Облыстық, аймақтық филиалы Қазақстан Халықтың банкiсiнiң аудандық Филиалынан түскен ақпаратты жинақтайды, ақпарлық анықтамаларды екi дана етiп ресiмдейдi, оған операциялық бөлiмде және Қазақстан Халықтық банкiсi Облыстық Аймақтық Филиалының құрылымдық бөлiмшелерiнде салым бойынша шоттарға есептелген жалақы сомасы туралы деректердi (4-қосымша) жалпы облыстағы республикалық бюджетте тұрған бюджеттiк ұйымдар бойынша және жергiлiктi бюджетте тұрған бюджеттiк ұйымдар бойынша жеке енгiзедi.
Ақпарлы анықтамалар Қазынашылықтың Облыстық басқармаларымен республикалық қаражат есебiнен ұсталатын бюджеттiк ұйымдар бойынша жергiлiктi қаражат есебiнен ұсталатын бюджеттiк ұйымдар бойынша келiсiледi. Анықтаманың бiр данасы Қазынашылықтың тиiстi Облыстық басқармасына берiледi.
Тиiстi органдар ақпарлық анықтамаға қол қойғаннан кейiн Қазақстан
Халықтық банкiсiнiң облыстық, аймақтық Филиалы бюджеттiк ұйымдар бойынша
жалақының есептелген сомасы туралы мәлiметтердi есептi айдан кейiнгi
айдыны 10-ынан кешiктiрмей модемдiк байланыс арқылы Басты Банкке табыс
етедi. Мәлiметтер Алматы уақыты бойынша сағат 14-тен кешiктiрiлмей
7-а-қосымшасы ұсынылуға тиiс:
___________________ облысының бюджеттiк ұйымдары бойынша
1997 ж. _______________ жалақының салымдар бойынша шоттарға
және карт-шоттарға есептелген сомасы туралы
МӘЛIМЕТТЕР
р/с               Қаражат    Тiзiмдердегi  Салымдар   Карт-
аударылды  адамдардың    шоттарға   шоттарға
Көрсеткiш  (теңгемен) саны (бiрлiк  барлық     есептел.
өлшемiмен)    есептел.   генi
генi       (теңгемен)
(теңгемен)
1. Республикалық бюд.
жетте тұрған бюджеттiк
ұйымдар бойынша - Бар.
лығы:
соның iшiнде:
а) ... қалаларда
орналасқан бюджеттiк
ұйымдар бойынша
б) ауылдық жерлерде
орналасқан бюджеттiк
ұйымдар бойынша
2. Жергiлiктi бюджетте
тұрған бюджеттiк ұйымдар
бойынша - Барлығы:
соның iшiнде:
а) ... қалаларда
орналасқан бюджеттiк
ұйымдар бойынша
б) ауылдық жерлерде
орналасқан бюджеттiк
ұйымдар бойынша
Қазақстан
Халықтық банкiсiнiң
Облыстық Филиалының
директоры                  ____________  _____________
Бас бухгалтерi             ____________  _____________
Ескерту. 4.5.-тармақ өзгертілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325
V980616_
бұйрығымен.
4.6.
Ескерту. 4.6.-тармақ алынып тасталды, 4.7., 4.8., 4.9.,
4.10.-тармақтары 4.6., 4.7., 4.8., 4.9-тармақтарына
сәйкес деп саналды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаментінің 1998.07.15. N 325
V980616_
бұйрығымен.
4.6. Бюджеттiк банктiң Облыстық басқармасы қазынашылықтың облыстық (Алматы қалалық) басқармасына жалпы облыс бойынша жоғарыда аталған мақсаттарға арналып, Қазақстан Халықтық банкiсiнiң Филиалдарына аударылған жиынтық сома туралы ай сайын есеп (N 7 қосымша) жазады және оны Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық Департаментiне әр айдың 12-сiне дейiнгi мерзiмде табыс етедi.

4.3. В областных центрах, где не имеется Районных Филиалов ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана и их функции выполняются Операционным Управлением Областного, Регионального Филиалов ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана, договора с бюджетными организациями на выплату заработной платы заключаются непосредственно Областным, Региональным Филиалом ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана. Оформление и согласование справок по зачисленным суммам заработной платы на счета по вкладам осуществляет Операционное управление Областного, Регионального Филиалов ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана в соответствии с п. 4.2. Настоящего порядка и представляет ее на согласование в соответствующее подразделение Казначейства по бюджетным организациям, содержащимся за счет республиканского бюджета, и отдельно по бюджетным организациям, содержащимся за счет местного бюджета.
Сноска. Пункт 4.3 - с изменениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
4.4. Справки, согласованные с территориальным подразделением Казначейства, Районный Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана не позднее следующего дня по модемной связи передает в свой Областной, Региональный Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана.
Сноска. Пункт 4.4 - с изменениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
4.5. Областной, Региональный Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана обобщает поступившую от Районных Филиалов ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана информацию о заработной плате, зачисленной на лицевые счета по вкладам и на карт-счета, и оформляет в двух экземплярах сводные справки, включая в нее данные о сумме заработной платы, зачисленной на счета по вкладам в операционном отделе и структурных подразделениях Областного, Регионального Филиала ОАО (Открытое Акционерное Общество) Народный Банк Казахстана (приложение 4) в целом по области по бюджетным организациям, состоящим на республиканском бюджете, и отдельно по бюджетным организациям, состоящим на местном бюджете.
Сводные справки согласовываются с соответствующими Областными Управлениями Казначейства по бюджетным организациям, содержащимся за счет средств республиканского бюджета, и по бюджетным организациям, содержащимся за счет средств местного бюджета. Один экземпляр справки передается соответствующему Областному Управлению Казначейства.
После подписания соответствующими органами сводной справки,
Областной, Региональный Филиал ОАО (Открытое Акционерное Общество)
Народный Банк Казахстана представляет по модемной связи в Головной Банк не
позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным, сведения о зачисленных
суммах заработной платы по бюджетным организациям за отчетный месяц.
Сведения должны быть представлены не позднее 14 часов алматинского времени
по приложению 7-а:
Сведения
о зачисленной на счета по вкладам и на карт-счета сумм
заработной платы за ____________ 1997 года по бюджетным
организациям _______________________ области
--------------------------------------------------------------------
NN!      Показатель     !Перечислено!Количество!Зачислено!Зачислено
пп!                     !средств    !человек по!всего на !на карт-
!                     !(в тенге)  !спискам   !счета по !счета
!                     !           !(в един.) !вкладам  !(в тенге)
!                     !           !          !(в тенге)!
--------------------------------------------------------------------
1. По бюджетным
организациям, состоящим
на республиканском
бюджете - Всего:
в том числе:
а) по бюджетным
организациям,
расположенным в
городах .............
б) по бюджетным
организациям,
расположенным в сельской
местности ...........
--------------------------------------------------------------------
2. По бюджетным
организациям, состоящим
на местном бюджете -
Всего
в том числе:
а) по бюджетным
организациям,
расположенным в
городах............
б) по бюджетным
организациям,
расположенным в
сельской местности...
--------------------------------------------------------------------
Директор Областного
Филиала ОАО
(Открытое Акционерное Общество)
Народный Банк Казахстана         _____________  _____________
Главный бухгалтер        _____________  _____________
Сноска. Пункт 4.5 - с изменениями, внесенными Дополнениями и изменениями N 1, утвержденными приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
4.6.
Сноска. Пункт 4.6 - исключен согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_ . Нумерация пунктов 4.7., 4.8., 4.9., 4.10 изменена на 4.6., 4.7., 4.8., 4.9 согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325.

1.          Соколова    1500-00  төлқұжат
Вера                 N 32456457
Ивановна             Перов к-сi,
35, 17-пәтер
2.          Сидорова    3200-00  000118815,
Надежда              Белинский к-сi,
Петровна             125, 56-пәтер
тағысын тағылар
Жиыны                        150000-00
Барлығы 150000 (Жүз елу мың) теңге төленуге тиiс.
Қазақстан Халықтық банкiсi
Аудандық Филиалының
бухгалтерi      ___________  Фамилиясы, есiмi, әкесiнiң есiмi
(қолы)
7-Қосымша
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325
V980616_
бұйрығымен.
199__ж.____________арналған
______________________________________бойынша
(Қазынашылық басқармасының атауы)
карт-шоттар немесе салымдар бойынша шоттарға есепке алу үшін
Қазақстанның Халықтық Банкіне аударылған бюджеттік ұйымдар
жұмысшыларының еңбекақы және басқа да ақшалай төлемдерінің
сомалары туралы
ЕСЕП
__________________________________________________________________________
| N |     Көрсеткіш          |Барлы|оның ішінде...есебінен|Қаржылыққызмет|
|р/с|                        | ғы  |                      | көрсетулері  |
|   |                        |     |                      |үшін Халықтық |
|   |                        |     |                      |Банкке сыйақы |
|   |                        |     |                      |  аударылды   |
|___|________________________|_____|______________________|______________|
|   |                        |     |жергі. |республикалық |              |
|   |                        |     |лікті  |бюджеттің     |              |
|   |                        |     |бюджет.|              |              |
|   |                        |     |тің    |              |              |
|___|________________________|_____|_______|______________|______________|
|   |                        |  1  |   2   |      3       |       4      |
|___|________________________|_____|_______|______________|______________|
|1. |Еңбекақы және басқа да  |     |       |              |              |
|   |ақшалай төлемдерді төлеу|     |       |              |              |
|   |ге арналған сома        |     |       |              |
|   |    -Барлығы            |     |       |              |
|   |    оның ішінде:        |     |       |              |              |
|   |а)қалалық орындар б-ша  |     |       |              |              |
|   |...                     |     |       |              |              |
|   |б)ауылдық орындар б-ша  |     |       |              |              |
|   |     оның ішінде:       |     |       |              |              |
|   |   карт-шоттарға        |     |       |              |              |
|   |     оның ішінде:       |     |       |              |              |
|   |а)қалалық орындар б-ша  |     |       |              |              |
|   |...                     |     |       |              |              |
|   |б)ауылдық орындар б-ша  |     |       |              |              |
|   |салымдар б-ша жеке      |     |       |              |              |
|   |шоттарға                |     |       |              |              |
|   |    оның ішінде:        |     |       |              |              |
|   |а)қалалық орындар б-ша  |     |       |              |              |
|   |...                     |     |       |              |              |
|   |б) ауылдық орындар б-ша |     |       |              |              |
|___|________________________|_____|_______|______________|______________|
Облыстық (Алматы қалалық)
Қазынашылық басқармасының
басшысы
________________                           _______________________
(қолы)                                      (Аты-жөні)
7а-қосымша
Ескерту. 7-а-қосымшасымен толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаментінің 1998.07.15. N 325
V980616_
бұйрығымен.
________________облысының бюджеттік ұйымдары
бойынша 199___ж._____________үшін жалақы сомаларының
салымдар жөніндегі шоттарға және карт-шоттарға
аударылуы туралы
МӘЛІМЕТ
__________________________________________________________________
|      |                              | Аударылған | Тізім бойынша |
| Рет  |       Көрсеткіштер           | қаражаттар |  адам саны    |
| NN-і |                              | (теңгемен) | (бірлікпен)   |
|      |                              |            |               |
|      |                              |            |               |
|______|______________________________|____________|_______________|
|  1   |             2                |     3      |       4       |
|______|______________________________|____________|_______________|
|1.    |Республикалық бюджетте тұрған |            |               |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша,    |            |               |
|      |Барлығы:                      |            |               |
|      |оның ішінде:                  |            |               |
|      |а)қалаларда орналасқан бюд.   |            |               |
|      |жеттік ұйымдар бойынша...     |            |               |
|      |б)ауылдық жерлерде орналасқан |            |               |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша     |            |               |
|______|______________________________|____________|_______________|
|2.    |Жергілікті бюджетте тұрған    |            |               |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша     |            |               |
|      |Барлығы:                      |            |               |
|      |оның ішінде:                  |            |               |
|      |а)қалаларда орналасқан бюд.   |            |               |
|      |жеттік ұйымдар бойынша...     |            |               |
|      |б)ауылдық жерлерде орналасқан |            |               |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша     |            |               |
|______|______________________________|____________|_______________|
_________________________________________________
|    Карт-шотқа      | Халықтық банкінің          |
|   аударылғаны      | қаржылық қызметтері        |
|    (теңгемен)      | үшін түскен сыйақы         |
|                    |                            |
|____________________|____________________________|
|        5           |             6              |
|____________________|____________________________|
|____________________|____________________________|
|____________________|____________________________|
Қазақстан Халықтық банкі
облыстық филиалының
директоры                    __________           ____________
Бас бухгалтер                 __________           ____________
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің 1998.07.15. N 325
V980616_
бұйрығымен.
199__ж.__________үшін бюджеттік ұйымдардың
қызметкерлеріне жалақыны олардың сомасын салымдар бойынша
шоттарға аудару жолымен және Қазақстанның Халықтық
банкінің карт-шоттары арқылы төлеу жөніндегі салыстыру
АКТІСІ
___________________________________________________________________
|      |                              | Аударылған | Салымдар б-ша  |
| Рет  |       Бюджеттік сыныптама    | қаражаттар | жеке есеп шот. |
| NN-і |                              |            |тарға есептелді |
|      |                              |            |(теңгемен жалпы |
|      |                              |            |    сомасы)     |
|      |                              |            |                |
|      |                              |            |                |
|______|______________________________|____________|________________|
|  1   |             2                |     3      |       4        |
|______|______________________________|____________|_______________ |
|1.    |Республикалық бюджетте тұрған |            |                |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша,    |            |                |
|      |Барлығы:                      |            |                |
|      |оның ішінде:                  |            |                |
|      |а)қалаларда орналасқан бюд.   |            |                |
|      |жеттік ұйымдар бойынша...     |            |                |
|      |б)ауылдық жерлерде орналасқан |            |                |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша     |            |                |
|______|______________________________|____________|________________|
|2.    |Жергілікті бюджетте тұрған    |            |                |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша     |            |                |
|      |Барлығы:                      |            |                |
|      |оның ішінде:                  |            |                |
|      |а)қалаларда орналасқан бюд.   |            |                |
|      |жеттік ұйымдар бойынша...     |            |                |
|      |б)ауылдық жерлерде орналасқан |            |                |
|      |бюджеттік ұйымдар бойынша...  |            |                |
|______|______________________________|____________|________________|
_________________________________________________
|    Карт-шотқа      |    Қазынашылықтың          |
|    есептелді       |  аумақтық органдары        |
|                    | арқылы Халықтық банкіне    |
|                    |  қаржылық қызм. үшін       |
|                    |       төленді              |
|____________________|____________________________|
|        5           |             6              |
|____________________|____________________________|
|____________________|____________________________|
|____________________|____________________________|
Қаржылық қызметтердің сомасы (1а-жол.4-топ+5-топ+2а-жол.4-топ
+5-топ)*0,35% +(1б-жол.4-топ+5-топ+2б-жол.4+5-топ)*0,4-6-топ.1-жол
-6-топ.2-жол
___________мың теңге
Қазақстан Халықтық банкі
басқармасы төрағасының
бірінші Орынбасары                   _____________
Бөлшек сауда бизнесі
басқармасының бастығы                _____________
Тексерілгені және төлемге жататыны   _____________мың теңге
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің директоры            _____________
Қазынашылық департаментінің
қолма-қол ақшамен қамтамасыз
етуді ұйымдастыру бөлімінің
бастығы                              _____________

1. !        !Соколова Вера ! 1500=00  !пас. N 32456457!
!        !Ивановна      !          !ул. Перова, 35 !
!        !              !          !кв.17          !
---------------------------------------------------------------------
2. !        !Сидорова      ! 3200=00  !000118815. Ул. !
!        !Надежда       !          !Белинского,125,!
!        !Петровна      !          !кв.56          !
---------------------------------------------------------------------
! и так  !              !          !               !
! далее  !              !          !               !
---------------------------------------------------------------------
Итого                150000=00
Всего подлежит к зачислению 150000 тенге (Сто пятьдесят тысяч)
Бухгалтер Районного
Филиала ОАО (Открытое
Акционерное Общество)
Народный Банк Казахстана
Казахстана              ___________________  Ф.И.О.
(подпись)
Приложение 7
Сноска. Приложение 7 - в новой редакции согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
Отчет
о суммах заработной платы и других денежных выплат работникам
бюджетных организаций, перечисленных в
Народный Банк Казахстана для  зачисления на счета по
по вкладам или карт-счета за __________________199__ года
по___________________________________________________________
(наименование управления Казначейства)
___________________________________________________________________________
N |                              |     |    в том числе   |  Перечислено
п/п|                              |Всего|_____за счет______|вознаграждение
|           Показатель         |     |местного |респуб- |за финансовые
|                              |     |бюджета  |ликан-  |     услуги
|                              |     |         |ского   |   Народному
___|______________________________|_____|_________|бюджета_|_____Банку____
___|______________________________|__1__|____2____|___3____|_______4______
_1.|Сумма на выплату заработной   |     |         |        |
|платы и др. денежных выплат   |     |         |        |
|- Всего                       |     |         |        |
|в том числе:                  |     |         |        |
|а)по городской местности      |     |         |        |
|б)по сельской местности       |     |         |        |
|из них:                       |     |         |        |
|- на карт-счета               |     |         |        |
|  в том числе:                |     |         |        |
|а)по городской местности      |     |         |        |
|б)по сельской местности       |     |         |        |
|- на лицевые счета по вкладам |     |         |        |
|  в том числе:                |     |         |        |
|а)по городской местности      |     |         |        |
|б)по сельской местности       |     |         |        |
___|______________________________|_____|_________|________|______________
Руководитель областного
(Алматинского городского)
управления Казначейства        ______________    ____________________
(подпись)      (фамилия и инициалы)
Приложение 7-а
Сноска. Порядок дополнен новым Приложением 7-а согласно Дополнениям и
изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина
РК от 15.07.98г. N 325.
V980616_
Сведения
о зачисленной на счета по вкладам и на карт-счета сумм
заработной платы за_________________19___года по
бюджетным организациям_________________________области
___________________________________________________________________________
N |                           |Перечи-|Количество|Зачислено|  Поступило
п/п|                           |слено  |  человек |на карт- вознаграждение
|           Показатель      |средств|по спискам|счета    |за финансовые
|                           |(в тен-|(в един.) |(в тенге)|    услуги
|                           |ге)    |          |         |   Народному
___|___________________________|_______|__________|_________|_____банку____
_1_|_____________2_____________|___3___|____4_____|____5____|_______6______
_1.|По бюджетным организациям, |       |          |         |
|состоящим на республикан-  |       |          |         |
|ском бюджете, Всего:       |       |          |         |
|в том числе:               |       |          |         |
|а)по бюджетным организациям|       |          |         |
|расположенным в городах    |       |          |         |
|б)по бюджетным орган-циям, |       |          |         |
|расположенным в сельской   |       |          |         |
___|местности  ________________|_______|__________|_________|______________
_2.|По бюджетным организациям, |       |          |         |
|состоящим на местном       |       |          |         |
|бюджете                    |       |          |         |
|  Всего:                   |       |          |         |
|в том числе:               |       |          |         |
|а)по бюджетным организациям|       |          |         |
|расположенным в городах    |       |          |         |
|б)по бюджетным орган-циям, |       |          |         |
|расположенным в сельской   |       |          |         |
___|местности   _______________|_______|__________|_________|______________
Директор Областного
Филиала Народного банка
Казахстана                ______________        _____________
Главный бухгалтер         ______________        _____________
Приложение 8
Сноска. Приложение 8 - в новой редакции согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_
Акт
сверки по выплате заработной платы работникам бюджетных
организаций путем зачисления их суммы на счета по вкладам и
через карт-счета Народного Банка Казахстана за___________199__г.
___________________________________________________________________________
N  |                           |Перечи-|Зачислено |Зачислено|   Оплачено
п/п|                           |слено  |на лицевые|на карт- |террит. орга-
|  Бюджетная классификация  |средств|счета по  |счета    |нами Казначей-
|                           |(в тен-|вкладам   |(в тенге)|ства за финан-
|                           |ге)    |(общая сум|         |совые услуги
___|___________________________|_______|ма в тг.) |_________|Народн. банку
_1_|_____________2_____________|___3___|____4_____|____5____|_______6______
_1.|По бюджетным организациям, |       |          |         |
|состоящим на республикан-  |       |          |         |
|ском бюджете, Всего:       |       |          |         |
|в том числе:               |       |          |         |
|а)по бюджетным орган-циям, |       |          |         |
|расположенным в городах    |       |          |         |
|б)по бюджетным орган-циям, |       |          |         |
|расположенным в сельской   |       |          |         |
___|местности  ________________|_______|__________|_________|______________
_2.|По бюджетным организациям, |       |          |         |
|состоящим на местном       |       |          |         |
|бюджете, Всего:            |       |          |         |
|в том числе:               |       |          |         |
|а)по бюджетным орган-циям, |       |          |         |
|расположенным в городах    |       |          |         |
|б)по бюджетным орган-циям, |       |          |         |
|расположенным в сельской   |       |          |         |
___|местности   _______________|_______|__________|_________|______________
Сумма финансовых услуг составила (стр.1а гр.4+гр.5+стр.2а гр.4+гр.5)*0,35%+
(стр. 1б гр.4+гр.5+стр.2б гр.4+гр.5)*0,4-гр.6 стр.1-гр.6 стр.2
___________________тыс. тенге
Первый Заместитель
Председателя Правления
Народного Банка Казахстана             ____________
Начальник Управления
Розничного банковского бизнеса         ____________
Проверено и подлежит к оплате ____________тыс.тенге
Директор Департамента
Казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан        ____________
Начальник отдела организации
обеспечения наличностью
Департамента Казначейства              ____________
Приложение 9
Сноска. Приложение 9 - исключено согласно Дополнениям и изменениям N 1, утвержденным приказом Департамента Казначейства Минфина РК от 15.07.98г. N 325. V980616_