1998 жылдың I тоқсандағы қала бюджетiнiң атқарылуы жөнiндегi есептi бекiту туралы
Алматы қалалық Мәслихатының шешiмi I сайланған XX сессиясының 1998 жылғы 23 маусымдағы Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1998 жылғы 3 тамызда N 23 тіркелді Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
__________________________
"Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдар"  Z934100_  туралы Заңының 40-бабына сәйкес 1998 жылғы бюджет атқарылуы туралы есептi тыңдай келе I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты шешiм қабылдады:
1. 1998 жылдың I тоқсанындағы қала бюджетiнiң атқарылуы туралы есеп:
- N 1 Қосымшаға сәйкес кiрiстер бойынша - 3000061 мың теңге, шығыстар бойынша - 2650593 мың теңге болып, кiрiстер шығыстардан 349468 мың теңге асатын болып бекiтiлсiн. Есеп "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде жариялансын.
2. Кiрiстер мен шығыстардың бюджет классификациясының өзгеруiне сәйкес I сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1997 жылғы 25 желтоқсандағы XVI сессиясының және 1998 жылғы 25 наурыздағы XVII сессиясының шешiмдерi  V98r004_  N 2 қосымшаға сәйкес бюджеттiк классификацияға сәйкестендiрiлсiн.
I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ХХ сессиясының төрағасы
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының 1998 жылғы
23 маусымдағы шешiмiне
N 1 қосымша
1998 жылдың I-тоқсанындағы Алматы қаласы
бюджетiнiң атқарылуы туралы
ЕСЕП
Сомасы
(мың теңге)
I. Кiрiстер мен алынған ресми трансферттер             3000061
А. Кiрiстер                                         3000061
1. Салық түсiмдерi                                  2551769
а) заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы
ә) жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы            662049
б) қосылған құнға салынатын салық
в) акциздер                                          658603
2. Салықтық емес түсiмдер                            448292
3. Капиталмен жасалған операциялардан алынатын
кiрiстер
4. Мемлекеттiк кәсiпорындардың заемдары мен
қарыздарын өтеу
Ә. Алынған ресми трансферттер (гранттар)
II. Шығыстар                                            2650593
1. Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет көрсетулер      84238
2. Қорғаныс                                           48980
3. Қоғамдық тәртiп пен қауiпсiздiк                   408340
4. Бiлiм                                             935021
5. Денсаулық сақтау                                  368252

Об утверждении отчета об исполнении бюджета города Алматы за I квартал 1998 года
Решение Алматинского городского Маслихата XX сессии I созыва от 23 июня 1998 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Алматы 03.08.1998 г. за № 23. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Маслихата города Алматы от 26 августа 2005 года N 902
В соответствии со статьей 40  Закона  Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан", заслушав отчет об исполнении бюджета города за I квартал 1998 года, Алматинский городской Маслихат
РЕШИЛ:
1. Утвердить отчет об исполнении бюджета города за I квартал 1998 года в сумме:
по доходам - 3000061 тыс.тенге, по расходам - 2650593 тыс.тенге, с превышением доходов над расходами в сумме 349468 тыс.тенге согласно приложения N 1. Отчет опубликовать в газетах "Алматы Акшамы" и "Вечерний Алматы".
2. В связи с изменением бюджетной классификации доходов и расходов привести в соответствие с бюджетной классификацией решения XVI сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва  от 25  декабря 1997 года и XVIII сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва  от 25  марта 1998 года согласно приложения N 2.
Председатель
ХХ-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва
Секретарь
Алматинского городского Маслихата
I-го созыва
Приложение № 1
к решению XX сессии Алматинского
городского Маслихата I-го созыва
от 23 июня 1998 г.
Отчет
об исполнении  бюджета  города Алматы
за I квартал 1998 года
Сумма
(тыс.тенге)
I. Доходы и полученные официальные трансферты                 3000061
А. Доходы                                                  3000061
1. Налоговые поступления                                   2551769
а) подоходный налог с юридических лиц
б) подоходный налог с физических лиц                    662049
в) налог на добавленную стоимость
г) акцизы                                              658603
2. Неналоговые поступления                                  448292
3. Доходы от операций с капиталом
4.Погашение займов и долгов государственных предприятий
Б. Полученные официальные трансферты (гранты)
II. Расходы                                                   2650593
1. Государственные услуги общего характера                      84238
2. Оборона                                                      48980
3. Общественный порядок и безопасность                         408340
4. Образование                                                 935021
5. Здравоохранение                                             368252

6. Әлеуметтiк сақтандыру және қамтамасыздандыру      655017
7. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                   20031
8. Демалысты ұйымдастыру және мәдениет саласындағы
қызмет                                             60519
9. Отын-энергетикалық кешен
10. Ауыл, су мен орман шаруашылығы, балық аулау,
аңшылық және табиғат қорғау                         9992
11. Отынды, ұқсатушы өнеркәсiптi, құрылысты қоспағанда,
тау-кен өнеркәсiбi мен пайдалы қазбалар
12. Көлiк пен байланыс
13. Экономикалық қызметке байланысты басқа да
қызметтер                                          54203
14. Негiзгi топқа жатқызылмаған шығыстар                6000
15. Қаржыландыру
III. Несиелендiру және шегерiлген өтелiмдер
IV. Бюджет тапшылығы /-/ мен профитi /пайда, түсiм//-/   349468
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
Анықтама:
Тоқсан аяғындағы ахуал бойынша бюджеттiң барлық қарызы    23222
соның iшiнде:
- жалақы бойынша
- жарна бойынша:
мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қоры
жұмысқа орналасуға ықпал ету қоры
мiндеттi медициналық сақтандыру қоры
- электрмен жабдықтау жөнiндегi жұмысқа төлеу бойынша   433
- жылумен қамтамасыз ету жөнiндегi жұмысқа төлеу
бойынша                                              3484
I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ХХ сессиясының төрағасы
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының 1998 жылғы
23 маусымдағы шешiмiне
N 2 қосымша
1998 жылға арналған Алматы қаласының бюджетi
КIРIСТЕР
мың теңге
---------------------------------------------------------------------------
Санат!     !    !     !                          !Алматы !Бюджеттiк!Ауытқу-
!Сынып!    !     !                          !қалалық!сыныптау !шылық
!     !Кiшi!     !                          !Мәсли- !бойынша  !(плюс,
!     !    !Сынып!                          !хатының!өзгерту- !минус)
!     !    !Ерек-!                          !XVIII  !лер енгi-!
!     !    !шелiк!                          !сессия-!зiлуiне  !
!     !    !     !                          !сында  !сәйкес   !
!     !    !     !                          !бекiтiл!бекiтiл- !
!     !    !     !                          !ген    !ген бюд- !
!     !    !     !                          !бюджет !жет      !
---------------------------------------------------------------------------
1  !  2  ! 3  !  4  !            5             !   6   !    7    !  8
---------------------------------------------------------------------------
1                   Салық түсiмдер             12439087 12439087       0
2                   Салыққа жатпайтын түсiмдер  2395791  2395791  -25000
1             Кәсiпкерлiк қызмет пен
меншiктен түсетiн кiрiстер   551200   578500   27300
2        Қаржылық емес мемлекеттiк
кәсiпорындар мен мемлекеттiк
қаржы мекемелерiнiң салықтық
емес түсiмдер                551200   578500   27300
6  Республика iшiнде берiлген
қарыздар мен несиелер үшiн

6. Социальное страхование и обеспечение                        655017
7. Жилищно-коммунальное хозяйство                               20031
8. Организация отдыха и деятельность в сфере культуры           60519
9. Топливно-энергетический комплекс
10. Сельское, водное и лесное хозяйство , рыболовство, охота
и охрана природы                                             9992
11. Горнодобывающая промышленность и полезные ископаемые,
за исключением топлива, обрабатывающая промышленность,
строительство
12. Транспорт и связь
13. Прочие услуги, связанные с экономической деятельность       54203
14. Расходы, не отнесенные к основным группам                    6000
15. Финансирование
III. Кредитование минус погашение
IV. Дефицит (- ) / профицит (+) бюджета                        349468
V. Финансирование дефицита бюджета
Справочно :
Всего задолженность бюджета по состоянию на конец квартала      23222
в том числе :
-  по заработной плате
-  по взносам в :
фонд государственного социального страхования
пенсионный фонд
фонд содействия занятости
фонд обязательного медицинского страхования
- по оплате работ по электроснабжению                           433
- по оплате работ по теплоснабжению                            3484
Приложение N 2
к решению XX сессии Алматинского
городского Маслихата I созыва
от 23 июня 1998 г.
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 1998 ГОД
Д О Х О Д Ы
тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------------
Категория                               Утвержден.   Утвержден. Отклонения
Класс                                бюджет       бюджет     (+,-)
Подкласс                          XVIII сессией в соответствии
Специфика                      Гор.Алм.      изменениями по
Маслихата     бюджетной
классификации
--------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4                    5                     6            7      8
--------------------------------------------------------------------------
1          Налоговые поступления             12439087      12439087       0
2          Неналоговые поступления           2395791       2370791   -25000
1        Доходы от предпринимательской
деятельности и собственности      551200        578500     27300
2      Неналоговые поступления от
нефинансовых государственных
предприятий и государственных
финансовых учреждений             551200        578500    27300
6    Вознаграждения (интересы),
полученные за предоставление
ссуд и кредитов внутри

алынатын сыйақылар (мүдделер)          27300   27300
5             Салыққа жатпайтын басқа да
түсiмдер                     354350   302050  -52300
1        Салыққа жатпайтын басқа да
түсiмдер                     354350   302050  -52300
9  Салыққа жатпайтын басқа да
түсiмдер                     167800   115500  -52300
5                   Ұйымдардың заемдары мен
қарыздарын өтеу                        25000   25000
1             Iшкi несиелердi өтеу                   25000   25000
5        Iшкi несиелердi өтеудi өзге
де түрлерi                             25000   25000
9  Өзге де iшкi несиелердi өтеу           25000   25000
КIРIСТЕР ЖИЫНТЫҒЫ:         14834878 14834878       0
ШЫҒЫСТАР                  мың теңге
---------------------------------------------------------------------------
Функ-!     !    !     !                          !Алматы !Бюджеттiк!Ауытқу-
ция- !Функ-!    !     !                          !қалалық!сыныптау !шылық
лық  !ция  !Ша- !     !                          !Мәсли- !бойынша  !(плюс,
топ  !     !ғын !Меке-!                          !хатының!өзгерту- !минус)
!     !фун-!ме   !                          !XVIII  !лер енгi-!
!     !кция!     !                          !сессия-!зiлуiне  !
!     !    !     !                          !сында  !сәйкес   !
!     !    !     !                          !бекiтiл!бекiтiл- !
!     !    !     !                          !ген    !ген бюд- !
!     !    !     !                          !бюджет !жет      !
---------------------------------------------------------------------------
1  !  2  ! 3  !  4  !            5             !   6   !    7    !  8
---------------------------------------------------------------------------
1                   Жалпы сипаттағы мемлекеттiк
мемлекеттiк қызмет
көрсетулер                   160606   528775  368169
1             Атқарушы және заң шығарушы
органдар, қаржы және
салық-бюджет саясаты, шет
мемлекеттерге экономикалық
көмек көрсетудi қоспағанда
сыртқы экономикалық саясат   151216   498239  347023
1        Атқарушы және заң шығарушы
органдар                     150216   498239  347023
105  Әкiмдер аппараты             128484   151507   23023
105  Құрылыс                                25000   25000
105  Материалдық-техникалық
базаны нығайту                          9000    9000
105  Алматының трамвай-троллейбус
басқармасы                            300000  300000
217  Қалалық салық басқармасы      10000           -10000
4             Жалпы сипаттағы қызмет
көрсетулер                     9390    30536   21146
2        Жалпы жоспарлау және

республики                                      27300     27300
5        Прочие неналоговые поступления    354350        302050    -52300
1      Прочие неналоговые поступления    354350        302050    -52300
9    Прочие неналоговые поступления    167800        115500    -52300
5          Погашение займов и долгов
организаций                                     25000     25000
1        Погашение внутреннего
кредитования                                    25000     25000
5      Другие виды погашения внутреннего
кредитования                                    25000     25000
9    Погашение прочего внутреннего
кредитования                                    25000     25000
--------------------------------------------------------------------------
ИТОГО  доходов                    14834878      14834878       0
---------------------------------------------------------------------------
Р А С Х О Д Ы
тыс.тенге
---------------------------------------------------------------------------
Функциональная группа                    Утвержден.   Утвержден. Отклонения
Функция                               бюджет       бюджет     (+,-)
Подфункция                        XVI сессией  в соответствии
Учреждение                     Алм.гор.     с изменениями
Маслихата    по бюджетной
классификации
--------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4                5                        6          7         8
---------------------------------------------------------------------------
1         Государственные услуги общего
характера                          160606        528775    68169
1       Исполнительные и законодательные
органы, финансовые и
налогово-бюджетная политика,
внешнеполитическая деятельность
за исключением оказания
экономической помощи
иностранным государствам           151216        498239   347023
1     Исполнительные и законодательные
органы                             151216        498239   347023
105 Аппарат акимов                     128484        151507   23023
105 Строительство                                    25000    25000
105 Укрепление материально-технической
базы                                             9000     9000
105 Алматинское трамвайно-троллейбусное
управление                                       300000   300000
217 Городское налоговое управление     10000                  -10000
4       Услуги общего характера            9390          30536    21146
2     Общее планирование и стратегические

стратегиялық қызметтер                 21146   21146
604  Қалалық экономика комитетi,
құрылыс, сәулет және аумақтарға
құрылыс салу басқармасы, шағын
бизнес департаментi, сауда
басқармасы                             19506   19506
604  Алматы қаласының тарихы мен
қайта құру мұражайы                     1640    1640
3                   Қоғамдық тәртiп пен
қауiпсiздiк                 1241987  1251987   10000
2             Сот пен прокуратура           21080    31080   10000
221  Заңды тұлғалардың жылжымайтын
мүлiктерiн тiркеу                      10000   10000
4                   Бiлiм                       4885057  4885057       0
1             Мектепке дейiнгi бiлiм беру  885235   885235       0
201  Қалалық iшкi iстер
басқармасының бала бақшасы     5000            -5000
224  Мектепке дейiнгi балалар
мекемелерi                   880235   885235    5000
5                   Денсаулық сақтау            3136211  2492309 -643902
1             Ауруханалар                  748256   742202   -6054
2        Арнаулы ауруханалар          517993   511939   -6054
203  Арнаулы ауруханалар          517993          -517993
204  Арнаулы ауруханалар                   511939  511939
3        Медициналық орталықтар мен
перзентханалар               215906   215906       0
203  Медициналық орталықтар мен
перзентханалар               215906          -215906
224  Медициналық орталықтар мен
перзентханалар                        215906  215906
2             Емханалар және дәрiгерлердiң,
тiс дәрiгерлерiнiң мен орта
дәрежелi медицина
қызметкерлерiнiң қызмет
көрсетуi                      68614    61446   -7168
203  Емханалар және дәрiгерлердiң,
тiс дәрiгерлерi мен орта
дәрежелi медицина
қызметкерлерiнiң қызмет
көрсетуi                      68614           -68614
224  Емханалар және дәрiгерлердiң,
тiс дәрiгерлерi мен орта
дәрежелi медицина
қызметкерлерiнiң қызмет
көрсетуi                               61446   61446
3             Халықтың денсаулығын сақтау 1689696  1688661   -1035
203  Халықтың денсаулығын сақтау 1689696         -1689696
224  Халықтың денсаулығын сақтау 1688661          1688661
6             Басқа санаттарға
жатқызылмаған денсаулық
сақтау саласының қызметi
мен қызмет көрсетуi          629645          -629645
203  Денсаулық сақтау
басқармасының аппараты         7645            -7645
695  Медициналық сақтандыру
жөнiндегi шаралар            622000          -622000
6                   Әлеуметтiк сақтандыру
мен қамсыздандыру           3614500  4249722  635222
1             Әлеуметтiк сақтандыру       3188250  3810250  622000

службы                                           21146    21146
604 Горэкономкомитет, управление
строительства, архитектуры и
застройки территорий, департамент
малого бизнеса, управление торговли              19506    19506
604 Музей истории и реконструкции города
Алматы                                           1640     1640
3         Общественный порядок и
безопасность                       1241987       1251987  10000
2       Суды и прокуратура                 21080         31080    10000
221 Регистрация недвижимости
юридических лиц                                  10000    10000
4         Образование                        4885057       4885057        0
1       Дошкольное образование             885235        885235         0
201 Детский сад ГУВД                   5000                   -5000
224 Детские дошкольные учреждения      880235        885235   5000
5         Здравоохранение                    3136211       2492309  -643902
1       Больницы                           748256        742202   -6054
2     Специализированные больницы        517993        511939   -6054
203 Специализированные больницы        517993                 -517993
224 Специализированные больницы                      511939   511939
3     Медицинские центры и родильные
дома                               215906        215906         0
203 Медицинские центры и родильные
дома                               215906                 -215906
224 Медицинские центры и родильные
дома                                             215906   215906
2       Поликлиники и услуги врачей,
стоматологов и среднего
медперсонала                       68614         61446    -7168
203 Поликлиники и услуги врачей,
стоматологов и среднего
медперсонала                       68614                  -68614
224 Поликлиники и услуги врачей,
стоматологов и среднего
медперсонала                                     61446    61446
3       Охрана здоровья населения          1689696       1688661  -1035
203 Охрана здоровья населения          1689696                1689696
224 Охрана здоровья населения                        1688661  1688661
6       Деятельность и услуги в области
здравоохранения, не отнесенные
к другим категориям                629645                 -629645
203 Аппарат управления здравоохранения 7645                   -7645
695 Мероприятия по медицинскому
страхованию                        622000                 -622000
6         Социальное страхование и
обеспечение                        3614500       4249722  635222
1       Социальное страхование             3188250       3810250  622000

2        Зейнетақы бағдарламасы                  2749    2749
213  Мемлекеттiк қызметшiлер
зейнетақысына үстеме                    2749    2749
3        Мемлекеттiк әлеуметтiк
жәрдемақы                            1305750 1305750
213  Мүгедектiгi, асыраушысынан
айрылғаны, жасы ұлғайғаны
бойынша берiлетiн
мемлекеттiк әлеуметтiк
жәрдемақылар                         1305750 1305750
6        Әлеуметтiк көмектiң өзге
түрлерi                     3088250  2401751 -686499
Ағымдағы трансферттер       1480366  171867 -1308499
- мемқызметшiлердiң
зейнетақыларына үстеме         2749            -2749
- мүгедектiгi бойынша
әлеуметтiк жәрдемақы         776502          -776502
- асыраушысынан айрылғаны
бойынша әлеуметтiк жәрдемақы 512136          -512136
- жасы ұлғайғаны бойынша
әлеуметтiк жәрдемақы          17112           -17112
695  Мiндеттi медициналық
сақтандыру қоры                       622000  622000
3             Әлеуметтiк қамсыздандыру     370329   383551   13222
1        Балалар мекемелерiн,
интернаттарды әлеуметтiк
қамсыздандыру                190318   190318       0
203  Сәбилер үйi                   83916           -83916
224  Сәбилер үйi                            83916   83916
5        Интернат үлгiсiндегi
мекемелер арқылы емес
көрсетiлетiн әлеуметтiк
қамсыздандыру қызметтерi      80965    94187   13222
213  Азаматтардың жекелеген
санаттарына дәрi-дәрмектердi
тегiн және жеңiлдiкпен беру            13222   13222
7                   Тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық                   260000   260000       0
1             Тұрғын үй шаруашылығы мен
коммуналдық шаруашылық       260000   203000  -57000
3        Басқа топтарға жатқызылмаған
тұрғын үй шаруашылығы мен
коммуналдық даму             260000   203000  -57000
105  "Көрiктендiру" АҚ             62000           -62000
105  "Арнаулы көлiк" ЖШС                     5000    5000
3             Қоршаған ортаның ластауына
бақылау жасау мен санитарлық
шаралар                                29000   29000
1        Күл-қоқыстар мен өзге де
қалдықтарды жинау және
шығару, канализациялық
жүйелердi пайдалану мен
көшелердi тазалау                      29000   29000
105  "Көрiктендiру" АҚ                      29000   29000
4             Қала көшелерiн жарықтандыру            28000   28000
105  "Көрiктендiру" АҚ                      28000   28000
8                   Демалуды ұйымдастыру және
мәдениет саласындағы қызмет  203378   259402   56024
2             Мәдениет саласындағы қызмет   18983    90007   71024
224  Кiтапханалар мен мұражайлар,
хайуанатхана                           71024   71024

2     Пенсионные программы                             2749     2749
213 Доплаты к пенсиям государственных
служащих                                         2749     2749
3     Государственные социальные пособия               1305750  1305750
213 Государственные социальные пособия
по инвалидности, по случаю потери
кормильца, по возрасту                           1305750  1305750
6     Другие виды социальной помощи      3088250       2401751  -686499
Текущие трансферты                 1480366       171867   1308499
- доплата к пенсиям гос.служащих   2749                   -2749
- соц.пособия по инвалидности      776502                 -776502
- соц.пособия по потере кормильца  512136                 -512136
- соц.пособия по возрасту          17112                  -17112
695 Фонд обязательного медицинского
страхования                                      622000   622000
3       Социальное обеспечение             370329        383551   13222
1     Социальное обеспечение - детские
учреждения, интернаты              190318        190318   0
203 Дома ребенка                       83916                  -83916
224 Дома ребенка                                     83916    83916
5     Услуги по социальному обеспечению,
оказываемые не через учреждения
интернатского типа                 80965         94187    13222
213 Бесплатный и льготный отпуск
медикаментов отдельным
категориям граждан                               13222    13222
7         Жилищно-коммунальное хозяйство     260000        260000     0
1       Жилищное хозяйство и коммунальное
хозяйство                          260000        203000   -57000
3     Жилищное хозяйство и коммунальное
развитие, не отнесенные к другим
группам                            260000        203000   -57000
105 АО "Благоустройство"               62000                  -62000
105 ТОО "Спецтранс"                                  5000     5000
3       Санитарные мероприятия и контроль
за загрязнением окружающей среды                 29000    29000
1     Сбор и удаление мусора и других
отходов, эксплуатация
канализационных систем и очистка
улиц                                             29000    29000
105 АО "Благоустройство"                             29000    29000
4       Освещение городских улиц                         28000    28000
105 АО "Благоустройство"                             28000    28000
8         Организация отдыха и деятельность
в сфере культуры                   203378        259402   56024
2       Деятельность в области культуры    18983         90007    71024
224 Библиотеки и музеи, зоопарк                      71024    71024

3             Мерзiмдiк баспасөз            50000    35000  -15000
664  "Алматы ақшамы" мен "Вечерний
Алматы" газеттерi, теледидар  50000    35000  -15000
10                  Ауыл, орман шаруашылығы,
балық аулау, аңшылық және
табиғат қорғау               113032   111930   -1102
1             Ауыл шаруашылығы               1102            -1102
2        Жер реформасы және жерге
орналастыру                    1102            -1102
212  Жер инспекциясы                1102            -1102
11                  Отынды қоспағанда, тау-кен
өнеркәсiбi, пайдалы қазбалар;
ұқсатушы өнеркәсiп;
Құрылыс                       67000    42000  -25000
3             Құрылыс                       67000    42000  -25000
228  Күрделi құрылысты ұйымдастыру 25000           -25000
228  Сәулет және қала құрылысы
жөнiндегi комитет             42000           -42000
232  Сәулет және қала құрылысы
жөнiндегi комитет                      42000   42000
13                  Экономикалық қызметке байланысты
басқа да қызметтер көрсету   779515   339104 -440411
4             Еңбектi жалпы ұйымдастыруды,
қоспағанда, жалпы
шаруашылық пен коммерциялық
қызмет                       371779          -371779
228  Экономика, сауда, шағын
бизнес, құрылыс және сәулет
басқармалары                  21779           -21779
228  Қалалық жолаушылар
автокөлiгiн, шағын және орта
бизнестi қолдау              350000          -350000
5             Еңбектi жалпы ұйымдастыру     41250    15300  -25950
213  Көшi-қон шаралары             15300           -15300
605  Көшi-қон шаралары                      15300   15300
Пилот жобасы                  25950           -25950
6             Басқа санаттарға жатқызылмаған
экономикалық қызметпен
байланысты өзге де қызметтер
көрсету                      366486   323804  -42682
221  Жер мен жылжымайтын мүлiктердi
тiркеудiң пилот жобасы                 25950   25950
224  Бiлiм, денсаулық сақтау,
мәдениет басқармалары мен
жастар iсi жөнiндегi комитет  84865    21201  -63664
224  Орталықтандырылған бухгалтерия          1653    1653
299  Басқа ұйымдар                  6621            -6621
14                  Негiзгi топтарға жатқызылмаған
шығыстар                      36300    77037   40737
1             Мемлекеттiк қағаздармен
операциялар жүргiзу                    27512   27512
1        Пайыздар төлеу                         27512   27512
217  1992 жылғы iшкi заем бойынша
пайыздар төлеу                           212     212
217  "Қала көлiгiн дамыту жобасы"
займы бойынша пайыз төлеу             27300   27300

3       Периодическая печать               50000         35000    -15000
664 Газеты "Алматы Акшамы" и
"Вечерний Алматы", телевидение     50000         35000    -15000
10        Сельское, лесное хозяйство,
рыболовство, охота и охрана
природы                            113032        111930   -1102
1       Сельское хозяйство                 1102                   -1102
2     Земельная реформа и
землеустройство                    1102                   -1102
212 Земельная инспекция                1102                   -1102
11        Горнодобывающая промышленность
и полезные ископаемые, за
исключением топлива;
обрабатывающая промышленность;
строительство                      67000         42000    -25000
3       Строительство                      67000         42000    -25000
228 Оргкапстрой                        25000                  -25000
228 Комитет по архитектуре и
градостроительству                 42000                  -42000
232 Комитет по архитектуре и
градостроительству                               42000    42000
13        Прочие услуги, связанные с
экономической деятельностью        779515        339104   -440411
4       Общая хозяйственная и
коммерческая деятельность,
за исключением общей организации
труда                              371779                 -371779
228 Управления экономики, торговли,
малого бизнеса, строительства
и архитектуры                      21779                  -21779
228 Поддержка городского пассажирского
автотранспорта, малого и среднего
бизнеса                            350000                 -350000
5       Общая организация труда            41250         15300    -25950
213 Переселенческие мероприятия        15300                  -15300
605 Переселенческие мероприятия                      15300    15300
Пилотный проект                    25950                  -25950
6       Прочие услуги, связанные с
экономической деятельностью,
не отнесенные к другим категориям  366486        323804   -42682
221 Пилотный проект регистрации земли
и недвижимости                                   25950    25950
224 Управления образования,
здравоохранения, культуры
и комитет по делам молодежи        84865         21201    -63664
224 Централизованные бухгалтерии                     1653     1653
299 Прочие организации                 6621                   -6621
14        Расходы, не отнесенные к
основным группам                   36300         77037    40737
1       Операции с государственными
бумагами                                         27512    27512
1     Выплаты процентов                                27512    27512
217 Выплата процентов по внутреннему
займу 1992 года                                  212          212
217 Выплата процентов по займу "Проект
развития городского транспорта"                  27300    273000

2             Несиелеу                      27300    49525   22225
1        Iшкi көздерден iшкi несиелендiру       49525   49525
667  Шағын кәсiпкерлiктi қолдау             49525   49525
2        Сыртқы көздерден iшкi
несиелендiру                  27300           -27300
130  "Қала көлiгi жобасы" займы
бойынша қаржыны өтеу          27300           -27300
3                   Негiзгi топтар бойынша
жiктелмеген өзге де
шығыстар                       9000            -9000
15                  Қаржыландыру                                       0
1        Iшкi қаржыландыру                 0      263     263
217  1992 жылғы мемлекеттiк iшкi
заемды өтеу                              263     263
ШЫҒЫСТАР ЖИЫНТЫҒЫ:         14834878 14834878       0
I сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ХХ сессиясының төрағасы
I сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы

2       Кредитование                       27300         49525    22225
1     Внутреннее кредитование из
внутренних источников                            49525    49525
667 Поддержка малого предпринимательства             49525    49525
2     Внутреннее кредитование из внешних
источников                         27300                  -27300
130 Погашение средств по займу "Проект
городского транспорта"             27300                  -27300
3       Прочие расходы, не
классифицированные по
основным группам                   9000                   -9000
15        Финансирование                                                 0
1     Внутреннее финансирование            0           263          263
217 Погашение государственного
внутреннего займа 1992 г.                        263          263
--------------------------------------------------------------------------
ИТОГО расходов                     14834878      14834878      0
---------------------------------------------------------------------------