6.3. Тауарлардың кедендік ресімделуі "Тауарларды ұқсату жөніндегі
ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасының мемлекеттік кеден
комитетінің 1996 жылғы 3 маусымдағы N 118-б бұйрығына және Қазақстан
Республикасының заңдарына сәйкес басқа да нормативтік актілерге сәйкес
жүзеге асырылады деп белгіленсін.
2. Кеден комитетінің баспасөз қызметі бұқаралық ақпарат құралдары
арқылы осы бұйрықтың мазмұнын шаруашылық жүргізуші субъектілердің назарына
жеткізсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді.
Төраға

6.3. Установить, что порядок таможенного оформления товаров будет
осуществляться в соответствии с приказом Государственного таможенного
комитета Республики Казахстан N 118-П от 03.06.96. "Об утверждении
положений по переработке товаров" и иными нормативными актами в
соответствии с законодательством Республики Казахстан."
2. Пресс-службе Таможенного комитета довести через средства массовой
информации содержание Настоящего приказа до сведения хозяйствующих
субъектов.
3. Настоящий приказ вступает в действие с момента государственной
регистрации.
Председатель