Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 13 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 395 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 15 шілдеде N 839 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 325 (V043191) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1127 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 мамырдағы  қаулысының  2-тармағын орындау үшін Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 13 тамыздағы N 177  бұйрығына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген нотариаттық қызметпен айналысу құқығына лицензия берудің тәртібі туралы Ережеге:
5-тармақтың абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Лицензиат бір жолғы лицензиялық алымды Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен мөлшерде төлейді".
13-тармақтағы "Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес 10-еселенген есептік көрсеткіш" деген сөздер "осы Ереженің 5-тармағымен көзделген" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 марта 1998 года № 177
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 395. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15.07.1999г. N 839. Утратил силу - приказом Министра юстиции РК от 4 ноября 2004 года N 325 (V043191)
Во исполнение пункта 2 постановления  Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 года № 1127" от 31 мая 1999 года № 669 приказываю:
1. Внести в приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 13 марта 1998 года № 177 следующие изменения:
в Положении о порядке выдачи лицензий на право занятия нотариальной деятельностью, утвержденном указанным приказом:
абзац пункта 5 изложить в следующей редакции:
"Лицензиат вносит разовый лицензионный сбор в размере, установленном Правительством Республики Казахстан";
в пункте 13 слова "10-кратного расчетного показателя в соответствии с законодательством Республики Казахстан" заменить словами "предусмотренном пунктом 5 настоящего Положения".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр