Меркi ауданындағы ауылдық (селолық) және поселкелiк округтердiң әкiмшiлiк-аумақтық құрылымын ретке келтiру туралы
Жамбыл облыстық мәслихаты мен Жамбыл облысы Әкiмiнiң 1998 жылғы 8 қазандағы N 197 шешімі. Жамбыл облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 12 ақпанда N 200 тіркелді.
Меркi аудандық мәслихат және аудан әкiмiнiң ұсынысын қарай келе, шаруашылық қызметке басшылықты жақсарту, бюджеттiк қаржыны үнемдеу мақсатында және "Қазақстан Республикасындағы әкiмшiлiк - аумақтық құрылымы туралы" Заңның 11-бабын басшылыққа ала отырып облыстық мәслихат және облыс әкiмi ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Меркi ауданының поселкелерi, ауылдары (селолары) және ауылдық (селолық) округтерiнiң әкiмшiлiк-аумақтық құрылымы ретке келтiрiлсiн.
1. Жамбыл ауылдық (селолық) округi Жамбыл селосындағы орталығымен оның құрамына Ақтоған ауылдық (селолық) округi енгiзiлiп;       2. Сарымолдаев ауылдық (селолық) округi Сарымолдаев ауылындағы орталығымен оның құрамына Ақарал ауылдық (селолық) округi енгiзiлiп;
3. Жаңатоған ауылдық (селолық) округi Қостоған селосындағы орталығымен оның құрамына Сұрат ауылдық (селолық) округi енгiзiлiп;
4. Нововоскресеновка ауылдық (селолық) округi Нововоскресеновка селосындағы орталығымен оның құрамына Гранитогорск поселкесi енгiзiлiп;
5. Кеңес ауылдық (селолық) округi Кеңес селосындағы орталығымен оның құрамына Жаңааспара және Ақермен ауылдық (селолық) округтерi енгiзiлiп құрылсын. 1. Меркi ауылдық (селолық) округi Меркi селосындағы орталығымен; 2. Ойтал поселкелiк округi Ойтал поселкесiндегi орталығымен; 3. Тәттi ауылдық (селолық) округi Тәттi селосындағы орталығы мен бұрынғы шекараларында қалдырылсын.
Облыс мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыс Әкiмi

Об упорядочении административно-территориального устройства аульных /сельских/ и поселковых округов Меркенского района
Решение Жамбылского областного маслихата и Акима Жамбылской области от 08 октября 1998 года N 197 зарегистрировано управлением юстиции Жамбылской области 12.02.1999 г. за № 200
Рассмотрев предложения маслихата и акима Меркенского района, в целях улучшения руководства хозяйственной деятельностью, экономии бюджетных средств, руководствуясь статьей 11 закона "Об административно - территориальном устройстве республики Казахстан" областной маслихат и аким области РЕШИЛИ:
Произвести упорядочение административно-территориального устройства поселков, аулов (сел) и аульных (сельских) округов Меркенского района.
Образовать:
1. Жамбылский аульный (сельский) округ с центром в селе Жамбыл включив, в его состав Актоганский аульный (сельский) округ.
2. Сарымолдаевский аульный (сельский) округ с центром в ауле
Сарымолдаево, включив в его состав Акаралский аульный (сельский) округ.
3. Жанатоганский аульный (сельский) округ с центром в селе Костоган, включив в его состав Суратский аульный (сельский) округ.
4. Нововскресеновский аульный (сельский) округ с центром в селе Нововскресеновск, включив в его состав поселок Гранитогорск.
5. Кененсский аульный (сельский) округ с центром в селе Кенес включив, в его состав Новоаспаринский и Акерменский аульные (сельские) округа.
Оставить в прежних границах:
1. Меркенский аульный (сельский) округ с центром в селе Мерке.
2. Ойталский поселок с центром в поселке Ойтал.
3. Таттинский аульный (сельский) округ с центром в селе Татти.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата