1999 жылғы 8 қазандағы N 81 бұйрықтың қолданылуын тоқтата тұру туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 1999 жылғы 8 қараша N 87. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 98 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2010.04.05 № 98 Бұйрығымен.
"Нормативтік құқықтық актілері туралы" 1998 жылдың 24 наурыздағы Z980213_Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 1-ші тармағына сәйкес, Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 28 шілдедегі N 539 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақсан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 8 қазандағы N 81 V990949 бұйрығының қолданылуы 2000 жылдың 1 көкегіне дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы бұйрық нормативтік құқықтық акті есебінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О приостановлении действия приказа от 8 октября 1999 года N 81
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года № 87 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29.11.99 г. за № 985. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 апреля 2010 года № 98
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 05.04.2010 № 98.
В соответствии с п.1 ст.40 Закона Республики Казахстан от 24 марта
1998 года
Z980213_
"О нормативных правовых актах", приказываю:
1. Приостановить действие приказа Министра юстиции Республики
Казахстан от 8 октября 1999 года N 81
V990949_
"О внесении изменений в
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июля 1998 года N 539"
до 1 апреля 2000 года.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной
регистрации в качестве нормативного правового акта.
Министр