КАСТОДИАНДЫҚ ҮЛГІ ШАРТЫНА өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Бекітілді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Ұлттық зейнетақы агенттігі 1998 жылғы 25 наурыздағы N 39-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 18 мамырда тіркелді. Тіркеу N 80. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 139 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 21.04.2003 N 139 қаулысымен (мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он төрт күн өткеннен
кейiн күшiне енедi).
1. 2.5.2. тармағы келесі редакцияда берілсін:
"2.5.2. Кастодианға брокер (бірінші диллер) соңғы тапсырымды алған күні тапсырымның көшірмесін табыс етуге тиіс. Егер Компания бағалы қағаздар операцияларына дербес қатысқысы келген жағдайда, бағалы қағаздармен сатып алу-сату шартына тұрған күні Кастодианды хабардар етуге міндетті."
2.5.3. тармағы келесі редакцияда берілсін:
"5.3. Кастодианның бастамашылығы бойынша шарт бұзылған жағдайда ол осы шартты бұзу туралы жазбаша хабарлауды Қор немесе Компания алған сәттен бастап отыз күннен асырмай, Қор мен Компания басқа кастодианмен кастодиандық шартқа қол қойған сәтке дейін осы Шарт бойынша міндеттемелерді атқаруға міндетті."
3.5.4. тармағы келесі редакция:да берілсін:
"5.4. Осы шартты бұзу туралы жазбаша хабарламаны Кастодиан, Қор немесе Компания алған сәттен бастап үш күн мерзімде міндетіне қордың активтерін түгендеу және оларды басқа Кастодианға беру әдістері мен мерзімдерін айқындау кіретін, Кастодианның, Қордың және Компанияның уәкілетті өкілдерінен құралған келісім комиссия құрылады, олардың міндетіне Қордың активтерін түгендеу және оларды тараптардың біріне беру әдістерін жаңа кастодиандық шартпен бекіту жүктеледі."

О внесении изменений и дополнений в типовой кастодиальный договор ~V980482
Утверждено Приказом Национального пенсионного агентства Минтрудсоцзащиты Республики Казахстан от 25.03.1998 г. N 39-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции РК 18.05. 1998 г. за N 80. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года № 139
Сноска. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 21.04.2003 № 139 (вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан).
1. Пункт 2.5.2. изложить в следующей редакции:
"2.5.2. Представлять Кастодиану копии поручений брокеру (первичному дилеру) в день получения последним данного поручения. В случае самостоятельного участия Компании в операциях купли-продажи ценных бумаг в качестве брокера (первичного дилера) - информировать Кастодиана об участии в торгах и его результатах в день заключения сделки купли-продажи ценных бумаг".
2. Пункт 5.3. изложить в следующей редакции:
"5.3. При расторжении настоящего договора по инициативе Кастодиана, Фонда или Компании они обязаны исполнять обязательства по настоящему Договору до момента подписания Фондом и Компанией нового кастодиального договора, но не более тридцати дней с момента получения Фондом или Компанией письменного уведомления одной из сторон о расторжении настоящего Договора".
3. Пункт 5.4. изложить в следующей редакции:
"5.4. В трехдневный срок с момента получения Кастодианом, Фондом или Компанией письменного уведомления одной из сторон о расторжении настоящего Договора, создается согласительная комиссия, формируемая из уполномоченных представителей Кастодианов, Фонда и Компании, в задачи которой входят инвентаризация активов Фонда и определение способов и сроков их передачи сторонам по новому кастодиальному договору".