Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 19 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 1999 жылғы 24 ақпан N 17. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 12.03. 1999 ж. тіркелді. Тіркеу N 703. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 325 (V043191) бұйрығымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2200 Заң күші бар  Жарлығына  сәйкес Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 19  бұйрығына  мынадай толықтыру енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген адвокаттық қызметпен айналысуға құқық беретін лицензияны беру тәртібі туралы Ережеге:
5-тармақтың бірінші азбацы "мөлшерінде" деген сөзден кейін "бір жолғы" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 19
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 1999 года N 17. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.03.1999 г. N 703. Утратил силу - приказом Министра юстиции РК от 4 ноября 2004 года N 325 (V043191)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 17 апреля 1995 года N 2200 "О лицензировании"  Z952200_   приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 января 1998 года N 19  V980450_   следующее дополнение:
в Положении о порядке выдачи лицензий на занятие адвокатской деятельностью, утвержденном указанным приказом:
абзац первый пункта 5 после слова "вносит" дополнить словом "разовый".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр