Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 19 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 396 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 15 шілдеде N 841 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 325 (V043191) бұйрығымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2200 Заң күші бар  Жарлығына  және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1127  қаулысына  сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 21 қаңтардағы N 19  бұйрығына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген, Адвокаттық қызметпен айналысуға лицензия беру тәртібі туралы ережеде:
5-тармақтың бірінші абзацы мына редакцияда жазылсын:
"Лицензиат Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген мөлшерде бір жолғы лицензиялық алым енгізеді".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 января 1998 года № 19
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15.07.1999г. N 841. Утратил силу - приказом Министра юстиции РК от 4 ноября 2004 года N 325 (V043191)
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 1999 года № 669 P990669_  "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 года № 1127" приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 января 1998 года № 19 V980450_  следующее изменение:
в Положении о порядке выдачи лицензий на занятие адвокатской деятельностью, утвержденном указанным приказом:
абзац первый пункта 5 изложить в следующей редакции:
"Лицензиат вносит разовый лицензионный сбор в размере, установленном Правительством Республики Казахстан".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр