Алкоголь өнімін өндіру және оның айналымына мемлекеттік бақылау жөніндегі комитет Төрағасының 1998 жылғы 12 маусымдағы N 5 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Алкогольді өнімдерді өндіруге және олардың айналымына мемлекеттік бақылау жасау жөніндегі комитеті 1998 жылғы 21 желтоқсан N 96 Бұйрық. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 17 мамырда N 762 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 471 бұйрығымен.
-----------Күші жойылды------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес кейбiр нормативтiк құқықтық актiлердiң күшi жойылды деп танылсын...
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2004 жылғы 30 желтоқсандағы
N 471 бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбiр нормативтiк
құқықтық актiлер тiзбесi
5. "Алкогольдi өнiмдердiң өндiрiсiне және айналысына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитет төрағасының 1998 жылғы 12 маусымдағы N 5 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Алкогольдiк өнiмдердiң өндiрiсiне және айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегі комитеттiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 762 болып тiркелген)...
-----------------------------------
Алкогольдi өнiмдердiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасауды күшейту мақсатында Бұйырамын:
1. "Этил спиртi мен алкогольдi өнiмдердiң өндiрiсi, этил спиртiн сақтау және сату, алкоголь өнiмдерiн (сырадан басқа) сақтау және көтерме сатуды лицензиялау туралы Тәртiбiн бекiту туралы" Алкоголь өнiмiн өндiру және оның айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитет Төрағасының 1998 жылғы 12 маусымдағы N 5 V980532_ бұйрығына келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген этил спиртi мен алкогольдi өнiмдердiң өндiрiсi, этил спиртiн сақтау және сату, алкоголь өнiмдерiн (сырадан басқа) сақтау және көтерме сатуды лицензиялау Тәртiбiне:
5 тарауға:
8 тармақшадағы "6% аса" деген сөз " 1,5% аса" деген сөзбен ауыстырылсын;
20 тармақша келесi редакцияда жазылсын:
"20) Бөлшек сауда - алкоголь өнiмiн тұтынушыларға бiр-бiрлеп  сату, олардың қайта сатылуы үшiн емес;";
69 тараудың 6 тармақшадағы "құрамында көлемi 12 проценттен асатын этил спиртi бар" деген сөздер "(сырадан басқа)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Төраға

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции от 12 июня 1998 года N 5
Приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции от 21.12.1998 года N 96. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17.05.1999 г. N 762. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 30.12.2004г. N 471
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 30.12.2004г. N 471
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты, согласно приложению...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2004 года N 471
Перечень утративших силу
некоторых нормативных правовых актов
...
5. Приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции от 21.12.1998 года N 96 "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции от 12 июня 1998 года N 5"...
-------------------------------------------------------------------
В целях усиления государственного контроля над оборотом алкогольной продукции ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции от 12 июня 1998 года N 5 "Об утверждении Правил лицензирования производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранения и реализации этилового спирта, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива)" V980532_ следующие изменения:
в Правила лицензирования производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранения и реализации этилового спирта, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива), утвержденные указанным приказом:
в пункте 5:
в подпункте 8) слова "более 6%" заменить словами "более 1,5%";
подпункт 20) изложить в следующей редакции:
"20) розничная торговля - реализация алкогольной продукции для ее потребления или некоммерческого использования, осуществляемая в стационарных помещениях, оборудованных торговым залом и оснащенных контрольно-кассовым аппаратом с фискальной памятью";
в подпункте 6) пункта 69 слова "с объемным содержанием этилового спирта более 12 процентов" заменить словами "(кроме пива)".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель