Әскери қызметшілерге, Ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, қаржы полициясы және мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы, мемлекеттік базалық зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 1999 жылғы 19 наурыздағы N 44 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 26.04.1999 ж. тіркелді. Тіркеу N 741. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007 жылғы 19 сәуірдегі N 90 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007.04.19 № 90-ө Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Заңына өзгерістер енгізу туралы" 1998 жылғы 22 желтоқсандағы  N 328-1 , "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1998 жылғы 16 желтоқсандағы 318-1  Заңдарына сәйкес, зейнетақы төлемдері мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылардың бірыңғай есебін белгілеу мақсатында Бұйырамын:
1. Әскери қызметшілерге, Ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, қаржы полициясы және мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы, мемлекеттік базалық зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі ұсынылып отырған Нұсқаулық бекітілсін.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің - 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
2. Осы Нұсқаулық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Министр
Бекітілді
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
1999 жылғы 19 наурыздағы
N 44 бұйрығымен
Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне,
Ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң,
қаржы полициясы және мемлекеттiк өртке қарсы қызмет
органдарының қызметкерлеріне Зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары
үшін зейнетақы ,  мемлекеттік базалық зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге
асыру жөніндегі
Нұсқаулық
Ескерту: Атауына өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің - 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
Осы Нұсқаулық "Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы  N 328-1 , "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1998 жылғы 16 желтоқсандағы  N 318-1 Заңдарына сәйкес әзірленген және Әскери қызметшілерге, Ішкі істер органдарының, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, қаржы полициясы мен мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының арнаулы атақтар берiлген және iшкi iстер органдарының қызметкерлерi үшiн Қазақстан Республикасы заңдарымен белгiленген тәртiп қолданылатын, Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан (бұдан әрi - ЗТМО) зейнетақы төлемiн алуға құқығы бар қызметкерлерiне Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттiк орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы (бұдан әрі - зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы) төлеудi жүзеге асырудың тәртiбiн нақтылайды
Ескерту: Кіріспеге өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен , 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .

Об утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19.03.99 г. № 44-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26.04.1999г. № 741. Утратил приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года № 90-п
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной зашиты населения РК от 19.04.2007 № 90-п.
Сноска. В название внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 328-1  Z980328_ "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", от 16 декабря 1998 года N 318-1  Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год", в целях установления единого учета пенсионных выплат и государственных социальных пособий приказываю:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Данная Инструкция вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Инструкция по осуществлению
выплаты пенсий за выслугу лет,
государственной базовой пенсионной выплаты
и государственных социальных пособий
военнослужащим, сотрудникам органов
внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной
системы Министерства юстиции Республики Казахстан,
органов финансовой полиции и государственной
противопожарной службы из Государственного
центра по выплате пенсий  <*>
Сноска. В название внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. По тексту слова "за выслугу лет" исключены - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законами Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 328-1 "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", от 16 декабря 1998 года N 318-1 "О республиканском бюджете на 1999 год" и детализирует порядок осуществления пенсионных выплат за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий (далее - пенсий и госсоцпособий) военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, которым присвоены специальные звания и на которых распространяется порядок, установленный законодательством Республики Казахстан для сотрудников органов внутренних дел, имеющим право на получение пенсионных выплат по выслуге лет из Государственного центра по выплате пенсий (далее - ГЦВП).  <*>
Сноска. В преамбулу внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).

1. Төлем құжаттарының өту тәртібі
1. ЗТМО облыстық бөлімшелері Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік комитетінің, Республикалық Ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтерінен келіп түскен зейнетақы мен мемлекеттік жәрдемақының тағайындалған мөлшері туралы N 1-ВС, N 1-ВС пос формалары бойынша көшірмелерін ВЛ хабарлама формасымен қоса (үлгілері қоса беріледі) ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелеріне жібереді.
ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері құжаттар (N 1-ВС, N 1ВС пос формасындағы) келіп түскесін еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлемдеріне толық тізім-тізімдеме жасайды, олар бұрыштамамен расталып, оған ЗТМО бөлімшесінің бастығы қол қояды. N 7, N 7 пос формалары бойынша екі данада жасалған тізім-тізімдемені Банкке өткізеді, біреуін бақылау үшін өздерінде қалдырады.
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)   бұйрығымен
2. Өткен уақытқа есептелген, соның ішінде қолданылып жүрген заңдарға сәйкес дұрыс тағайындалмаған зейнетақыларға үстеме ақылар еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлемдеріне арналған қажеттілікке енгізіледі және еңбек сіңірген жылдары үшін немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға ағымдағы зейнетақымен немесе жәрдемақымен бірге төленеді.
3. 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін тағайындалған еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы мөлшерін қайта қараған жағдайда Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтері Республикалық бюджет туралы заңмен жыл сайын бекітілетін есептік көрсеткіштің өзгеруіне байланысты, сондай-ақ мүгедектік тобының, асыраушысынан айрылуына байланысты жәрдемақымен қамтамасыз етілген отбасы мүшелерінің саны өзгеруіне және т.б. байланысты еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақының немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының жаңадан тағайындалған мөлшері (еңбек жылдарын және ақшалай үлес сомасын анықтау) туралы көшірмелер әзірлейді және оларды N 1-ВС және N 1-ВС пос, N 1-ИУ формалары бойынша бір данада ЗТМО облыстық бөлімшелеріне жібереді.
Ескерту: 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен

1. Порядок прохождения выплатных документов
1. Областные отделения ГЦВП направляют поступившие из соответствующих служб Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан выписки о назначенном размере пенсий и госсоцпособий в одном экземпляре в районные (городские) отделения ГЦВП по формам N 1-ВС, N 1-ВС пос, N 1-ИУ с извещением формы ВЛ (образцы прилагаются).
Районные (городские) отделения ГЦВП при поступлении документов (формы N 1-ВС, N 1-ВС пос, N 1-ИУ) формируют списки-ведомости на выплату пенсий и госсоцпособий, которые заверяются штампом и подписываются начальником отделения ГЦВП. Составленные списки-ведомости по форме N 7, N 7пос в двух экземплярах ежемесячно в установленные сроки передают в Банк, один - для контроля оставляют у себя.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
2. Доплаты, начисленные за прошлое время, в том числе из-за неправильного и несвоевременного назначения пенсии в соответствии с действующим законодательством, включаются в потребность на выплату пенсий или госсоцпособия и выплачиваются получателям пенсий или госсоцпособий вместе с текущей пенсией или пособием.
3. В случаях пересмотра размеров пенсий или госсоцпособий, назначенных до 1 января 1998 года, соответствующими службами Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан готовятся выписки о новом назначенном размере пенсий (уточнение выслуги лет и суммы денежного довольствия и др.) или госсоцпособия, в связи с изменением месячного расчетного показателя, утверждаемого ежегодно Законом о республиканском бюджете, а также с изменением группы инвалидности, числа членов семьи, обеспечиваемых госсоцпособиями по случаю потери кормильца и представляют их в областные отделения ГЦВП по формам N 1-ВС и N 1-ВСпос, N 1-ИУ в одном экземпляре.  <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .

4. ЗТМО-ның аудандық (қалалық) бөлімшелері еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақының және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылардың (N 1-ВС, N 1-ВС пос, N 1-ИУ формалары) тағайындалған мөлшері туралы көшірмелерді ЗТМО облыстық бөлімшесінен алғаннан кейін құжаттарға тиісінше өңдеу жүргізеді:
- еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға N 2 және N 2 пос формаларында карточка ашылады;
- ағымдағы айдың 15-іне дейін N 7 және N 7-пос формалары бойынша зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың 3 данадағы тізімдеме-тізімі жасалады және олардың негізінде N 4 формасында банктер бойынша топтамалап N 4-А, N 4А-пос, N 4-Б, N 4-Б-пос, N 4-Впос, N 4-Г, N 4-Гпос, N В4-Д,
N 4-Дпос формалары бойынша зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге тізім-тізімдемелер жасалады.
ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері тізімдеме-тізімді N 4-А, N 4А-пос, N 4-Б, N 4-В, N 4-Впос, N 4-Г, N 4-Гпос, N В4-Д, N 4-Дпос, N 7 және N 7-пос формалары бойынша N 6-А, N 6-Апос формадағы есеп кітабында тіркеп, электронды түрде (N 7 және N 7-пос нысандарынан басқасын) ай сайын айдың 15-іне дейін ЗТМО облыстық бөлімшелеріне жіберіп отырады.
5. ЗТМО-ның облыстық бөлімшелерінде Қорғаныс министрлігінің, Ішкі істер министрлігінің, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президенті күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтері бойынша зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған қажеттілікті N 3-А және N 3 формалары бойынша зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған қажеттіліктің жиынтық графигіне енгізеді.
Ескерту: 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен , 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
6. ЗТМО республикалық бөлімшесі N 4, N 4-пос формаларындағы тізімдеме-тізім және N 3-А, N 3-ИНВ, N 3-ПК формалары бойынша зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған қажеттіліктің жиынтық графигі негізінде зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған қаражатты қаржыландыруды ЗТМО облыстық бөлімшелерін N 19 форма бойынша бір мезгілде хабарландыра отырып, оларға қызмет көрсететін Банктің корреспонденттік шотына жүргізеді.
7. ЗТМО Республикалық бөлімшесі төлем тапсырмаларында төлем тапсырмасының, ауданын, қаласын, этап нөмірін, сомасын көрсетіп N 6, N 6-пос формалары бойынша төлем тапсырмаларын есепке алатын кітапта ол туралы жазу жүргізеді, сонымен бірге ай сайын ЗТМО облыстық бөлімшелерінің шоттарына ұстап қалу бойынша жалпы сомаларды аударып отырады, N 6, N 6-пос формалары бойынша төлем тапсырмаларын есепке алатын кітапта ол туралы жазу жүргізеді және еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың N 2, N 2-пос карточкаларында еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған аударымдарды қамтып көрсетеді.

4. Районные (городские) отделения ГЦВП, получив от областного отделения ГЦВП выписки о назначенном размере пенсий и госсоцпособий (формы N 1-ВС, N 1-ВС-пос) производят соответствующую обработку документов:
- открывается карточка формы N 2 и N 2-пос на получателей пенсионных выплат и госсоцпособий;
- составляют списки-ведомости получателей пенсий и госсоцпособий по форме N 7 и N 7-пос в 3 экземплярах до 15 числа текущего месяца и на их основании формируют список-ведомость потребности на выплату пенсий и госсоцпособий по форме N 4 с группировкой по банкам, N 4-А, N 4-Апос, N 4-Б, N 4-Бпос, N 4-В, N 4- Впос, N 4-Г, N 4-Гпос, N 4-Д, N 4-Дпос.
Районные (городские отделения ГЦВП списки-ведомости по форме N 4, N 4пос, N 4-А, N 4-Апос, N 4-Б, N 4-Бпос, N 4В, N 4-Впос, N 4-Г, N 4- Гпос, N 4-Д, N 4-Дпос, N 7, N 7-пос регистрируют в книге учета формы N 6-А, N 6-Апос и в электронном виде (кроме формы N 7 и N 7-пос) направляют до 15 числа ежемесячно в областные отделения ГЦВП.
5. Областные отделения ГЦВП включают потребность на выплату пенсий и госсоцпособий по соответствующим службам Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в сводный график потребности на выплату пенсий и госсоцпособий по формам N 3-А и N 3.  <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
6. Республиканское отделение ГЦВП на основании списков-ведомостей по формам N 4, N 4-пос и сводных графиков потребности на выплату пенсий и госсоцпособий по формам N 3-А, N 3-ИНВ, N 3-ПК, производит финансирование средств на выплату пенсий и госсоцпособий на корреспондентский счет обслуживающих их Банка с одновременным уведомлением областных отделений ГЦВП по форме N 19, N 19пос.
7. В платежных поручениях Республиканское отделение ГЦВП указывает назначение платежного поручения, наименование района, города, номера этапа, сумму и производит запись в книге учета платежных поручений по формам N 6, N 6-пос, кроме того, ежемесячно на счета областных отделений ГЦВП перечисляет общую сумму по удержаниям, производит запись в книге учета платежных поручений по формам N 6, N 6-пос и отражает перечисление на выплату пенсий и госсоцпособий в карточке ф. N 2, N 2-пос получателей пенсий и госсоцпособий.

8. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды төлеп болғаннан кейін қызмет көрсетуші Банк N2 және N2-пос формасындағы есеп карточкасында белгі соғу үшін және N8, N8-пос формалары бойынша бірлескен Салыстыру актісін жасау үшін төленген еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының тізімдеме-тізімінің (N7, N7-пос формасы бойынша) бір данасын ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелеріне қайтарады, қажет болған ретте актінің бір данасын тиісті құрылымдарға жібереді.
9. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының нақты жүргізілген төлемдері туралы ақпаратты облыс бойынша жиынтық есеп жасау және оны ЗТМО республикалық бөлімшесіне жіберу үшін N7, N7-пос формалары және N8, N8-пос формалары қосымшаларымен бірге электронды түрде ЗТМО облыстық бөлімшелеріне жібереді.
10. <*>
Ескерту: 10-тармақ алынып тасталды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .
11. Қызмет көрсетуші Банктегі шотты өзгерту еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшесіне берген өтініші бойынша жүргізіледі, өз кезегінде ол туралы еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы тағайындайтын органға хабарланады.
12. ЗТМО мекемелері (республикалық, облыстық, аудандық, қалалық) қажет болған ретте еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы тағайындайтын мемлекеттік органдардың лауазым иелеріне, сондай-ақ осы органдарды тексеретін лауазым иелеріне зейнеткерлердің және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың төлеу жөніндегі қолда бар карточкаларымен танысуға және оларды осы органдардың есептегі деректерімен өзара салыстырып тексеруіне мүмкіндік береді.
Ескерту: 12-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
2. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе
мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу жөніндегі
есеп карточкаларын жүргізу
13. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелерінің мамандары еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу жөніндегі N2, N2-пос формалары бойынша карточкаларды толтырып, оны ЗТМО бөлімшелерінде N9, N9-пос формалары бойынша электронды түрде жүргізілетін дербес шоттардың тізілім кітабында тіркейді.
14. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың N2, N2-пос формаларындағы карточкалары еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылардың түрі бойынша (министрлік, ведомстволар шегінде) картотекаларда номерлері бойынша жеке топтастырылады.
Онда бар картотекалар екі түрге бөлінеді:
- атқарушы өндіріс тәртібімен ұстап қалулары жоқ еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың карточкасы;
- атқарушы өндіріс тәртібімен ұстап қалулары бар еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың карточкасы.

8. По окончании выплаты пенсий и госсоцпособий для разноски в карточках учета формы N 2 и N 2-пос обслуживающий Банк возвращает районным (городским) отделениям ГЦВП один экземпляр списков-ведомостей (по форме N 7, N 7-пос) выплаченных пенсий и госсоцпособий и для составления совместного Акта сверки по форме N 8, N 8-пос, при необходимости, один экземпляр акта направляется в соответствующие структуры.
9. Районные (городские) отделения ГЦВП в электронном виде направляют в областные отделения ГЦВП информацию о фактически произведенных выплатах пенсий и госсоцпособий с приложением форм N 7, N 7-пос и актов сверки по форме N 8, N 8-пос для составления сводного отчета по области и передачи его в Республиканское отделение ГЦВП.
10.  (исключен - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ).
11. Изменение лицевого счета в обслуживающем Банке производится по заявлению получателей пенсий или госсоцпособия в районные (городские) отделения ГЦВП, которые в свою очередь, сообщают об этом органам, назначившим пенсии или госсоцпособия.
12. Учреждения ГЦВП (республиканское, областные, районные, городские) при необходимости представляют возможность должностным лицам государственных органов, назначающих пенсии и госсоцпособий, а также должностным лицам, ревизирующим эти органы, знакомиться и проводить взаимную сверку имеющихся карточек по выплате (лицевых счетов) пенсионеров  получателей госсоцпособий с учетными данными этих органов.  <*>
Сноска. В пункт 12 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Ведение карточек учета по выплате
пенсий и госсоцпособий
13. Специалисты районных (городских) отделений ГЦВП, заполнив карточки по формам N 2, N 2-пос по выплате пенсий и госсоцпособий, регистрируют их в книге-реестров лицевых счетов, которая ведется в отделениях ГЦВП по форме N 9, N 9-пос в электронном виде.
14. Карточки форм N 2, N 2-пос получателей пенсий и госсоцпособий группируются в картотеках раздельно по видам пенсий (в разрезе министерств, ведомств) и госсоцпособий и в порядке возрастания номеров.
Вся имеющаяся картотека делится на два вида:
- карточка получателей пенсий и госсоцпособий, не имеющих удержания в порядке исполнительного производства;
- карточка получателей пенсий и госсоцпособий, имеющих удержания в порядке исполнительного производства.

15. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар көшіп кеткенде, қайтыс болғанда, соның нәтижесінде еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу тоқтатылған жағдайда ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтерінен келіп түскен N1-Б/ВС, N1-Б/ВС-пос формалары негізінде еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың есеп карточкаларын жабады.
Ескерту: 15-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .
16. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жабылған есеп карточкалары ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелерінде еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу жөніндегі қолданылып жүрген карточкалардан бөлек сақталады және тексеру жүргізілгеннен кейін ЗТМО бөлімшелерінің мұрағатына өткізіліп, алфавиттік тәртіппен сақталады.
Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың есеп карточкаларын жабу кезінде жабу себебі және күні көрсетіліп жазу жүргізіледі, сондай-ақ еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақының немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының төленген айы көрсетіліп, еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың есеп карточкасының тізілім кітабына белгі соғылады.
ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы әрбір адам бойынша 31 желтоқсанға дейін, ал тоқтатылған төлемдер бойынша (еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының карточкесін жапқан жағдайда) еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы тағайындайтын органға өткен жылы әрбір айда төленген төлемдер туралы зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу жөніндегі карточкеден ай сайын көшірмелер беріп отырады.
Ескерту: 16-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
17. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу жөніндегі есеп карточкаларына жылына бір рет түгендеу жүргізіп, акт жасайды.

15. В случае выезда получателей пенсий или госсоцпособий в другую местность, смерти и по другим причинам, вследствие которых наступает прекращение выплаты пенсий или госсоцпособий, районные (городские) отделения ГЦВП производят закрытие карточек учета получателей пенсий или госсоцпособий на основании форм N 1-Б/ВС, N 1-Б/ВСпос, поступивших от соответствующих служб Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 15 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
16. Закрытые карточки учета получателей пенсий и госсоцпособий хранятся в районных (городских) отделениях ГЦВП отдельно от действующих карточек учета по выплате пенсий и госсоцпособий и после проведения ревизии сдаются в архив отделения ГЦВП, где хранятся в алфавитном порядке.
При закрытии карточек учета получателей пенсий или госсоцпособий в них делается запись с указанием даты и причины закрытия, а также месяца, по который выплачена пенсия или госсоцпособие с одновременной отметкой в книге-реестре карточек учета получателей пенсий или госсоцпособий.
Районными (городскими) отделениями ГЦВП по каждому получателю пенсий  и госсоцпособий ежегодно по состоянию на 31 декабря, а по прекращенным выплатам (в случае закрытия карточки учета получателя пенсий и госсоцпособий) ежемесячно представляются в органы, назначающие пенсии и госсоцпособия выписки из карточек учета по выплате пенсий и госсоцпособий (лицевых счетов) о произведенных за истекший год выплатах в каждом месяце.  <*>
Сноска. В пункт 16 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
17. Районными (городскими) отделениями ГЦВП один раз в год производится инвентаризация карточек учета по выплате пенсий и госсоцпособий совместно с органами, назначившими пенсии и госсоцпособия, по окончании которой составляется акт.

3. Зейнетақы төлеу жөніндегі орталықтан жерлеу үшін
жәрдемақы төлеудің тәртібі
18. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы қайтыс болған жағдайда ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері келіп түскен N1-Б/ВС, N1-Б/ВС-пос формалары негізінде жерлеуге арналған жәрдемақыларға N11, N11-пос формалары бойынша ЗТМО облыстық бөлімшесіне күн сайын тапсырыс өткізеді.
19. ЗТМО облыстық бөлімшелері N11, N11-пос формалары бойынша жерлеуге қажетті жәрдемақыларға қызмет көрсетуші Банктің бөлімшелері шегінде ЗТМО республикалық бөлімшесіне күн сайынғы тапсырысты өткізіп отырады.
20. ЗТМО республикалық бөлімшесі жоғарыда аталған тапсырыстар негізінде еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға арналған жерлеуге қажетті қаражатқа арнап тапсырыс әзірлейді және оны қаржыландыру үшін бір жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жібереді.
21. Жоғарыда аталған қаражат түскесін ЗТМО облыстық бөлімшесі оларды облыстық қызмет көрсетуші Банктерге аударады.
ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері ЗТМО облыстық бөлімшесі тапсырысты өткізгеннен кейін сол күні-ақ N11, N11-пос формалары бойынша жерлеуге арналған қаражат пен бір жолғы жәрдемақыны алушылардың тізім-тізімдемесін қызмет көрсетуші Банктерге өткізеді.
22. Қайтыс болған адамның отбасына берілетін жерлеуге және бір жолғы жәрдемақыға арналған соманы банктегі арнайы салымдар бойынша ашылатын шотқа есептеуді және оларды арнайы салымдардан алушыға төлеуді қызмет көрсетуші Банк пен Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық арасында жасалатын Бас келісім реттейді.
23. ЗТМО республикалық бөлімшесінен төленетін қайтыс болған адамның отбасына берілетін жерлеуге және бір жолғы жәрдемақыға арналған жәрдемақының мөлшерін Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтерінің Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына сәйкес белгілейді.
Ескерту: 23-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен
24. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылардың ЗТМО-дан және жинақтаушы зейнетақы қорларынан төленетін жиынтық зейнетақы төлемдеріне қатысты алынбаған сомаларын ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері ЗТМО Республикалық бөлімшелеріне берілетін еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған қаражаттарға қажетті жалпы тапсырысқа енгізеді, ал еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыны немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны алушы қайтыс болған адам Банкке өткізілетін N7, N7-пос формадағы тізімдеме-тізімге ақырғы рет енгізіледі. ЗТМО Республикалық бөлімшесі аударған сомалар тізімдеме-тізімге сәйкес еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының Банктегі дербес шотына есепке алынады.

3. Порядок выплаты пособий на погребение
и единовременного пособия семье умершего из
Государственного центра по выплате пенсий
18. В случае смерти получателей пенсий или госсоцпособий, на основании поступивших форм N 1-Б/ВС, N 1-Б/ВС-пос районные (городские) отделения ГЦВП ежедневно представляют областным отделениям ГЦВП заявки потребности на выплату пособий на погребение и единовременного пособия семье умершего по формам N 11, N 11-пос.
19. Областные отделения ГЦВП представляют в Республиканское отделение ГЦВП ежедневные заявки потребности на выплату пособий на погребение и единовременных пособий семье умершего по формам N 11, N 11-Апос в разрезе подразделений обслуживающих Банков.
20. На основании указанных заявок Республиканское отделение ГЦВП формирует заявку потребности средств на погребение и выплату единовременных пособий семьям умерших получателей пенсий и госсоцпособий и направляет ее в течение одного рабочего дня в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан для финансирования.
21. При поступлении указанных средств Республиканское отделение ГЦВП производит их перечисление областным филиалам обслуживающих Банков общей суммой.
Районные (городские) отделения ГЦВП после представления заявок областным отделением ГЦВП в тот же день представляют обслуживающим Банкам список-ведомость получателей на погребение и выплату единовременного пособия семье умершего по формам N 11, N 11-Бпос.
22. Зачисление сумм единовременных пособий на погребение и единовременного пособия семье умершего на открываемые счета по специальным вкладам в банке и выплаты их получателям со специальных вкладов регламентируется Генеральным соглашением, заключаемым между обслуживающим Банком и Государственным центром по выплате пенсий.
23. Размер пособия на погребение и единовременного пособия семье умершего получателя пенсии и госсоцпособия, выплачиваемого из Республиканского отделения ГЦВП определяется соответствующими службами Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в соответствии с действующим для них законодательством Республики Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 23 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
24. Суммы недополученных пенсий или госсоцпособий, в части размеров совокупных пенсионных выплат из ГЦВП и накопительных пенсионных фондов, включаются районными (городскими) отделениями ГЦВП в общую заявку на потребность средств на выплату пенсий или госсоцпособий, представляемую в Республиканское отделение ГЦВП, а умерший получатель пенсий или госсоцпособия включается в последний раз в список-ведомость по форме N 7, N 7-пос, представляемую в Банк. Перечисленные Республиканским отделением ГЦВП суммы, согласно спискаведомости зачисляются на лицевой счет в Банке получателей пенсий или госсоцпособия.

25. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын қайтыс болған адамның дербес шотындағы ақшасын зейнетақы төлемдеріне қатысты мұрагерлеріне төлеу Қазақстан Республикасы заңдарына сәйкес жүргізіледі.
4. Толық мемлекеттік қамсыздандырудағы адамдарға
мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу
26. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтерінің еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының қарттар мен мүгедектерге арналған интернат үйіне қабылданғаны туралы (интернат үйлері, пансионаттар бұл туралы міндетті түрде хабарлайды) хабарламасы негізінде ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері N2, N2-пос формасындағы есеп карточкасына белгі қояды.
Ескерту: 26-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .
27. Интернат үйлерінің (пансионат) аумақтық орналасқан жеріндегі ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері тағайындалған зейнетақының немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының қызмет көрсететін банктің филиалында келісімді шарт жағдайларында нақты зейнеткерге немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыға одан әрі пайдаланылуы үшін, қарттар мен мүгедектерге арналған интернат-үйлерінің (пансионаттың) арнаулы шоттарына аудару үшін деректемелерін көрсете отырып ЗТМО облыстық филиалдарына ай сайын N 4-Г және 4-Г пос формаларындағы зейнеткерлер мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың тізім-ведомостарын ұсынады.
Ескерту: 27-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
28. ЗТМО облыстық филиалдары төлеуге жататын зейнетақының және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының жалпы сомасын N 4-Г және 4-Г пос формаларымен қоса зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге қажеттіліктің жиынтық кестесіне енгізеді және оны көрсетілген сомаларды белгіленген тәртіппен қаржыландыратын республикалық ЗТМО жібереді.
Ескерту: 28-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
29. <*>
Ескерту: 29-тармақ алынып тасталды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .

25. Выплата денег с лицевых счетов умерших получателей пенсий или госсоцпособий производится их наследникам в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4. Выплата пенсий и госсоцпособий лицам,
находящимся на полном государственном обеспечении
26. На основании извещения соответствующих служб Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан о приеме получателя пенсии или госсоцпособия в дом-интернат (пансионат) для престарелых и инвалидов, (информацию об этом, в обязательном порядке представляют дома-интернаты, пансионаты), районными (городскими) отделениями ГЦВП делается отметка в карточке учета формы N 2, N 2пос.  <*>
Сноска. В пункт 26 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
27. Районные (городские) отделения ГЦВП по территориальному расположению домов-интернатов представляют ежемесячно в областные филиалы ГЦВП на пенсионеров и получателей госсоцпособий списки-ведомости по формам 4-Г и 4-Г пос с указанием реквизитов для перечисления назначенной пенсии или госсоцпособия на специальные счета домов-интернатов (пансионатов) для престарелых и инвалидов в филиале обслуживающего банка с дальнейшим использованием их на конкретного пенсионера или получателя госсоцпособия - на договорных условиях.  <*>
Сноска. Пункт 27 в редакции - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
28. Областные филиалы ГЦВП включают в сводный график потребности на выплату пенсий и госсоцпособий общую сумму пенсий и госсоцпособий, подлежащих выплате, с приложением форм N 4-Г и 4-Г пос и передает ее в республиканский ГЦВП, который производит финансирование указанных сумм в установленном порядке.  <*>
Сноска. Пункт 28 в редакции - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
29.  (исключен - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ).

5. Шетелге кететін азаматтарға еңбек сіңірген жылдары
үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақы төлеу
30. Шетелге тұрақты тұруға кететін адамдарға еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы ЗТМО республикалық бөлімшесінен төленетін зейнетақы бөлігіне қатысты есептен шыққан айына ғана төленеді.
31. Бұл үшін еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелеріне өтініш береді.
32. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері жеке тізімдеме-тізім жасайды (N4В, N4В-пос формасы бойынша) және оларды ЗТМО облыстық бөлімшелеріне өткізеді. ЗТМО облыстық бөлімшелері көрсетілген соманы жалпы тізімдеме-тізімге (N5-А, N5-А-пос нысанында) енгізеді және бұл тізімдерді ЗТМО Республикалық бөлімшесіне жібереді.
ЗТМО Республикалық бөлімшесі қаржыландыруды тізімдеме-тізімдер негізінде жүргізеді.
33. Шетелге кететіндерге, зейнетақы төлеуге қатысты бөлігінде еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төленгеннен кейін ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың есеп карточкаларына белгі соғады, кейін оларды осы Нұсқаулықтың 16-тармағында көрсетілген тәртіппен мұрағатқа тапсырып, бұл туралы зейнетақы және жәрдемақы тағайындаған органдарды хабардар етеді.
6. Бас бостандығынан айыру уақытына еңбек сіңірген
жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік
әлеуметтік жәрдемақы төлеу
34. Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 208-1 Қылмыстық-атқару Кодексінің  103-бабының 1 және 3 тармақтарына сәйкес еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы бас бостандығынан айрылған жағдайда Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтері тағайындаған еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы олар (еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар) жазасын өтеп жүрген түзеу мекемелеріне оны ұстауға жұмсалатын шығындарды өтеу үшін жібереді.
Ескерту: 34-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .
35. Оны ұстауға кеткен шығындарды өтеу үшін сотталған зейнеткер немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушы өзінің зейнетақының немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының қандай түрін және зейнетақының немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының қай уақытқа төленгенін көрсете отырып, түзеу мекемесінің әкімшілігіне жазбаша түрде өтініш береді. Түзеу мекемесі өзінің орналасқан жеріне қарай Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті аймақтық қызметіне хат жолдап, онда сотталған адамның тегін, атын, әкесінің атын, оның бұрынғы тұрған мекен-жайын, оған қай кезеңдерге зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының төленгенін, сондай-ақ жазасын өтеу мерзімдері мен түзеу мекемелерінің деректемелерін көрсетеді.
Ескерту: 35-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен , 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .

5. Выплата пенсий и госсоцпособий
гражданам, выезжающим за границу
30. Получателям пенсий и госсоцпособий, выезжающим на постоянное место жительства за границу, пенсии или госсоцпособия выплачиваются только в части пенсионных выплат из Республиканского отделения ГЦВП по месяц выписки.
31. Для этого получателями пенсий или госсоцпособий в районные (городские) отделения ГЦВП подаются заявления о выезде за границу.
32. Районные (городские) отделения ГЦВП составляют отдельные списки-ведомости (по форме N 4 В, N 4-Впос) и передают их в областные отделения ГЦВП. Областные отделения ГЦВП включают указанную сумму в сводный график потребности (по форме N 3, N 3-пос) и передают эти списки в Республиканское отделение ГЦВП. Республиканское отделение ГЦВП на основании списков-ведомостей производит финансирование.
33. После произведенной выплаты пенсий или госсоцпособий, в части пенсионных выплат, выезжающим за границу областными и районными (городскими) отделениями ГЦВП делаются отметки в карточках учета получателей пенсий или госсоцпособий, которые затем сдаются в архив, в порядке, указанном в пункте 16 настоящей инструкции, информируя об этом органы, назначившие пенсии и госсоцпособия.
6. Выплата пенсий и госсоцпособий
на время лишения свободы
34. В соответствии с пунктами 1 и 3 статьи 103 Уголовно- исполнительного Кодекса Республики Казахстан от 12 декабря 1997 года N 209-1, в случае лишения свободы получателей пенсий или госсоцпособий, пенсии или госсоцпособия, назначенные соответствующими службами Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан направляются районными (городскими) отделениями ГЦВП через областные отделения ГЦВП в исправительные учреждения, где они (получатели пенсий или госсоцпособий) отбывают наказание, для возмещения расходов по их содержанию.  <*>
Сноска. В пункт 34 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
35. Для возмещения расходов по его содержанию осужденный пенсионер или получатель госсоцпособия обращается с письменным заявлением к администрации исправительного учреждения, указав, какой вид пенсии или госсоцпособия получал, и по какое время ему выплачена пенсия или госсоцпособие. Исправительное учреждение по месту своего нахождения с письмом обращается в соответствующую территориальную службу Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, где указывает фамилию, имя, отчество осужденного, прежний адрес его жительства, за какой период ему выплачена пенсия или госсоцпособие, а также сроки отбытия наказания и реквизиты исправительного учреждения.  <*>
Сноска. В пункт 35 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).

36. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметінің түзеу мекемесі орналасқан жердегі тиісті қызметтері түзеу мекемесінен хабарламаны ала отырып, сотталған зейнеткердің немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының бұрынғы тұрған жеріндегі (сотталғанға дейін) тиісті қызметінен оның зейнеткерлік іс қағаздарын немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының іс қағаздарын сұратып алады.
Тиісті қызмет (түзеу мекемесі орналасқан жері бойынша) зейнеткер іс қағазын немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушының іс қағазын алғасын оны есепке қойып, N1-ИУ формасының көшірмесін ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшесіне жібереді.
Ескерту: 36-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен , 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
37. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшесі осының негізінде сотталған зейнеткерді немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыны тағайындалған зейнетақыны немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны түзеу мекемесінің арнайы шотына аудару үшін деректемелері көрсете отырып, N4-Д, N4-Дпос формасындағы тізімдеме-тізімге енгізеді.
Ескерту: 37-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
38. ЗТМО облыстық бөлімшесі N4-Д, N4-Дпос формасы негізінде зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуге арналған қажеттікті зейнетақының және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының түзеу мекемесіне аударуға жататын жалпы сомасының жиынтық есебіне енгізеді және оны аталған соманы белгіленген тәртіппен қаржыландыратын ЗТМО республикалық бөлімшесіне жібереді.
Ескерту: 38-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
39. Түзеу мекемесі, барлық ұстап қалуларға қарамастан сотталған адамның дербес шотына есептелген зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлемдерінің кемінде 25 процентін, ал 60 жастан асқан еркектердің 55 жастан асқан әйелдердің, сондай-ақ 1 және 2 топтағы мүгедектердің дербес шотына есептелген зейнетақы немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылардың кемінде 50 процентін есепке алып отырады.
Ескерту: 39-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
7. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыдан немесе
мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыдан ұстап қалу

36. Соответствующие службы Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан по месту нахождения исправительного учреждения, получив сообщения из исправительного учреждения, запрашивают пенсионное дело осужденного пенсионера или дело получателя госсоцпособия из соответствующей службы по прежнему месту жительства (до его осуждения).
Соответствующая служба (по месту нахождения исправительного учреждения), получив пенсионное дело или дело получателя госсоцпособия ставит его на учет и направляет в районное (городское) отделение ГЦВП выписку формы N 1-ИУ.  <*>
Сноска. В пункт 36 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
37. Районное (городское) отделение ГЦВП на ее основании включает осужденного пенсионера или получателя госсоцпособия в список-ведомость формы N 4-Д, N 4-Дпос с указанием реквизитов для перечисления назначенной пенсии и госсоцпособия на специальный счет исправительного учреждения.  <*>
Сноска. В пункт 37 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
38. Областное отделение ГЦВП на основании формы N 4-Д, N 4-Дпос включает в сводный график потребности на выплату пенсий и госсоцпособий на общую сумму пенсий и госсоцпособий, подлежащей к перечислению в исправительное учреждение, и передает ее в республиканское отделение ГЦВП, которое производит финансирование указанных сумм в установленном порядке.  <*>
Сноска. В пункт 38 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
39. Исправительным учреждением на лицевой счет осужденного пенсионера или получателя и госсоцпособия зачисляется, независимо от всех видов удержаний, не менее 25 процентов начисленных пенсионных выплат, а на лицевой счет мужчин старше 60 лет, женщин старше 55 лет, а также получателей государственных социальных пособий по инвалидности 1 и 2 группы зачисляется не менее 50 процентов начисленных им пенсий или госсоцпособий.  <*>
Сноска. В пункт 39 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
Удержания из пенсий
или госсоцпособий

40. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыдан немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыдан ұстап қалуды ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері N 1-ВС, N 1-ВСпос формаларына сәйкес Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтері атқарушы парақтардың түпнұсқасымен бірге ЗТМО облыстық бөлімшелері арқылы жіберген мүліктің өндіріп алу бөлігіне қатысты сот шешімдері, ұйғарымдары, қаулылары және орындалуы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес сот шешімдерін орындау үшін белгіленген тәртіппен жүргізілетін басқа да шешімдер мен қаулылардың негізінде жүргізеді.
ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері ЗТМО облыстық бөлімшелеріне еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыдан немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыдан N4-А, N 4-Апос формасы бойынша өндірістік атқару тәртібімен ұстап қалу туралы деректерді атқарушы парақтардың көшірмесімен қоса ай сайын өткізіп отырады.
Ескерту: 40-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .
41. ЗТМО облыстық бөлімшелері ЗТМО республикалық бөлімшесіне ұстап қалулар бойынша жалпы соманы көрсете отырып, зейнетақы мен жәрдемақылар төлеуге қажетті жиынтық графикте әр айдың 25-іне дейін ай сайын жіберіп отырады.
42. Атқару парақтары бойынша ұстап қалулар мен өндіріп алулар жөніндегі есепті ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері N2, N2пос формасындағы есеп карточкасында көрсете отырып жүргізеді.
8. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыны
немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны
қаржыландыру және төлеу
43. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыны немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды төлеу жөніндегі шығындарды қаржыландыруды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ақшаны ЗТМО Республикалық бөлімшесіне аударатын Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі арқылы республикалық бюджеттің қаражаты есебінен жүргізеді.
44. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыны немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны төлеу үшін ЗТМО облыстық бөлімшелері әрбір министрлік пен ведомство бойынша қалалар мен аудандар шегінде еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақыны немесе мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны төлеуге қажетті қаражаттың жиынтық кестесін N3-А, N3-ИНВ, N3ПК, N3-В формасы бойынша зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеу графигімен қоса әрбір айдың 20-нан кешіктірмей ЗТМО Республикалық бөлімшесіне өткізеді.

40. Удержания из пенсий или госсоцпособий производятся районными (городскими) отделениями ГЦВП в соответствии с формами N 1-ВС, N 1-ВСпос, представленными через областные отделения ГЦВП соответствующими службами Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан на основании судебных решений, определений, постановлений и приговоров в части (имущественных взысканий), исполнительных надписей нотариальных контор и других решений и постановлений, исполнение которых в соответствии с законодательством Республики Казахстан производится в порядке, установленном для исполнения судебных решений. При этом районные (городские) отделения ГЦВП ежемесячно представляют в областные отделения ГЦВП сведения об удержании из пенсий или госсоцпособий в порядке исполнительного производства по форме N 4-А, N 4-А пос.  <*>
Сноска. В пункт 40 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
41. Областные отделения ГЦВП передают в Республиканское отделение ГЦВП сводные дополнительные списки-ведомости по удержаниям (по формам N 4-А, N 4-А пос).
42. Учет по удержаниям и взысканиям по исполнительным листам ведется районными (городскими) отделениями ГЦВП.
8. Финансирование и выплата пенсий
и госсоцпособий
43. Финансирование расходов по выплате пенсий и госсоцпособий осуществляется за счет средств республиканского бюджета Министерством финансов Республики Казахстан через Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, которое перечисляет деньги в Республиканское отделение ГЦВП.
44. Для выплаты пенсий и госсоцпособий областные отделения ГЦВП представляют в Республиканское отделение ГЦВП сводный график потребности на выплату пенсий и госсоцпособий в разрезе городов и районов по каждому министерству и ведомству не позднее 20 числа каждого месяца по форме N 3-А, N 3-ИНВ, N 3-ПК, N 3-В с графиком выплаты пенсий и госсоцпособий.

45. ЗТМО Республикалық бөлімшесі еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны төлеудің кестесін әрбір айдың 25-інен кешіктірмей жасап, оны бекіту үшін Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жібереді.
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі кесте негізінде ЗТМО Республикалық бөлімшесіне ақша аударады.
46. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны төлеу үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының әрбір түрі бойынша N7, N7-пос формасында тізімдеме-тізім жасайды.
Ескерту: 46-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
47. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді қызмет көрсетуші Банк еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың тізімдеме-тізімі негізінде алушының жеке басын куәландыратын құжатын (төлқұжат немесе зейнеткерлік куәлігі) көрсеткенде жүргізеді. Азаматтың мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны салымдар бойынша есепке алу арқылы оны алу туралы жазбаша өтініші еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны қызмет көрсетуші Банк арқылы төлеу үшін міндетті шарт болып табылады.
48. ЗТМО аудандық (қалалық) бөлімшелері қызмет көрсетуші Банк бірлесіп әрбір айдың 5-іне дейін N8, N8-пос формасы бойынша ай сайын салыстырып тексеру актісін жүргізіп, оны облыстар бойынша жиынтықты салыстыру актісін (N8, N8-пос формасы бойынша) жасау үшін ЗТМО облыстық бөлімшесіне жібереді.
49. Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, қаржы полициясы мен мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының арнаулы атақтар берiлген және iшкi iстер органдарының қызметкерлерi үшiн Қазақстан Республикасы заңдарымен белгiленген тәртiп қолданылатын, еңбек сiңiрген жылдары бойынша зейнетақы төлемдерiн алуға құқығы бар қызметкерлерiне еңбек сiңiрген жылдары үшiн зейнетақы және мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақы төлеудi олардың нақты тұратын жерi бойынша қызмет көрсетушi Банк жүргізедi.
Ескерту: 49-тармақ жаңа редакцияда жазылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен
50. Банктің филиалы жоқ шалғай жерлерде тұратын зейнеткерлерге, бірінші топтағы мүгедектерге, басқа адамның күтімін қажет ететін 80 жасқа келген қарт кісілерге, ІІ топтағы жалғызбасты мүгедектерге белгіленген заң тәртібінде зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны Банк үйлеріне барып төлеу арқылы жүзеге асырады.
Ескерту: 50-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .

45. Республиканское отделение ГЦВП составляет сводный график потребности на выплату пенсий и госсоцпособий не позднее 25 числа каждого месяца и направляет его в Министерство труда и социальной защиты населения на утверждение.
На основании графика Министерство труда и социальной защиты населения производит перечисление денег в Республиканское отделение ГЦВП.
46. Районные (городские) отделения ГЦВП для выплаты пенсий и госсоцпособий составляют по каждому виду пенсий и госсоцпособий списки-ведомости по форме N 7, N 7-пос.  <*>
Сноска. В пункт 46 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
47. Выплата пенсий и госсоцпособий производится обслуживающим Банком на основании списков-ведомостей получателей пенсий и госсоцпособий при предоставлении документа, удостоверяющего личность получателя (паспорт или пенсионное удостоверение). Обязательным условием для выплаты пенсий или госсоцпособий через обслуживающий Банк является письменное заявление гражданина о его получении путем зачисления пенсий или госсоцпособий на счета по вкладам.
48. Районные (городские) отделения ГЦВП совместно с обслуживающим банком ежемесячно до 5-го числа следующего месяца, оформляет акт-сверки по форме N 8, N 8-пос, которые направляются в областные отделения ГЦВП для составления сводного акта-сверки (по форме N 8, N 8-пос) по области.
49. Выплата пенсий и госсоцпособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, которым присвоены специальные звания и на которых распространяется порядок, установленный законодательством Республики Казахстан для сотрудников органов внутренних дел, имеющим право на получение пенсионных выплат по выслуге лет, производится обслуживающим Банком по месту их фактического проживания.  <*>
Сноска. Пункт 49 в редакции - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п ; внесены изменения - от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
50. Выплата пенсий и госсоцпособий на дому обслуживающим Банком производится одиноким пенсионерам, проживающим в отдаленных участках, где нет филиала Банка, инвалидам I группы, престарелым, достигшим 80-летнего возраста, одиноким инвалидам II группы, нуждающимся в постороннем уходе, в установленном закондательством порядке.  <*>
Сноска. В пункт 50 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).

51. Еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының артық төленген сомаларын Заңда белгіленген тәртіппен ұстап қалудың қажеттігі туралы деректі Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Ішкі істер министрлігі, Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Республикалық ұлан, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң тиісті қызметтері береді.
Ескерту: 51-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 10-ө   бұйрығымен .
N 1-ВС пос формасы
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
Әскери қызметші, ішкі істер органдары
қызметкерлері санындағы мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақы алушының ісінен көшірме
іс қағазы N______
Тегі________________________________________________________
Аты_________________________________________________________
Әкесінің аты________________________________________________
Тұрғылықты мекен жайы (нақты)_______________________________
____________________________________________________________
әлеуметтік жеке коды ӘЖК N
___________________________________ (берілгенде толтырылады)
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТТН)_______________________
Жәрдемақы __________________________________ бастап төленсін
Жәрдемақының түрі:__________________________________________
Мүгедектігі бойынша МӘСК анықтамасы N___ "___"______ ____ ж.
Асыраушысынан айрылуына байланысты (асыраушысы қайтыс болған
туралы анықтама) N____ "_____"____________ 199__ ж.
Жасы бойынша
Жәрдемақы мөлшері (тағайындалған күніне)______________ теңге
____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Жәрдемақы мөлшері өзгерту жөніндегі себептер:_______________
(мүгедектік тобы, отбасының жұмысқа жарамсыз мүшелерінің саны
өзгеруі)
______ ж. "_____"_________________ бастап
Базалық зейнетақы мөлшері: ____________________________ теңге
_____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Базалық зейнетақы төлемдері ______________ бастап жүргізілсін
Базалық зейнетақы қосымша ақының сомасы _______________ теңге
Атқарушы құжаттар бойынша ұстап қалулар:
Жәрдемақы сомасынан ___________ теңге__________________ дейін
Базалық зейнетақы сомасынан __________ теңге __________ дейін
ұстап қалуды алушының деректеме______________________________
(алушының қызмет көрсетуші банктегі дербес шоты, мекен жайы)
Төлеуге тиісті жәрдемақының мөлшері ___________________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Төлеуге тиісті базалық зейнетақының мөлшері ___________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Жәрдемақы алу үшін банктің деректемелері және жеке шоттың
нөмірі:
(ЗТМО бөлімшелері жәрдемақы алушы өзі келгенде толтырады)
МФО ___________________
Кор шот _______________
Банк СТТН-і ___________
Шот ___________________
_____________________________________________________________
(банктің атауы, орналасқан жері)
М.О.
Қаржы қызметінің басшысы _______   __________________________
қолы    (тегі, аты, әкесінің аты)
Зейнетақы қызметінің маманы _____  __________________________
қолы   (тегі, аты, әкесінің аты)
N 1-ВС формасы
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 177-ө (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  бұйрығымен .
Әскери қызметші, ішкі істер органдары қызметкерлері
санындағы зейнеткердің зейнетақы ісінен көшірме
Зейнетақылық іс қағазы N______
Тегі ________________________________________________________
Аты _________________________________________________________
Әкесінің аты ________________________________________________
Тұрғылықты мекен жайы (нақты) _______________________________
Туған жылы (жылы, айы, күні)_________________________________
_____________________________________________________________
әлеуметтік жеке коды ӘЖК N __________________________________
(берілгенде толтырылады)
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТТН) _______________________
Зейнетақы тағайындалды (жылы, айы, күні)_____________________
Зейнетақы ___________________________________ бастап төленсін
Тағайындалған зейнетақының
Мөлшері __________________ теңге ____________________________
_____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Үстеме(артық төлеу) сомасы ____________________________ теңге
__________________ дейін ________________________ мерзім үшін
Негіздеме (әскери қызмет стажының, ақшалай жабдықталымның
өзгеруі, үстемені, есепті қатесін алып тастау және т.б.)
Базалық зейнетақы мөлшері: ____________________________ теңге
_____________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Базалық зейнетақы төлемдері ______________ бастап жүргізілсін
Базалық зейнетақы қосымша ақының сомасы _______________ теңге
Атқарушы құжаттар бойынша ұстау:
зейнетақы сомасынан _____________ теңге _______________ дейін
Базалық зейнетақы сомасынан ____________ теңге ________ дейін
ұстап қалуды алушының деректемелері _________________________
(алушының қызмет көрсетуші банктегі дербес шоты, мекен жайы)
Төленуге тиісті зейнетақының мөлшері __________________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Төлеуге тиісті базалық зейнетақының мөлшері ___________ теңге
(ұстап қалғаннан кейін)
Зейнетақы алу үшін банктің деректемелері және жеке шоттың
нөмірі:
(ЗТМО бөлімшелері зейнеткер өзі келгенде толтырады)
МФО ___________________
Кор шот _______________
Банк СТТН-і ___________
Шот ___________________
_____________________________________________________________
(банктің атауы, орналасқан жері)
М.О.
Қаржы қызметінің басшысы _______   __________________________
қолы    (тегі, аты, әкесінің аты)
Зейнетақы қызметінің маманы _____  __________________________
қолы   (тегі, аты, әкесінің аты)
ф. FORMA ВЛ
N 1-ИУ формасы
Сотталған және түзеу мекемесінде жазасын
өтеп жүрген зейнеткерге тағайындалған
зейнетақы туралы көшірме
Зейнетақылық іс қағазы N______
Тегі__________________________________________________________
Аты___________________________________________________________
Әкесінің аты__________________________________________________
Тұрғылықты мекен жайы (нақты)_________________________________
(сотталғанға дейін)
______________________________________________________________
Зейнетақының түрі______________________________________________
Сот шешімі_____________________________________________________
(соттың атауы, шешім шыққан күн, өтеу мерзімі)
_______________________________________________________________
Түзеу мекемесінің мекен жайы  ___________________________
(почта)
Түзеу мекеменің (СТТН)________________________________________
Арнаулы шоттың N______________________________________________
Түзеу мекемесіне қызмет көрсететін банктің деректемелері және
дербес шотының нөмірі:
(ЗТМО бөлімшелері зейнеткер өзі келгенде толтырады)
МФО         ___________________
Кор шот     ___________________
Банк СТТН-і ___________________
Шот         ___________________
______________________________________________________________
(банктің атауы, орналасқан жері)
Қаржы қызметінің                                   М.О.
басшысы_________________  ________________________________
қолы                   (тегі, аты, әкесінің аты)
Зейнетақы қызметінің
маманы _________________  ________________________________
қолы                   (тегі, аты, әкесінің аты)
Қабылдады_________________________________________________
(лауазымы, т.а.ә., күні)
ф. forma IV
Ф.В/Л.
______________________________________________________________
(еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы, мемлекеттік әлеуметтік
______________________________________________________________
жәрдемақы тағайындаған органның атауы)
______________________________________________________________
(ЗТМО облыстық бөлімшесінің атауы)
______________________________________________________________
ЗТМО облыстық бөлімшесінің 1 данада беріледі.
зейнетақы төлемдері мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
ресімдеу үшін берілетін құжаттар туралы
199__ ж. "___"_________________ N_____ хабарлама
_________________________________________________________________
|N р/р|тіркеу| Тегі, аты, әкесінің аты |   Құжаттың түрі          |
|     |  N   |                         |                          |
|_____|______|_________________________|__________________________|

51. Сведения о необходимости удержания в установленном Законом порядке излишне выплаченных сумм пенсий или госсоцпособий представляются соответствующими службами Министерства обороны, Министерства внутренних дел, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканской гвардии, Службы охраны Президента Республики Казахстан и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в областные отделения ГЦВП.  <*>
Сноска. В пункт 51 внесены изменения - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 18 января 2005 года N  10-п .
Форма N 1-ВС  <*>
Сноска. Форма в редакции - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
Выписка из пенсионного дела пенсионера
из числа военнослужащих, сотрудников
органов внутренних дел
Пенсионное дело N _______
Фамилия ___________________________________________________
Имя _______________________________________________________
Отчество __________________________________________________
Дата рождения______________________________________________
(число, месяц, год)
Дата назначения пенсии ____________________________________
(число, месяц, год)
Адрес места жительства (фактический) ______________________
Удостоверение личности N___ от "__" _______    г.
Кем выдан _________________________________________________
Социальный индивидуальный код (СИК) N _____________________
(заполняется по присвоению)
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН)______________
Выплату пенсии производить с ______________________________
Размер назначенной пенсии ____________ тенге ______________
тиын ______________________________________________________
(сумма прописью)
Сумма доплат (переплат)______________________________ тенге
За период с _______________ по ____________________________
Основание (изменение стажа воинской службы, денежного
довольствия, снятие надбавки, счетной ошибки и т.д.) ______
___________________________________________________________
Размер государственной базовой пенсионной выплаты:_________
_____________тенге___________________ тиын_________________
___________________________________________________________
(сумма прописью)
Выплату базовой пенсионной выплаты производить с __________
___________________________________________________________
Сумма доплат (переплат) базовой пенсии
______________________________________________________тенге
За период с______________________ по ______________________
Удержания по исполнительным документам:
Из суммы пенсии_______________ тенге до____________________
Из суммы базовой пенсионной выплаты __________________тенге
до__________________________
Реквизиты получателя удержаний _____________________________
(номер лицевого счета
____________________________________________________________
в обслуживающем банке, адрес получателя)
Размер причитающейся пенсии к выплате ______________________
_____________________  тенге
(после удержаний)
Размер причитающейся базовой пенсионной выплаты ____________
_________________ тенге
(после удержаний)
Реквизиты банка и номер лицевого счета
Для получения пенсии:
(заполняется отделениями ГЦВП при личной явке пенсионера)
МФО                  ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
РНН банка            ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
Счет (картсчет)      ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
____________________________________________________________
(наименование, местонахождение банка)
М.П.  Руководитель
финансовой службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Специалист
пенсионной службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Форма N 1-ВС пос  <*>
Сноска. Форма в редакции - приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 7 июля 2005 года N  177-п (вводится в действие со дня официального опубликования).
Выписка из дела получателя государственного
социального пособия из числа военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел
Дело N______________________
Фамилия ___________________________________________________
Имя _______________________________________________________
Отчество __________________________________________________
Дата рождения______________________________________________
(число, месяц, год)
Дата назначения госсоцпособия______________________________
(число, месяц, год)
Адрес места жительства (фактический) ______________________
Удостоверение личности N_______ от "__" _______    г.
Кем выдан _________________________________________________
Социальный индивидуальный код (СИК) N _____________________
(заполняется по присвоению)
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН)______________
Выплату госсоцпособия производить с ________ по ___________
Вид госсоцпособия:_________________________________________
По инвалидности справка МСЭК N ___от "__"____________ 20 г.
По случаю потери кормильца (справка о смерти кормильца) N__
от "__" __________ 20 г.
По возрасту
Размер госсоцпособия (на дату назначения)____________ тенге
___________________________________________________________
(сумма прописью)
Изменение размера госсоцпособия по причинам:_______________
(изменение группы инвалидности, числа нетрудоспособных
членов семьи) с "___"____________ 20_ г.
Размер государственной базовой пенсионной выплаты:_________
________ тенге_______ тиын_________________________________
(сумма прописью)
Выплату базовой пенсионной выплаты производить с __________
______________________________
Сумма доплат (переплат) базовой пенсии
______________________________________________________ тенге
За период с_______________ по _____________________________
Удержания по исполнительным документам:
Из суммы госсоцпособия____________ в тенге до______________
Из суммы базовой пенсионной выплаты _______________________
тенге______________________________________________________
Реквизиты получателя удержаний ____________________________
(номер лицевого счета
___________________________________________________________
в обслуживающем банке, адрес получателя)
Размер причитающегося госсоцпособия к выплате______________
____________________________________ тенге
(после удержаний)
Размер причитающейся базовой пенсионной выплаты____________
____________________________________ тенге
(после удержаний)
Реквизиты банка и номер лицевого счета
Для получения госсоцпособия:
(заполняется отделениями ГЦВП при личной явке получателя
госсоцпособия)
МФО                  ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
РНН банка            ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
Счет                 ___  ___ ____  ___  ___ ___  ___
____________________________________________________________
(наименование, местонахождение банка)
М.П.  Руководитель
финансовой службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Специалист
пенсионной службы   _________ _________________________
подпись   (фамилия, имя, отчество)
Форма N 1-ИУ
Выписка о назначенном размере пенсии пенсионера,
осужденного к лишению свободы, и отбывающего
наказание в исправительном учреждении
Пенсионное дело N ______________
Фамилия_______________________________________________________________
Имя___________________________________________________________________
Отчество______________________________________________________________
Адрес места жительства _______________________________________________
(до осуждения)
______________________________________________________________________
Вид пенсии  __________________________________________________________
Решение суда _________________________________________________________
(наименование суда, дата решения, срок отбывания)
______________________________________________________________________
Адрес исправительного учреждения _____________________________________
(почтовый)
РНН испр.учрежд. _____________________________________________________
Специальный счет N ___________________ _______________________________
Реквизиты банка обслуживающего исправительное
учреждение:
МФО  ________________________________
Кор. счет ___________________________
РНН  ________________________________
Счет ________________________________
(исправительного учреждения)
______________________________________________________________________
(наименование, местонахождение банка)
______________________________________________________________________
Руководитель                                       М.П.
финансовой службы ______________________   ___________________________
(подпись)           (фамилия, имя, отчество)
Специалист
пенсионной службы  _____________________   ___________________________
(подпись)           (фамилия, имя, отчество)
ф.Nfоrма IY
Ф. В/Л
______________________________________________________________________
(наименование органа назначившего пенсию, госсоцпособие)
______________________________________________________________________
(наименование областного отделения ГЦВП)
______________________________________________________________________
Представляется в областное отделение ГЦВП в 1-м экземпляре
Извещение N __________ от "___"________________19____г.
о представляемых документах для оформления пенсионных выплат
и госсоцпособий
----------------------------------------------------------------------
N п/п!  Регистрационный N    !Фамилия, имя, отчество!  Вид документа
----------------------------------------------------------------------

|  1  |  2   |           3             |           4              |
|_____|______|_________________________|__________________________|
|_____|______|_________________________|__________________________|
|_____|______|_________________________|__________________________|
|_____|______|_________________________|__________________________|
|_____|______|_________________________|__________________________|
|_____|______|_________________________|__________________________|
Барлығы ________________ құжат қоса берілген
Қаржы қызметінің
басшысы            ______________________
зейнетақы қызметінің
маманы             ______________________
Қабылдады______________________________________________________
(лауазымы, т.а.ә., күні)
N 7 форма
Тізім-тізімдеме
__________________ облысының ______________ ауданның, қалының
зейнеткерлерінің 19__ ж. "____"__________ үшін зейнетақы
төлеуге
Банк _________________ Банктің деректемелері
____________________________________________________________________
N |Зейнет.|АЖК|Зейнетақы|Қызмет|Төлене. |Қолма-қол|Зей.|Жеке |Есеп.
р/|кердің |   |іс-қағазы|көрсе.|тін     |ақша қара|нет.|шотқа|ке
р |Т.А.Ә. |   |ның      |тетін |зейнет. |жатының  |кер.|есеп.|алын.
|       |   |нөмірі   |банк. |ақының  |берілген |дің |ке   |ған
|       |   |         |тегі  |сомасы  |сомасы   |қолы|алына|күні
|       |   |         |жеке  |        |         |    |тын  |
|       |   |         |шоттың|        |         |    |сома |
|       |   |         |нөмері|        |         |    |     |
__|_______|___|_________|______|________|_________|____|_____|_____
|ағым|өт.|1|2|3|4|5|
|дағы|кен|к|к|к|к|к|
|уақыт|уа|ү|ү|ү|ү|ү|
|үшін|қыт|н|н|н|н|н|
|    |үш.|_|_|_|_|_|
|    |ін | | | | | |
_______________________________|____|___|_|_|_|_|_|________________
1 |   2   | 3 |    4    |  5  |  6 | 7 |8|9|1|1|1|   13  |  14  |
|       |   |         |     |    |   | | |0|1|2|       |      |
___|_______|___|_________|_____|____|___|_|_|_|_|_|_______|______|__
___|_______|___|_________|_____|____|___|_|_|_|_|_|_______|______|__
___|_______|___|_________|_____|____|___|_|_|_|_|_|_______|______|__
___|_______|___|_________|_____|____|___|_|_|_|_|_|_______|______|__
Барлығы:
___|_______|___|_________|_____|____|___|_|_|_|_|_|_______|______|__
Ескерту: 7-14 бағандарды банктің аудандың (қалалық) бөлімшелері
толтырады және Зейнетақы орталығының аудандық (қалалық) бөлімше.
леріне 6 күн ішінде береді.
Зейнетақы орталығының        Банк бөлімшесінің ________________
жауапты атқарушысы _________  _______________________ директоры
форма N 7-пос.
Код _______ ____________________ бойынша жәрдемақы алушылардың
__________________ облысы ______________ ауданының, мемлекеттік
әлеуметтік жәрдемақы алушыларына 19__ ж. "____"__________ үшін
N____ Тізім-тізімдеме
____________________________________________________________________
N |   Т.А.Ә.  | ӘЖК   |  Жеке|Қызмет   | Төленетін      |Жеке |Есеп
р/|           |       |басы. |көрсетуші|мемлекеттік     |шотқа|ке
р |           |       |ның іс|банктегі |әлеуметтік жәр. |есеп.|алын
|           |       |қағазы|жеке шоты|демақының сомасы|ке   |ған
|           |       |ның   |ның N    |                |алына|күні
|           |       |нөмірі|         |                |тын  |
|           |       |      |         |                |сома |
__|__________ |_______|______|_________|________________|_____|
|Ағым.|Өткен|Бар.|
|дағы |уақыт|лығы|
|уақыт|үшін |    |
|үшін |     |    |
________________________________________|_____|_____|____|__________

1  !          2            !           3          !       4
----------------------------------------------------------------------
Всего приложено___________ документов
Руководитель
финансовой службы ___________________
Специалист пенсионной
службы ______________________________
Принял:______________________________
(должность, ф.и.о., дата)
ф.FОRМА BL
Форма N 7
Список-ведомость
пенсионеров____________района, города_________области
на выплату пенсии за ___________месяц 19___г.
Банк_________________Реквизиты банка__________________________________
______________________________________________________________________
N !ФИО       !СИК!Номер  !N лице!Сумма пенсии!Сумма выданных наличных
пп!пенсионера!   !пенсион!вого  !подлежащая к!   денежных средств
!          !   !ного   !счета !выплате     !------------------------
!          !   !дела   !в об- !------------! 1  ! 2  ! 3  ! 4  ! 5
!          !   !       !служи-!за те!за про!день!день!день!день!день
!          !   !       !вающем!кущее!шедшее!----!----!----!----!----
!          !   !       !банке !время!время !дата!дата!дата!дата!дата
----------------------------------------------------------------------
1!    2     ! 3 !   4   !   5  !  6  !  7   ! 8  ! 9  ! 10 ! 11 ! 12
----------------------------------------------------------------------
Итого:
Продолжение таблицы:
__________________________________
Роспись  ! Сумма к !    Дата    !
пенсионера !зачислен.! зачисления !
!на лиц.  !            !
___________!счет_____!____________!
13     !   14    !     15     !
___________!_________!____________!
!         !            !
Примечание: Графы 7-14 заполняются районными (городскими) отделениями
банка и представляются в районное (городское) отделение Пенсионного центра
в течение 6 дней.
Ответственный исполнитель             Директор_______________________
Пенсионного центра________________    ______________отделения банка
Код ________                                Форма № 7 пос
Список-ведомость
получателей госсоцпособий по ___________________
__________ района, города ___________ области
на выплату госсоцпособий за "__"_________19__г.
Банк _____________________ реквизиты банка _______________
____________________________________________________________________
| № |  Ф.И.О.  |СИК|Номер |№ лицево-|Сумма госсоцпособий,|Сумма| Дата|
|п/п|          |   |лично-|го счета |подлежащая к выплате|к за-|зачис|
|   |          |   |го    |в обслужи|____________________|числе|ления|
|   |          |   |дела  |вающем   |  За   |  За  |Итого|нию  |     |
|   |          |   |      |банке    |текущее|прошед|     |на   |     |
|   |          |   |      |         | время |шее   |     |лиц. |     |
|   |          |   |      |         |       |время |     |счет |     |
|___|__________|___|______|_________|_______|______|_____|_____|_____|

1 |      2    |   3   |  4   |    5    |  6  |  7  |  8 |  9  | 10
__|___________|_______|______|_________|_____|_____|____|_____|____
Барлығы:
__|___________|_______|______|_________|_____|_____|____|_____|____
Ескерту: 9,10 бағандарды Банк толтырады
ЗТМО бөлім бастығы _______________  Банк бөлімінің_______________
Бас бухгалтер_____________________  ____________басқарушысы (бас
бухгалтер)
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан
жәрдемақы төлеу жөніндегі N____ есеп карточкасы
________________________
Код _ _ _ _ CTH_ _ _ _ _ _ _ _ _ _|Жәрдемақы тағайындаудың |
|   бастапқы күні        |
ӘЖК __________    _______________ |19_ж."__"_______________|
|хаттама N__/______      |
|жеке іс қағазының N_____|
|________________________|
ТАӘ _____________________________       ЖШ*       ҮЖ** |
Туған жылы "___"______ 199 ___ жыл      Жеке шоты, банк|  Күні
деректемелері  |
Жынысы (әйел, ер.) _________
Мекен-жайы ______________________     _____________________________
Жәрдемақының түрі_ _ _ _  Шифр _ _ _ _ _
____________________________________________________________________
Төлем |Есепт.|соның ішінде|Ұстап қалу.|Берешек |Берешек.|Төлем
кезеңі|жәрдем|            |   лар     |        |тің бар.|барлығы
|сомасы|____________|___________|_______ |лығы    |___________
|      |Зейнет|жәрд.|атқару|жәрд|жәр.|ат.|        |жәр-|атқару
|      |төлемд|де   |құж.  |а рт|дем |қа.|        |дем |құж.б.
|      |      |інгі |бой.  |төл.|бой.|ру.|        |ақы |
|      |      |үст. |      |    |ын. |құж|        |    |
|      |      |     |      |    |    |б. |        |    |
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
1   |   2  |   3  |  4  |  5   |  6 | 7  | 8 |   9    | 10 |
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қаңтар
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Ақпан
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Наурыз
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Сәуір
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Мамыр
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Маусым
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Шілде
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Тамыз
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қырқ.
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қазан
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қараша
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Желт.
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Барлығы:
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
200 жылға
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
1       2     3      4     5     6    7   8      9     10    11
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қаңтар
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Ақпан
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Наурыз
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Сәуір
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Мамыр
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Маусым
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Шілде
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Тамыз
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қыркүй.
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қазан
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Қараша
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Желтоқ.
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
Барлығы
______|______|______|_____|______|____|____|___|________|____|______
таблицаның жалғасы
Асыраушысынан айрылуына байланысты
жәрдемақы алушылар туралы мәлімет
_____________________________________________________________
Жәрд. жаңа | Өзгер.| Асырауын | Туған |  Туыс. байланыст.
мөлш. белг.|себебі | дағының  | күні  |
|       |  ТАӘ     |       |
____________|_______|__________|_______|_____________________
Жерлеуге бір жолғы жәрдемақы
"___"______19 __ж. ____ теңге
Карточканың дұрыс ашылуын тексерген
________ бас маман (ТАӘ)
мөртаңба
__________________________________
*ЖШ-жеке шоты есепке алынсын
**ҮЖ-үйге жеткізу (қажеттісін белгілеу(+))

| 1 |     2    | 3 |   4  |    5    |   6   |   7  |  8  |  9  |  10 |
|___|__________|___|______|_________|_______|______|_____|_____|_____|
|   |          |   |      |         |       |      |     |     |     |
|___|__________|___|______|_________|_______|______|_____|_____|_____|
|   | Итого:   |   |      |         |       |      |     |     |     |
|___|__________|___|______|_________|_______|______|_____|_____|_____|
Примечание: графы 9, 10 заполняются Банком
Начальник отделения ГЦВП _______   Управляющий (гл.бухгалтер)________
Главный бухгалтер ______________   ___________________ отделения банка
Карточка учета по выплате пособий из
Государственного центра по выплате пенсий № ___
Код _ _ _ _
СИК _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ф.И.О. ____________________________
Год рождения "__"__________ 19__ г.     Пол (жен. муж.) _______
Адрес _________________________________________________________
Вид пособия ________________________     Шифр _ _ _ _
Единовременная выплата пособия на погребение "__"______19__г.___тенге
Дата первоначального назначения пособия
"__" ____________ 19__ г. протокол № _______________
№ дела _______________
ЛС __*       ДД __**
Лицевой счет, реквизиты банка
____________________________________________________
Правильность открытия карточки
Штамп                Ф.И.О._________________________
На 19__г.
____________________________________________________________________
| Период |Сумма  |      Удержания   |Задолженность|Всего|Итого сумма к|
| выплат |начис  |                  |_____________|задол|    выплате  |
|        |ленн.  |__________________|  по  |  по  |жен- |_____________|
|        |пособия|по испол.|по пере-|пособ.!испол.|ность|пособ.|  по  |
|        |       |документ.|плате   |      |докум.|     |      |испол.|
|        |       |         |пособия |      |      |     |      |докум.|
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
|   1    |   2   |    3    |    4   |  5   |  6   |  7  |   8  |  9   |
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого:
На 200__г.
____________________________________________________________________
|   1    |   2  |    3    |    4   |  5   |  6   |  7  |   8  |  9   |
|________|______|_________|________|______|______|_____|______|______|
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого:
_____________________________________________________________________
| Период |Сумма  |      Удержания   |Задолженность|Всего|Итого сумма к|
| выплат |начис  |                  |_____________|задол|    выплате  |
|        |ленн.  |__________________|  по  |  по  |жен- |_____________|
|        |пособия|по испол.|по пере-|пособ.!испол.|ность|пособ.|  по  |
|        |       |документ.|плате   |      |докум.|     |      |испол.|
|        |       |         |пособия |      |      |     |      |докум.|
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
|   1    |   2   |    3    |    4   |  5   |  6   |  7  |   8  |  9   |
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого:
Сведения о получателях пособия по случаю потери кормильца
___________________________________________________________
|Дата установлен.| Причина |   Ф.И.О. иждивенца   |         |
| нового размера |изменения|                      |         |
|    пособия     |         |                      |         |
|________________|_________|______________________|_________|
|________________|_________|______________________|_________|
|________________|_________|______________________|_________|
*ЛС  - зачислить на лицевой счет
**ДД - доставка на дом (нужное указать)
Форма N 2-пос

1. Жәрдемақы мөлшері     2. Ұстап қалулар
_________________________   ____________________________________
|NN |Жәрдем.|Өзгер.|Құжат | |Құжат |Ұстап |Құжат. |Құжат.  |Құжат|
|р/р|ақы    |тілген|негіз.| |келген|қал.  |тың    |берілген|тың  |
|   |мөлш.  |күні  |інде  | |күн   |есепке|нөмірі |күн     |атауы|
|   |       |      |      | |      |алған |       |        |     |
|   |       |      |      | |      |күн   |       |        |     |
|___|_______|______|______| |______|______|_______|________|_____|
| 1 |   2   |   3  |  4   | |  1   |  2   |   3   |    4   |  5  |
|___|_______|______|______| |______|______|_______|________|_____|
|___|_______|______|______| |______|______|_______|________|_____|
_________________________________________________
|Құжат |Құжат. | Алушы. |Ұстап қалудың  |Ай сайынғы|
|тың   |күшінің|ның     |жалпы сомасы   |нақты     |
|маз.  |мерзімі|дерек.  |  %    | сома  |ұстап.    |
|мұны  |       |темел.  |       |       |қалул.    |
|      |       |мерзімі |       |       |          |
|______|_______|________|_______|__________________|
|  6   |   7   |  8     |   9   |  10   |   11     |
|______|_______|________|_______|_______|__________|
3. Артық төлемдер
______________________________________________
|NN|Құрал   | Өтеу   | Артық  |Өтеу   | Қалдық |
|  |ған күні|есебінің| төлеу  |сомасы |        |
|  |        |күні    | сомасы |       |        |
|__|________|________|________|_______|________|
| 1|    2   |   3    |   4    |   5   |   6    |
|__|________|________|________|_______|________|
|__|________|________|________|_______|________|
4. Жәрдемақы төлеуді тоқтату
_____________________________________________________
|Құжат | Құжаттың нөмірі |Зейнетақы    |Тоқтату |Қолы |
|түскен|және оны берген  |төлем. тоқтат|себебі  |     |
|күні  | күні            |уақыты       |        |     |
|______|_________________|_____________|________|_____|
|  1   |        2        |      3      |   4    |  5  |
|______|_________________|_____________|________|_____|
Түгендеу туралы белгі
__________________ !_________!__________!
(ТАӘ)               (қолы)   (қолы)
N форманың сырт беті
форма N 2
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың
жәрдемақы төлеу жөніндегі N____ есеп карточкасы
Код __________ CTH____________ Жәрдемақы тағайындаудың бастапқы күні
ӘЖК __________    ____________ 19_ж."__"__________хаттама N__/___
жеке іс қағазының N__________
ТАӘ __________________________           ЖШ*          ҮЖ**
Туған жылы "__"__ 199__ жыл    Жеке шоты, банк деректемелері  Күні
Жынысы(әйел,ер.)                ___________________________________
Мекен-жайы ___________________
Жәрдемақының түрі_____________
Шифр _____________
____________________________________________________________
Төлем |Есепт.|Ұстап қалу.|Берешек |Берешек.|Төлем сомасының
кезеңі|зейнет|   лар     |        |тің бар.|барлығы
|сомасы|___________|_______ |лығы    |________________
|      |атқару|зейн|зейн|ат.|        |жәрдем-|атқару
|      |құж.  |арт |бой.|қа.|        |ақы    |құж.б.
|      |бой.  |төл.|    |ру.|        |       |
|      |      |    |    |құж|        |       |
|      |      |    |    |   |        |       |
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
1   |   2  |   3  | 4  |  5 | 6 | 7      |   8   |   9
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қаңтар
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Ақпан
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Наурыз
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Сәуір
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Мамыр
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Маусым
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Шілде
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Тамыз
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қырқ.
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қазан
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қараша
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Желт.
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Барлығы:
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
таблицаның жалғасы
____________________________________________________________
Төлем |Есепт.|Ұстап қалу.|Берешек |Берешек.|Төлем сомасының
кезеңі|зейнет|   лар     |        |тің бар.|барлығы
|сомасы|___________|_______ |лығы    |________________
|      |атқару|зейн|зейн|ат.|        |жәрдем-|атқару
|      |құж.  |арт |бой.|қа.|        |ақы    |құж.б.
|      |бой.  |төл.|    |ру.|        |       |
|      |      |    |    |құж|        |       |
|      |      |    |    |   |        |       |
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
1   |   2  |   3  | 4  |  5 | 6 | 7      |   8   |   9
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қаңтар
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Наурыз
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Сәуір
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Мамыр
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Маусым
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Шілде
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Тамыз
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қырқ.
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қазан
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қараша
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Желт.
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Барлығы:
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
200 жылға
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
1       2     3      4    5    6    7        8      9
___________________________________________________________
Қаңтар
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Ақпан
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Наурыз
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Сәуір
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Мамыр
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Маусым
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Шілде
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Тамыз
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қырк.
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қазан
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Қараша
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Желтоқ.
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
Барлығы
______|______|______|____|____|___|_______ |_______|_______
таблицаның жалғасы
Жерлеуге берілетін жәрдемақыны бір жолғы төлеу:
"___"______19 _ж. _____ теңге
Кәртішкенің дұрыс ашылуын тексерген бас маман
Мөртаңба     ТАӘ __________________________________
*ЖШ-жеке шотына есепке алынсын  **ҮЖ-үйге жеткізу
(қажеттісін белгілеу(+))

1. Размер госсоцпособий      2. Удержания
_________________________   ________________________________________
|№№ | Размер| Дата |На    | |Дата  |Дата  | Номер |Дата    |Наименова|
|п/п|госсоц-|измене|основа| |поступ|учета |докумен|выдачи  |ние доку-|
|   |пособий|ния   |нии до| |ления |удержа|та     |докумен-|мента    |
|   |       |      |кумен-| |доку- |ния   |       |та      |         |
|   |       |      |та    | |мента |      |       |        |         |
|___|_______|______|______| |______|______|_______|________|_________|
| 1 |   2   |   3  |  4   | |  1   |  2   |   3   |   4    |    5    |
|___|_______|______|______| |______|______|_______|________|_________|
|___|_______|______|______| |______|______|_______|________|_________|
_______________________________________________________
|Содержание| Сроки  |Реквизи-|  Общая сумма  |Ежемесяч- |
|документа |действия|ты полу-|   удержания   |ные факти-|
|          |докумен-|чателя  |_______________|ческие    |
|          |та      |        |   %   | сумма |удержания |
|          |        |        |       |       |          |
|__________|________|________|_______|_______|__________|
|    6     |   7    |  8     |   9   |  10   |   11     |
|__________|________|________|_______|_______|__________|
3. Переплата
_______________________________________________________
|  №№ |    Дата   |  Дата   |  Сумма  |  Сумма  |Остаток|
|     |образования|  учета  |переплаты|погашения|       |
|     |           |погашения|         |         |       |
|_____|___________|_________|_________|_________|_______|
|  1  |      2    |    3    |   4     |    5    |   6   |
|_____|___________|_________|_________|_________|_______|
|_____|___________|_________|_________|_________|_______|
4. Прекращение выплаты госсоцпособий
________________________________________________________
|Дата   | Номер документа |Время прекра-|Причина |Подпись|
|поступ.|   и дата его    |щения выплаты|прекраще|       |
|докум. |     выдачи      |пенсий       |ния     |       |
|_______|_________________|_____________|________|_______|
|  1    |        2        |      3      |   4    |   5   |
|_______|_________________|_____________|________|_______|
|_______|_________________|_____________|________|_______|
Отметки об инвентаризации 1. _________________/______________/_______/
(ФИО)         (подпись)     (дата)
Обратная сторона формы № 2 пос
Форма N 2
Карточка учета по выплате пенсий из
Государственного центра по выплате пенсий № ___
Код _ _ _ _
СИК _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ф.И.О. ____________________________
Год рождения "__"__________ 19__ г.     Пол (жен. муж.) _______
Адрес _________________________________________________________
Вид пенсии ________________________     Шифр _ _ _ _
Дата первоначального назначения пенсий
"__" ____________ 19__ г. протокол № _______________
№ пенсионного дела _______________
ЛС __*       ДД __**
Лицевой счет, реквизиты банка                   Дата
____________________________________________________
____________________________________________________
На 199__г.
_____________________________________________________________________
| Период |Сумма  |      Удержания   |Задолженность|Всего|Итого сумма к|
| выплат |начис  |                  |_____________|задол|    выплате  |
|        |ленн.  |__________________|  по  |  по  |жен- |_____________|
|        |пенсии |по испол.|по пере-|пенсии!испол.|ность|пенсии|  по  |
|        |       |документ.|плате   |      |докум.|     |      |испол.|
|        |       |         |пенсии  |      |      |     |      |докум.|
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
|   1    |   2   |    3    |    4   |  5   |  6   |  7  |   8  |  9   |
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого:
На 200__г.
____________________________________________________________________
|   1    |   2  |    3    |    4   |  5   |  6   |  7  |   8  |  9   |
|________|______|_________|________|______|______|_____|______|______|
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого:
____________________________________________________________________
| Период |Сумма  |      Удержания   |Задолженность|Всего|Итого сумма к|
| выплат |начис  |                  |_____________|задол|    выплате  |
|        |ленн.  |__________________|  по  |  по  |жен- |_____________|
|        |пенсии |по испол.|по пере-|пенсии!испол.|ность|пенсии|  по  |
|        |       |документ.|плате   |      |докум.|     |      |испол.|
|        |       |         |пенсии  |      |      |     |      |докум.|
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
|   1    |   2   |    3    |    4   |  5   |  6   |  7  |   8  |  9   |
|________|______ |_________|________|______|______|_____|______|______|
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого:
Единовременная выплата пособия на погребение:
"___"______19__г.  _____________________тенге
Правильность открытия карточки проверил гл.спец.
Штамп          Ф.И.О._____________________
*ЛС  - зачислить на лицевой счет
**ДД - доставка на дом (нужное указать)
Форма N 2-пос

1.  |Банк филиалының 19___ж. "1"_____ төленбеген қарызының |
|қалдығы, оның ішінен:                                 |
|Мүгедектігіне байланысты                              |
|Асыраушысынан айрылған жағдайда                       |
|Жасына байланысты                                     |
|                                                      |
2.  |Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы ______19___ж     |
|Банк филиалына аударады - барлығы, оның ішінен:       |
|Мүгедектігіне байланысты                              |
|Асыраушысынан айрылған жағдайда                       |
|Жасына байланысты                                     |
|                                                      |
3.  |Банк филиалына __________19_____ж. төленді-барлығы,   |
|оның ішінде:                                          |
|Мүгедектігіне байланысты                              |
|Асыраушысынан айрылған жағдайда                       |
|Жасына байланысты                                     |
|                                                      |
3а  |Оның ішінде салымның Зейнетақы төлеу жөніндегі мемле. |
|кеттік орталыққа қайтарылғаны -барлығы (N9 қосымша),  |
|оның ішінен:                                          |
|Мүгедектігіне байланысты                              |
|Асыраушысынан айрылған жағдайда                       |
|Жасына байланысты                                     |
|                                                      |
4.  |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа салым.|
|ға енгізілгенге дейін қайтарылғаны-барлығы, оның      |
|ішінен:                                               |
|Мүгедектігіне байланысты                              |
|Асыраушысынан айрылған жағдайда                       |
|Жасына байланысты                                     |
|                                                      |
5.  |Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа алдың.|
|ғы айларды есептелген салымнан қайтарылған сома, оның |
|ішінен:                                               |
|Мүгедектігіне байланысты                              |
|Асыраушысынан айрылған жағдайда                       |
|Жасына байланысты                                     |
|                                                      |
6.  |Банк қызметі үшін комиссиялық сыйақыға есептелгені    |
|- барлығы                                             |

1. |Остаток задолженности за филиалом Банка на "1"______199__г.|
|в том числе:                                               |
|по инвалидности                                            |
|по случаю потери кормильца                                 |
|по возрасту                                                |
|                                                           |
2. |Перечислено в "__"___________ 199__г. филиалу Банка        |
|Государственным центром по выплате пенсий - всего          |
|в том числе:                                               |
|по инвалидности                                            |
|по случаю потери кормильца                                 |
|по возрасту                                                |
|                                                           |
3. |Выплачено филиалами Банка в "__"__________199__г. - всего  |
|в том числе:                                               |
|по инвалидности                                            |
|по случаю потери кормильца                                 |
|по возрасту                                                |
|                                                           |
3а.|Из них возвращено со вкладов в Государственный центр по    |
|выплате пенсий (приложение № 9) Всего                      |
|в том числе:                                               |
|по инвалидности                                            |
|по случаю потери кормильца                                 |
|по возрасту                                                |
|                                                           |
4. |Возвращено в Государственный центр по выплате пенсий до    |
|зачисления во вклады - всего                               |
|в том числе:                                               |
|по инвалидности                                            |
|по случаю потери кормильца                                 |
|по возрасту                                                |
|                                                           |
5. |Сумма возврата со вкладов в Государственный центр по       |
|выплате пенсий, зачисленная в предыдущие месяцы            |
|в том числе:                                               |
|по инвалидности                                            |
|по случаю потери кормильца                                 |
|по возрасту                                                |
|                                                           |
6. |Начислено комиссионное вознаграждение за услуги банка -    |
|всего                                                      |
|                                                           |

1         |    2    |   3  |                4
________________|_________|______|_________________________________
1. Мүгедектігі  |         |      |
бойынша      |         |      |
2. Асыраушысынан|         |      |
айрылған     |         |      |
жағдайда     |         |      |
3. Жасына       |         |      |
байланысты   |         |      |
________________|_________|______|_________________________________
Барлығы:
___________________________________________________________________     ___________________ қалалық, аудандық бөлімшесінің
Жауапты орындаушысы ____________________________
__________________ облыстық филиалының
Операциялық жұмыстар бөлімінің бастығы_________________________
N 11 форма
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық
Зейнеткердің қайтыс боуына байланысты қосымша өтінім
____________________________________________________________________
Т.А.Ә | Ә.Ж.К. |Жерлеуге арналған бір|Төленбеген қарызды есепте.
|        |   жолғы төлем       |генде тиесілі зейнетақы
|        |_____________________|____________________________
|        |Сомасы |Алушының     |  Сомасы     |  Алушының
|        |       |деректемесі  |             |деректемесі
_______|________|_______|_____________|_____________|______________
1  |   2    |   3   |      4      |     5       |      6
_______|________|_______|_____________|_____________|______________
_______|________|_______|_____________|_____________|______________
Барлығы:
___________________ қалалық, аудандық бөлімшесінің
Жауапты орындаушысы ____________________________
__________________ облыстық филиалының
Операциялық жұмыстар бөлімінің бастығы_________________________
N 11  форма-Апос
Код _________________________________________________
(Зейнетақы орталығының филиалы)
Мемлекеттік әлеуметтік жердемақы алушының қайтыс
болуына байланысты қосымша өтінім
_______________199__ж. N
_________________________________________________________
қалалар, аудан. |тізімдеме|Қайтыс   |Жерлеуге|Жалпы
дар оның ішінде |-тізім   |болғандар|арналған|сомасы
банктер бойынша |күні мен |саны     |сома    |
|  N      |         |        |
________________|_________|_________|________|___________
1         |    2    |   3     |    4   |    5
________________|_________|_________|________|___________
1. Мүгедектігі  |         |         |        |
бойынша      |         |         |        |
2. Асыраушысынан|         |         |        |
айрылған     |         |         |        |
жағдайда     |         |         |        |
3. Жасына       |         |         |        |
байланысты   |         |         |        |
________________|_________|_________|________|__________
Барлығы:
________________________________________________________
Зейнетақы орталығы ___________________ филиалының директоры    __________________________________________________________________
Бас бухгалтер_________________________________________________
Жауапты орындаушы_____________________________________________
11-Бпос формасы
код__________________________________________________________
(қалалық, аудандық Зейнетақы орталығының бөлімшесі)
Жерлеуге арналған жәрдемақылардың (мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақыларды алушылардың қайтыс болуына байланысты)
тізім-тізімдемесі _____________19__ж N
Банктің деректемелері ________________________
____________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты |Банктегі жеке шотының N |     сомасы
_________________________|________________________|_________________
1              |           2            |         3
_________________________|________________________|_________________
Барлығы:
Облыстық филиалдың директоры            Банк филиалының директоры
__________________                      ______________________
_______________ қалалық, аудандық зейнетақы орталығы
Форма N 3 пос
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық
1999 жылдың_________ үшін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
төлеу қажеттілігінің жиынтық кестесі
____________________________________________________________________
Бағ.|Ша. |Төлем түрлері |Са.|    Төлем кезеңдері (млн.теңгемен)
дар.|ғын |              |ны |
лама|бағ.|              |   |
|дар.|              |   |
|лама|              |   |
____|____|______________|___|______________________________________

!     1        |    2    |   3  |                4
_!______________|_________|______|___________________________________
1. По           |         |      |
инвалидности |         |      |
2. По случаю    |         |      |
потери       |         |      |
кормильца    |         |      |
3. По возрасту  |         |      |
________________|_________|______|___________________________________
Итого:       |         |      |
________________|_________|______|___________________________________
Ответств. исполнитель _______ городского, районного отделения ГЦВП ___
Начальник отдела операционной работы ________ филиала ГЦВП ___________
Начальник отдела операционной работы __________ филиала ГЦВП _________
Форма № 11-Апос
Код _ _ _ _ _ _ ______________________________________________________
(филиал Пенсионного центра)
Сводная дополнительная заявка в связи со смертью
получателя госсоцпособий
на "___"____________ 199__г. № _____
____________________________________________________________________
|   |Города, районы в т.ч. по|Дата и № |Числен-|Сумма выплат | Общая |
|   |         банкам         |списка-  |ность  |на погребение| сумма |
|   |                        |ведомости|умерших|             |       |
|___|________________________|_________|_______|_____________|_______|
|   |          1             |    2    |   3   |      4      |   5   |
|___|________________________|_________|_______|_____________|_______|
| 1.|По инвалидности         |         |       |             |       |
| 2.|По случаю потери        |         |       |             |       |
|   |кормильца               |         |       |             |       |
| 3.|По возрасту             |         |       |             |       |
|___|________________________|_________|_______|_____________|_______|
|   |Итого:                  |         |       |             |       |
|___|________________________|_________|_______|_____________|_______|
Директор ________________________ филиала ГЦВП_______________________
Главный бухгалтер ____________________________
Ответственный исполнитель ____________________
Форма № 11-Бпос
Код _ _ _ _  ______________________________________________________
(наименование городского (районного) отделения
Пенсионного центра
Список-ведомость
получателей пособий на погребение
(в связи со смертью получателя госсоцпособия)
от "___"____________ 199__г. № ______
(Реквизиты банка) ______________________________
_____________________________________________________________
|   Ф.И.О. получателя   |Лицевой счет получателя в банке|сумма|
|_______________________|_______________________________|_____|
|           1           |                2              |  3  |
|_______________________|_______________________________|_____|
|Итого:                 |                               |     |
|_______________________|_______________________________|_____|
Начальник городского, районного
Отделения Пенсионного центра _______________
Директор филиала банка _____________________
М.П. (штамп)                            М.П.
Форма № 3 пос
Государственный центр по выплате пенсий
Сводный график потребности на выплату государственных
социальных пособий за _____________ 1999 года
_____________________________________________________________________
Прог|Под-| Виды выплат  |Чис|      Этапы выплаты (в млн. тенге)      |
рам-|прог|              |лен|                                        |
ма  |рам-|              |нос|                                        |
|ма  |              |ть |                                        |
____|____|______________|___|________________________________________|

|    |              |   |1|2|3|4|5|6|7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15
____|____|______________|___|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__
31  |    |Жалпы мемлекет|   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |тік әлеуметтік|   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |жәрдемақылар  |   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__
|30  |Мүгедектігі   |   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |бойынша       |   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__
|31  |Асыраушысынан |   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |айрылу жағдай.|   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |ына байланысты|   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__
|32  |Жасы бойынша  |   | | | | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__
Барлығы:
ЗТМО бөлімшесінің директоры
Орындаушы
таблицаның жалғасы
____________________________________________________________________
Интернат|Түзеу меке.|Ұстап|Жерлеуге |ҚР шегінен тыс кететін.|Барлығы
үйлерін.|мелеріне   |қалу.|жәрдемақы|дерге жәрдемақылар     |(теңге.
де тұра.|жәрдемақы. |лар  |лар      |                       |мен)
тындарға|лар        |     |         |                       |
жәрдем. |           |     |         |                       |
ақылар  |           |     |         |                       |
________|___________|_____|_________|_______________________|_______
N 3-Возр.форма
Код________________________________________________________________
(Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың облыстық,
қалалық бөлімшелері)
Жасы бойынша төленетін жәрдемақы қажеттілігінің жиынтық кестесі
1999 ж.___________________________________ үшін
____________________________________________________________________
N   |Қала,      |зейнеткер.|    Төлем кезеңдері (теңгемен)
n/n |аудандардың|лердің    |
|атаулары   |саны      |
|           |          |
|           |          |
____|___________|__________|_______________________________________

|    |              |   |1|2|3|4 |5 |6|7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|
____|____|______________|___|_|_|_|__|__|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
31  |    |Общие государ-|   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |ственные      |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |социальные    |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |пособия       |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|__|__|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
|30  |По            |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |инвалидности  |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|__|__|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
|31  |По случаю     |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |потери        |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |кормильца     |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|__|__|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
|32  |По            |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
|    |возрасту      |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|__|__|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
|    |Итого:        |   | | | |  |  | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
____|____|______________|___|_|_|_|__|__|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
продолжение таблицы
___________________________________________________
| Пособия|Пособия|Удержа|Пособия|Пособия  |  Всего  |
| прожив.|по ис- |ния   |  на   |выезжаю- |(в тенге)|
|в домах-|правит.|      |погребе|щим за   |         |
| интерн.|учрежд.|      |ние    |пределы  |         |
|        |       |      |       |РК       |         |
|________|_______|______|_______|_________|_________|
|        |       |      |       |         |         |
|________|_______|______|_______|_________|_________|
|        |       |      |       |         |         |
|________|_______|______|_______|_________|_________|
|        |       |      |       |         |         |
|________|_______|______|_______|_________|_________|
|        |       |      |       |         |         |
|________|_______|______|_______|_________|_________|
Директор филиала ГЦВП
Исполнитель
Форма № 3-Возр
Код __________________________________________________________________
(Областной, городской филиал Государственного центра по выплате пенсий)
Сводный график потребности на выплату госсоцпособий
по возрасту
за _______________________ 1999 г.
____________________________________________________________________
№ |Наименование|числен.|         Этапы выплаты (в тенге)           |
п/п|  городов,  |пенсио-|                                           |
|  районов   |неров  |                                           |
___|____________|_______|___________________________________________|