Актюбинск қаласы атауының транскрипциясын Ақтөбе қаласы деп өзгерту туралы
Ақтөбе облыстық Мәслихаты мен облыс Әкімінің он жетінші сессиясында қабылдаған 1997 жылғы 14 қарашадағы N 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 1998 жылғы 22 маусымда N 37 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 бабының 4 тармағына сәйкес және Ақтөбе қалалық Мәслихаты мен Әкiмiнiң, облыс әкiмi жанындағы ономастикалық комиссиясының ұсыныстары негiзiнде облыстық Мәслихат және облыс Әкiмi шешiм еттi:
1. Ақтөбе қалалық Мәслихаты мен Әкiмiнiң,облыс әкiмi жанындағы ономастикалық комиссиясының Актюбинск қаласы атауының транскрипциясын Ақтөбе қаласы деп өзгерту туралы ұсыныстары қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Облыстық Мәслихаттың                    Облыс Әкiмi
сессия төрағасы

Об изменении транскрипции названия города Актюбинск на город Актобе
Решение Маслихата и Акима Актюбинской области, принятое на семнадцатой сессии от 14 ноября 1997 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 22 июня 1998 года № 37
В соответствии с пунктом 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании предложений Маслихата и акима города Актюбинска, ономастической комиссии при Акиме области областной Маслихат и Аким области РЕШИЛИ:
1. Принять предложение Маслихата и акима города Актюбинска и ономастической комиссии при Акиме области о транскрипции названия города Актюбинск на город Актобе.
2. Внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
Председатель сессии                   Аким области
областного Маслихата