Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бағалы қағаздарға ұлттық бірдейлендіру нөмірлерін берудің тәртібі туралы ережеге толықтырулар енгізу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы директораты 1999 жылғы 18 наурыз N 260 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1.04.1999 ж. тіркелді. Тіркеу N 723. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 2 қазандағы N 143 қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008.10.02 N 143 қаулысымен.
----------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
Ба ғ алы қ а ғ аздар рыногы субъектілеріні ң қ ызметін реттейтін нормативтік қўқ ы қ ты қ актілерді Қ аза қ стан Республикасыны ң за ң намасына с ә йкес келтіру ма қ сатында, Қ аза қ стан Республикасы Қ аржы нары ғ ын және қ аржы ұ йымдарын реттеу мен қ ада ғ алау агенттігіні ң Бас қ армасы (б ұ дан  әрі - Агенттік) Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қ аулыны ң қ осымшасына сәйкес Қ аза қ стан Республикасыны ң
кейбір нормативтік қўқ ы қ ты қ актілеріні ң к ү ші жойылды деп танылсын.
2. Осы қ аулы қ абылдан ғ ан к ү нінен бастап қ олданыс қ а енгізіледі.
3. ...
4. ...
Төрайым                                       Е. Бахмутова
Қ аза қ стан Республикасы
Қ аржы нары ғ ын ж ә не қ аржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Бас қ армасыны ң
2008 жыл ғ ы 2 қ азандағы
N 143 қ аулысына қ осымша
К ү ші жойылды деп танылатын нормативтік қўқ ы қ ты қ
актілерді ң  тізбесі
Мына нормативтік қўқ ы қ ты қ актілерді ң к ү ші жойылды деп танылсын:
1) ...;
2) ...;
3) ...;
4) ...;
5) ...;
6) ...;
7) ...;
8) Қ аза қ стан Республикасы Ба ғ алы қ а ғ аздар ж ө ніндегі Ұлтты қ комиссиясы Директоратыны ң " Қ аза қ стан Республикасында ғ ы мемлекеттік бағалы қ а ғ аздар ғ а ұ лтты қ бірдейлендіру н ө мірлерін беруді ң тәртібі туралы ережеге толы қ тырулар енгізу туралы" 1999 жыл ғ ы 18 наурызда ғ ы  N 260 қ аулысы (Нормативтік құқ ы қ ты қ актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 723 тіркелген);
9) ....
"Қазақстан Республикасының айналыс мерзімі бір жыл және бір жылдан көп индекстелген мемлекеттік қазынашылық міндеттемелерінің шығарылым, айналыс және өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 наурыздағы N 220 P990220_ қаулысының күшіне енгізілуіне байланысты Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының (бұдан әрі "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты қаулы етеді:

О внесении дополнений в Положение о порядке присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам в Республике Казахстан
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 18 марта 1999 г. N 260. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 01.04.1999 г. за N 723. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 2 октября 2008 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 02.10.2008 № 143
Извлечение из постановления
Правления Агентства РК по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций
от 02.10.2008 № 143 "О признании утратившими
силу некоторых нормативных правовых актов"
В целях приведения нормативных правовых актов, регулирующих деятельность субъектов рынка ценных бумаг, в соответствие с законодательством Республики Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
3. Департаменту лицензирования (Каскаманова Н.К.) в десятидневный срок со дня принятия настоящего постановления уведомить Министерство юстиции Республики Казахстан о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Байсынова М.Б.
Председатель                               Е. Бахмутова
Приложение
к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 02 октября 2008 года № 143
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
1) - 7) ...;
8) постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 18 марта 1999 года № 260 «О внесении дополнений в Положение о порядке присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам в Республике Казахстан» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 723);
9) ... .
В связи с вступлением в силу постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения государственных индексированных казначейских обязательств Республики Казахстан со сроком обращения один год и более года" от 10 марта 1999 года № 220 Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:

1. Ұлттық комиссияның 1997 жылғы 08 қазандағы N 161 қаулысымен бекітілген және Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 11 ақпанда N 458 V970458_ нөмірмен тіркелген Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бағалы қағаздарға ұлттық бірдейлендіру нөмірлерін берудің тәртібі туралы ережеге мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) 3.4.1. тармағына:
екінші-жетінші бөліктері тиісінше үшінші-сегізінші бөліктер болып саналсын;
мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
"3 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің индекстелген мемлекеттік қазынашылық міндеттемелері (МЕИКАМ) (осы бөлік БҚҰК Директоратының 1999 жылғы 18 наурыздағы N 260 V990723_ қаулысымен енгізілген);";
2) 3.4.2. тармағына:
екінші-алтыншы бөліктері тиісінше үшінші-жетінші бөліктер болып саналсын;
мынадай мазмұнды екінші бөлікпен толықтырылсын:
"- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің индекстелген мемлекеттік қазынашылық міндеттемелері (МЕИКАМ) үшін - жартыжылдықтармен (осы бөлік БҚҰК Директоратының 1999 жылғы 18 наурыздағы N 260 V990723_ қаулысымен енгізілген);".
2. Осы Қаулының ол қабылданған сәттен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
3. Ұлттық комиссияның Заң басқармасы осы Қаулыны оны мемлекеттік тіркеу (осы Қаулының мемлекеттік тіркеуге жатпайтындығы туралы хабар алу) мақсатында Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін. 4. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтік қаржылар басқармасы: 1) осы Қаулыны Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің назарына жеткізсін; 2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын. Комиссияның Төрағасы Оқығандар: Умбетова А.М. Икебаева А.Ж.

1. Внести следующие дополнения в Положение о порядке присвоения национальных идентификационных номеров государственным ценным бумагам в Республике Казахстан, утвержденное постановлением Национальной комиссии от 8 октября 1997 года № 161 и зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 11 февраля 1998 года за № 458 V970458_ :
1) в пункте 3.4.1:
части вторую-седьмую считать соответственно частями третьей-восьмой;
дополнить частью второй следующего содержания:
"3 - государственные индексированные казначейские обязательства Министерства финансов Республики Казахстан (МЕИКАМ)(данная часть внесена постановлением Директората НКЦБ от 18 марта 1999 года № 260);";
2) в пункте 3.4.2:
части вторую-шестую считать соответственно частями третьей-седьмой;
дополнить частью второй следующего содержания:
"- для государственных индексированных казначейских обязательств Министерства финансов Республики Казахстан (МЕИКАМ) - в полугодиях (данная часть внесена постановлением Директората НКЦБ от 18 марта 1999 года № 260);".
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с момента его принятия.
3. Юридическому управлению центрального аппарата Национальной комиссии направить настоящее Постановление в Министерство юстиции Республики Казахстан в целях его государственной регистрации (получения сообщения о том, что настоящее Постановление не подлежит государственной регистрации).
4. Управлению корпоративных финансов центрального аппарата Национальной комиссии: 1) довести настоящее Постановление до сведения Министерства финансов Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан; 2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления. Председатель Национальной комисси (Специалисты: Цай Л.Г. Чунтонов В.)