Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар рыногында трансфер-агент қызметін көрсету жөніндегі қызмет туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1999 жылғы 30 қыркүйек N 43. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 25 қыркүйектегі N 273 қаулысымен
-----------------Қаулыдан үзінді----------------
Бағалы қағаздар нарығының мәселелерін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі - Агенттік) қаулы етеді:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын...
Төраға
Қазақстан Республикасының күші жойылды деп танылған
нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
2. Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының   "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар нарығындағы трансфер-агенттің қызметін көрсету жөніндегі қызмет туралы" 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 43 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 956 нөмірмен тіркелген, ол 2001 жылы Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығы бойынша нормативтік құқықтық және нормативтік актілерінің жинағында жарияланған, ІV том)...
____________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N 658  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасында Бағалы қағаздар рыногын дамытудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755  жарлығымен  бекітілген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы туралы ереженің 4-тармағының 7) тармақшасының негізінде Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы(бұдан әрі -"Ұлтты комиссия" деп аталады)
Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногында трансфер-агент қызметін көрсету жөніндегі қызмет кәсіби қызмет болып табылатындығы белгіленсін.
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының лицензиялау және қадағалау басқармасы 1999 жылғы 01 желтоқсанға дейінгі мерзімде:
1) Бағалы қағаздар рыногында трансфер-агент қызметін көрсету жөніндегі қызметті жүзеге асыру қағидаларын;
2) Бағалы қағаздар рыногында трансфер-агент қызметін көрсету жөніндегі қызметті лицензиялаудың қағидаларын әзірлесін.

О деятельности по оказанию услуг трансфер-агента на рынке ценных бумаг Республики Казахстан
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 30 сентября 1999 года № 43. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28.10.99г. за N 956. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 сентября 2004 года N 273
Извлечение из постановлением Правления Агентства РК
по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых
организаций от 25 сентября 2004 года N 273
"В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих вопросы рынка ценных бумаг, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций постановляет:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Председатель
Приложение
Перечень нормативных правовых актов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
...
2. Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 30 сентября 1999 года № 43 "О деятельности по оказанию услуг трансфер-агента на рынке ценных бумаг Республики Казахстан"...".
-------------------------------------------------------------------
В целях реализации P990658_  Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 1999-2000 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 658, и на основании подпункта 7) пункта 4 U973755_  Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года № 3755, Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемая "Национальная комиссия") постановляет:
1. Установить, что деятельность по оказанию услуг трансфер-агента на рынке ценных бумаг Республики Казахстан является профессиональной деятельностью.
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с даты его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии разработать в срок до 1 декабря 1999 года: 1) Правила осуществления деятельности по оказанию услуг трансфер-агента на рынке ценных бумаг, 2) Правила лицензирования деятельности по оказанию услуг трансфер-агента на рынке ценных бумаг.

4. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Төраға қызметі - Талдау және стратегия басқармасы осы Қаулыны (ол күшіне енгізілгеннен кейін) "Қазақстан қор биржасы" ЖАҚ-ның, "Бағалы қағаздар орталық депозитарийі" ЖАҚ-ның және бағалы қағаздар рыногы кәсіпқой қатысушылары қауымдастықтарының назарына жеткізсін.
Комиссияның Төрағасы
Комиссияның мүшелері

4. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее Постановление (после введения его в действие) до сведения ЗАО "Казахстанская фондовая биржа", ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг" и ассоциаций профессиональных участников рынка ценных бумаг.
Председатель комиссии
Члены комиссии